Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
cau lea, ako ti ide jazdenie? ci uz mas vodicky?
Odpovedať
Profilova fotka
mariyanka, moja sestra mala svadbu 10/6 a bola strasna, ale strasna kosa (12°C), prsale, fukal vietor... je tazke urcit ze kedy bude pekne a kedy skaredo, ale myslim, ze v septembri ta to tak nenastve ako vjuli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leatea, tortu sme na chvilu vylozili, ale ked sa zacala prepadavat, odlozili sme ju naspät do skladu a potom po polnoci sme ju zase vybrali. ale pruseer bol v tom,ze este aj v tom sklade (miestnost bez okien, v pivnici) bolo teplo, aj ked sme tam stale zatvarali dvere... :-( ale väcsinou sme vylozili take suche kolace a tie kremove boli ulozene v chladiacom boxe u cukrarky, resp. uz u hosti (krabicky sme rozvazali v piatok).
Odpovedať
janja..este nemam..a dnes som mala zly den..hadam zajtra bude lepsie.. jaylo..no my ked sme doniesli torty a zakusky,tak sme hned povedali,ze torty musia ist bezpodmienecne do chladnicky/mraznicky..a to aj spravili.. a mali sme ich v miestnosti potom,kde nebola klima..ale kedze sa tam moc nechodilo..tak to v poho vydrzalo.. fakt zavisi od miestnosti..niekde to nevydrzi a niekde v pohode.. mna hlavne mrzi ten uces..potom pridam fotku z priprav,ze ako vyzeral..lebo,ked prisiel zenich,tak uz padol..a par minut predtym bol este v pohode :-|
Odpovedať
caute baby. caly, pridala si pekne foto ;-)
Odpovedať
ahoj janja..ako?
Odpovedať
Profilova fotka
janja..dakujeeeeeem si zlatá ;-) lea..ty sa pochváľ ako? robíš ten vodicky? ako ti to ide?
Odpovedať
caly..ahoj..skoda,ze to mas daleko do ziliny..by som rada videla svadobny album :-) no ja som dost unavena..a akosi mam problem sa sustredit..takze dost narocne pre mna to je..
Odpovedať
caute baby, ja som doma u rodicov, grilujeme, oddychujeme a spominame na svadbu. A vy ako?
Odpovedať
janja..ahoj..takze mate pohodovu sobotu..my sme dnes upratovali..a konecne oddychujeme..
Odpovedať
ano da sa to tak povedat, aj ked moj manzel sa riadne zapotil kym pokosil zahradu :-)
Odpovedať
a byvate sami,ci s rodicmi?
Odpovedať
Článok sa načítava...
zatial s rodicmi, kym nepostavime dom
Odpovedať
a u ktorych?
Odpovedať
u manzelovych
Odpovedať
a ako si spokojna?
Odpovedať
zatial ano, dufam, ze to tak bude aj nadalej. A vy ako chystate nieco?
Odpovedať
no my sa chystame odist do zahranicia..takze budeme mat aspon nejake sukromie :-) x-)
Odpovedať
no tak to hej, my sme zasa taky, ze by sme do zahranicia nesli. NO ideme kukat film, maj sa pekne.
Odpovedať
no ja tam mam pracu a este nechcem ostat na svk..mam stale akesdi tulave topanky :-D tak pekny vecer..my popijame svadobne vinko..len skoda,ze kazd sedi za vlastnym pc :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
awooojte babulky julovky :-D ete som na Kose..ale v stredu priletime....tak sem zas nabehnem..uz sa tesim, co je nove...papapapapa :-D
Odpovedať
lori..no tak hadam sa vam tam nic zle neprihodilo..lebo stale hlasia cosi v grecku =-)
Odpovedať
Profilova fotka
awooojte....no...ako pozerám, vy ste to mu písaniu moc nedali :-| nič sa nám neprihodilo....všetko bolo ok...až na chlopa....ktorý tam prechladol z klímy :-S
Odpovedať
lori..no vitaj spat ;-) :-) ako sa pacilo? baby akosi robia cosi ine..takze sama so sebou si radsej nepisem :-N
Odpovedať
caute baby. To uz vidno ze mame po svadbe, lebo uz je nas tu pomenej ;-)
Odpovedať
ja tu tiez nakuknem, ale priznam sa, nie je sa o com velmi bavit, ani radit, ani nic... :-D :-D :-D ja chcem este raaaaaaaaaaaaaaaz!!! tak isto, s tym istym :-D :-D :-D
Odpovedať
to by sme brali vsetky. :-D
Odpovedať
ktosi ma napisane (pri opise svojho svadobneho dna), ze: Chceme sa rozviest... Bolo to take uzasne, ze si to chceme zopakovat... :)))))))))))))))))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
bože zeny vy ste také zlaté!!! :-) aj ja som už prišla na to, že teraz som ešte pred tým, ale veľmi mi bude chýbať ten pocit keď ešte na všetko ešte čakáš, že aké to bude. Ja to asi preložím o rok :-D
Odpovedať
paljudit, na tvojom mieste by som to asi prelozila, ale zaroven by som sa nevedela dockat, takze neprelozila. je dobre, ze sa este mozes tesit, a potom PO TOM sa budes vytesovat tiez... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?