Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
no my byvame spolu,ked som na svk..ale to nie je ozajstne byvanie..aj ked sa teraz snazim prat a aj zehlit nase veci..a tiez obcas cosi spravim na obed alebo veceru..ranajky si robime na 99% sami..no ale stale to nie je ono.. v uk uz budeme uplne nezavisli..a az tam uvidime,ako to pojde v spolocnej domacnosti..
Odpovedať
ved uvidite.....dufam, ze to bude ok.
Odpovedať
a ako zvladate domace prace?
Odpovedať
no ked sme byvali sami, tak ranajky robil mily, obed sme mali v praci a veceru som varila ja ale pomahal mi. Zehlili sme obidvaja, kedze moj zlaty ma kazdy den inu koselu k obleku, a prat dal raz jeden raz druhy.
Odpovedať
my sa na ranajkach striedame..ale obcas si poviem,ze ich nechavam na nom..len tym,ze mam tie problemy,tak musim davat pozor a nie vzdy dopredu viem,co som schopna zjest.. ale pomaha mi pri vareni..a hadam ho raz naucim aj varit :-D si fandim 8-) je to super,ked sa o domacnost starate obaja..hned ste si blizsi x-)
Odpovedať
ved prave, je to ovela lepsi pocit ked hoci aj prach utirate spolu. :-)
Odpovedať
mne tu mily akurat prebera vlastne veci..a take srandicky robi..no rehoceme sa jedna radost :-D :-D :-D a hrozne sa mi nepaci,ked niektori hovoria,ze upratovanie je babska zalezitost..a ze baba nic nerobi,ked upratuje ]-(
Odpovedať
no nech si to vyskusaju a potom nech hovoria. takych nemam ani ja rada. Alebo ked chlap sedi a neumyje riad, lebo je to zenska praca. ]-(
Odpovedať
no hej..a ked im manzelka odide na 5dni,tak az potom zistia,ze domace prace nie je med lizat |-|
Odpovedať
taky chlapi by sa ani nemali zenit :-)
Odpovedať
ale oni sa prave kvoli tomu ozenia :-N aby im mal kto doma makat ]-(
Odpovedať
no ved prave..... :-| idem sa ja venovat manzelovi. Pekny vecer vam prajem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
pekny vecer..ja idem tomu mojmu pomoct..s oblecenim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
awojte vydaté paničky :-D ja budem mať tieto dva týždne fofor...lebo ma čakajú státnice..nič neviem a mám na tých 180 otázok...či kolko ich je spolu len dva týždne.... :-S 8-( :-x doteraz ma zamestnávala iba svadba...na dovče sa moc učiť nedalo :-| ....a teraz mám stále rozrobené s fotkami...stále si ich prezerám a nemá to konca kraja :-x
Odpovedať
Profilova fotka
no...a ešte som sa zabudla posťažovať, že sme obaja chorí....dnes sme boli na pohotovosti.....mne včera na krku vyrástla obor uzlina....plus mám dalších 5 uzlín....na krku..už si pripadám jak prasa bradavičnaté :-N :-x ]-( :-( takže berieme antibiotiká....ách jo... dufam, že sa dáme doporiadku...zmáknem tie státnoce...a potom mi bude hej x-)
Odpovedať
no vidis to lori.....aspon ze tu dovolenku ste prezili v zdravi. To sa stale nieco pritrafi. Tak sa liecte obaja. ;-)
Odpovedať
ahojte baby..tak ja to mam uspesne za sebou x-) lori..no najhorsie je byt chory pred dolezitym ucenim..tiez som tak skoncila pred jednou statnicou a nebola to ziadna slava..ale ty to urcite nejako zvladnes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
awoj lea...a eo máš za sebou? ja som prišla na chvíli kuk sem....mám takú obor uzlinu vyhodenú pod sánkou...jak svet a boli to hrozne :-( :-( ]-( ....od včera beriem antibiotika a bolí ma z nich zaludok....a do toho sa musím učiť.... :-S ..ked sa pes vyse :-x e, tak na jednu hromadu....
Odpovedať
lori..vodicak :-) kup si urcite b-komplex..lebo si nicis bakterie,ktore mas v tele a ktore potrebujes..kludne aj biokulturu k tomu..pomoze ti..
Odpovedať
Profilova fotka
tak graulujeeeem..si šikulka x-) vidíš, ten mám aj doma...idem si dať....au...ale mna normálne začala bolieť z tej uzliny celá sánka ]-(
Odpovedať
dakujem :-) a pozri si,ci mozes s tymi atb jogurty..aby si jedla aj cosi take..mam uz skusenosti,kedze casto beriem atb =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja jogurty nemožem ani citiť... :-p ...mi to nechutí..ale už som užila b-komplex ;-) ....som zvedavá, či mi zajtra bude lepšie...pretože dnes sa cítim horšie ako včera :-(
Odpovedať
a co tak jogurtove napoje?
Odpovedať
Profilova fotka
nič, kde je jogurtová kultura nedostanem do zaludka :-x
Odpovedať
tak aspon vo forme tabletiek..ked nemas kultury v tabletkach,tak ten b-komplex uzivaj 2krat denne..pri atb to mozes..
Odpovedať
Profilova fotka
kujém lea....ty si hotová doktorka :-D dokedy budete na SR? =-)
Odpovedať
no casto uzivam prave atb..takze uz som znala..a viem,co vsetko musim jest vtedy.. dalsi tyzden odlietame..sa uz velmi tesim..
Odpovedať
lori..inac..peknucke fotky mate..si riadna kocka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...dakujéém x-) ....trvá to, kým to všetko zmenšujem....už sa teším, ked tam napechujem 50 fotiek....potom chcem rozposlať link všetkým kamarátom a svadobčanom x-) takže idete už spolu? mužík si tam bude hladať prácu? =-)
Odpovedať
to ano..ale zas to stoji za to..nech aj druhi vidia..ja sa uz tesim na tie nase foto..a este nas zrejme jedno svadobne fotenie caka x-) ano..konecne uz budeme stale spolu..sa velmi obaja tesime x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?