Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
ahoj caly.....super, ze sa mas dobre aj ked je kopec roboty. Ja tiez pridavam profi foto.
Odpovedať
Profilova fotka
Janja prajem vam krasnu dovolenku x-) to idete na svadobnu cestu? My ideme v sobotu do Londyna na 3 dni :-) sa uz tesime. Na svadobnu cestu sa chystame az neskor. Idem kuknut Tvoj albumcek s dalsimi foteckami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bože baby vy máte také krásne tie fotky x-) janja..krásnu dovolenku :-) ja už len v decembri nastúpim na materskú :-D :-D :-D a to tiež len tri mesiace :-) aspoň tak si to predstavujem, lebo ja nesmiem zatvoriť prevádzku a bábo sa bude musieť s maminou snažiť si nájsť čo najskôr systém..kojenie a to všetko okolo toho ;-) och jo..uvidíme uvidíme :-.
Odpovedať
caute baby. katka....ano ideme na svadobnu cestu do Hurghady, tesime sa. Ale bojim sa lietania :-| . Kam sa vy chystate? caly....radsej si nic neplanuj, lebo to potom nikdy nevyjde. Tes sa z toho co je. ;-) Babo este nekope?
Odpovedať
Profilova fotka
janja, lietania sa neboj, ja to mam rada :-) do Hurghady, no super :-) tam je len okolo 4 4 a pol hodiny, to je v pohode :-) My sa chystame do exotiky, ale sme sa este presne nerozhodli. V uvahe je zatial Kuba, Mexiko, Male Divy, Kena...uvidime, je tazko si vybrat lebo vyber je fakt velmi siroky. Povodne sme mali svadobnu cestu naplanovanu na oktober, ale my zijeme v zahranici a cakame 2 navstevy z domoviny. Jedna v septembri a druha v oktobri, sa uz veelmi tesime x-) potom uz pomaly Vianoce takze my to presuvame na februar alebo marec.
Odpovedať
Profilova fotka
chcela som napisat ze je tam let okolo 4 az 4 a pol hodiny
Odpovedať
nooo, to je super napad. Ved aj vo februari by tam malo byt pekne teplo. :-) Uz dlho ste v zahranici?
Odpovedať
Profilova fotka
Caly...tak Vianoce uz budes travit na materskej x-)
Odpovedať
Profilova fotka
v Anglicku sme vyse roka, pred tym sme boli par mesiacov na Dubaji
Odpovedať
tak to muselo byt super. Vsak tam chodia len mojsejovci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dubaj je krasny, ale doma je doma ;-) Mojsejovci? Haha, to je mozne, no my sme tam okrem povalovania sa na plazi aj chodili do prace :-N
Odpovedať
ved prave. bezny smrtelnik si to len tak lahko nedovoli. No nic, idem ja zehlit. O chvilu pride manzel domov a ja mam haldu pradla. Tak pa zatial.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte dlho som tu nebola. Caly blahozelam k babatku a prajem vela stastia. Janja tiez som mala svadbu 26 jula a tiez sme boli na svadobnej ceste v Hurghade.Bolo tam bajecne.My sme museli ist hned po svadbe lebo teraz sme uz spat v zahranici.
Odpovedať
ahojte kocky, ako sa mavate , co nove??? :-)
Odpovedať
birkata.....no to je nahoda. super. Boli ste aj pri pyramidach? ahoj pia.....ty sa pochval. ;-)
Odpovedať
haloooo baby, kde ste? alebo uz navstevujete ine temy ako modra strecha alebo nebodaj konika??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek nevesticky..pozdravujem birkatku aj ja som mala 26 svadbicku.. no vy ste sa teda vsetci rozbehli na svadobne cesty a ja chudatko si v ba hladam robotku namiesto svadobnej cesty..no co uz, zle som si to naplanovala, takze moja svadbona cesta bude ktovie kedy asi az na vianoce alebo o rok ako vyrocie haha... caly nevedela som, ze cakate miminko blahozelam..a prevadzku aku otvaras? ak si spravne pamatam tak to malo byt kvetinarstvo ale nie som si moc ista, tak prepackaj.. babankyl, citaj o dubaii, exotike co mi skor odporucate...thajsko, kubu, dubai..no neviem sa rozhodnut ak by sme chceli ist a vobec v akom rocnom obdobi tam je piekne...
Odpovedať
ahojte.. slav..ahoj moja..ako sa mas?
Odpovedať
tak vidim ze manzelky si uzivaju dovolenky....aj ja som mala dost volna ale od pondelka sup do prace :-|
Odpovedať
tortelinka..no my sme sa akosi nikde nedostali..zatial len do uk..ale verim,ze sa niekam dostaneme..
Odpovedať
tak sa vam to snad podari, ja som ucitelka, takze volna som mala dost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
helou manželky :-) slavulik..jojo čakám bábo a ďakujeeeem x-) a aj prevádzka je už otvorená, kvetinárstvo už funguje a darí sa nám až sa bojím o tom hovoriť aby som neporiekla =-) :-p ťuk-ťuuuuk lea..ako? už ste v uk teda?
Odpovedať
ahojte baby.. tortelinka..aj ja pracujem v skole..zatial ale v zahranici..po navrate budem na svk urcite ucit.. caly..no to som rada,ze uz otvorene a ide vam to.. uz sme za vodou..mily si zatial uziva volno,ale poctivo uz hadame aj pracu..dnes ideme rozposlat maily a uvidime..a cez tyzden pozrieme noviny a dalsiu ponuku,nech cim skor cosi najdeme..
Odpovedať
Profilova fotka
lea..tak super, že už ste spolu tam lahšie sa spolu zvláda všetko :-) moj manžel asi zmení prácu, pretože potrebujem väčší príjem aby sme sa mohli posunúť daľej..s bývaním a tak...potrebujeme väčší byt zatiaľ a potom chceme domec =-) takže sa máme čo obracať..vy ako s bývaním? máte kde byť vo svojom tu na svk?
Odpovedať
a co teraz robi? si pisala,ze prerabate dom..nebudete tam potom byvat,ci je to len taky maly,kde sa zmesti len kvetinarstvo? my tiez este nemame vlastne byvanie,takze sme tu,aby sme cosi nasporili a obstarali..
Odpovedať
Profilova fotka
no ten domček je ten z tých menších..predizba, kuchynka, izbička a komora...takže sa tam zmestilo len kvetinárstvo a v prvom rade to treba vyplatiť mojmu dedovi a potom tam môžeme riešiť niečo viac...chceme tam prístavbu a vlastne celé podkrovie....takže hudba budúcnosti...ale najprv by som chcela vymeniť moj byt za väčší aby sme tam s bábom mali aj nejaké súkromie..čo v jednej izbe :-| ako to je teraz...
Odpovedať
aha..no sestra tiez kupili starsi dom a dole maju ubytovnu a hore planuju podkrovie pre nich..ale tiez najprv nejake peniazky a tak mozu robit.. ma to aspon vacsi pozemok? a uz sa obzerate po inom byte,ci este nie?
Odpovedať
Profilova fotka
pozemok je veľký takže prístavba do L ako sme si to nakreslili je super nápad...byt..no jednoduché to nie je akurát zajtra idem podať inzerát na výmenu bytu a aj sa na bytové družstvo znova opýtať či niekto nechce vymeniť..takže uvidíme máme na to dosť málo času ale hádam zvládneme..bodaj by sa mám pošťastilo aj toto x-)
Odpovedať
a aky byt mate teraz?
Odpovedať
Profilova fotka
jednoizbový ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?