Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
lori..idete na svadobnu cestu?
Odpovedať
Profilova fotka
segra servando a majte sa krásne a urobte malého alebo malú blonďáčicu :-D :-D :-D ;-) obchodík asi uz len od prvého augusta, lebo na všetko sa čaká ]-( ]-( doklady a registračku a podobné somariny...ale už je všetko pripravené..teším sa jupííí tak krásnu dovču a potom foto chceme vidieť joooo ???páááá ;-)
Odpovedať
caute baby. Lea vy nejdete na dovcu? Aj lori aj pia si uzivaju. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
janja...už sa ti to kráti sakra :-) akooo?? no veď dovolenka by bodla aj mne ty brďo...ale asi pojdeme s manželom do Prahy na pár dní...tam som bola raz ale ako dieťa :-( tak si nepamätám veľa...
Odpovedať
Profilova fotka
lea...odlietame na kos 8-) segra:-D žeby sme zamiesíli cesto? :-D :-D držím palčeky, nech sa obchodíku daríííííí x-) janja....hurááá do svadby :-)
Odpovedať
och baby, vcera som bola na skuske siat a dobre ze som bola s mamkou a sestrou. Zajtra idem ku kozmeticke a na nechty a po popolnocne saty. Normalne od zajtra mam chaozzzz :-N
Odpovedať
janja..nemozeme..lebo si robim vodicak..a jazdim takmer stale.. tebe sa to uz blizi..za chvilku si uz budes naplno uzivat :-) lori..tak si to tam uzite ;-) a pripadne sa vratte aj traja :-p caly..no to tak byva,ze stale treba cakat na nejake papiere =-)
Odpovedať
Profilova fotka
a čo skúška nedopadla dobre? =-) či prečo? neboj bude to sranda ;-) :-D ale nádherné čosi aj lori...a kedy vám to fičííííí letííííííí?
Odpovedať
Profilova fotka
lea....no...ja by som ešte bez bába vydržala nejaký ten pátek :-D caly...o ´4.00 hod. v noci 8-( ...takže sa nevyspím....a o 2.00 už musíme byť na letisku :-p
Odpovedať
lori..no ved uvidis ako to tam dopadne.. inac..ja uz mam hotovy obciansky..uz len si ho vyzdvihnut :-N
Odpovedať
ale nakoniec vsetko dobre dopadlo. To vies, viac hlav, viac rozumu. :-) Uz sa tesiiiiiim, nech uz je sobota a mame to za sebou. Lori, uzivaj slnka, more, piesok a chlopa ;-) caly, ja viem, ze za papiermi sa dlho caka. Nam este len kreslia plany a uz mesiac meskaju :-|
Odpovedať
Profilova fotka
lea...uvidíme x-) janja....kujém...aj ty si uži svadbičku....ja by som sa vydávala znova :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
lori.....dikes, skusim ;-)
Odpovedať
lori...bola si kraasna, np super fakt :-) prajem vsetko kraasne, budte stastni a lubte sa :-) ja pisem akurat zo svadobnej cesty, tak papapa :-)
Odpovedať
pia, ty este aj odtial pises? no teeeda.....venuj sa manzelovi ;-) och baby, u nas su same zaplavy. Vy vsetky ste mali pekne pocasie a mne to takto zle vychadza :-(
Odpovedať
ahojte baby..ako sa mate? janja..no do soboty mas este daleko..takze neboj,urcite zasvieti slniecko,ked bude treba :-)
Odpovedať
tak v to dufam aj ja. Prave robime zasadaci poriadok. Ty co porabas?
Odpovedať
ahojte baby..dnes sa ziadnej nechce? =-) janja..no uz sa len raz vyspis a pride den D x-) tak nech ti to zajtra teda vyjde..nielen to pocasie,ale hlavne s polovickou,nech si pamatate ten den :-) slavulik..moja..aj ty si zajtra uzi svoj velky den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
helou lea... veru asi nechce :-) a ty si ešte doma s manželom? idete spolu do UK? či najprv tá svadobná cesta?
Odpovedať
ahoj caly..no svadobna cesta tak skoro nebude..na zaciatok nejaky vikend a neskor aj normalna svadobna cesta..kvoli vodicaku sa neda.. zatial sme na svk..ale o mesiac uz v uk a spolu x-)
Odpovedať
dakujem za blahozelanie
Odpovedať
caute baby, tak uz to mam za sebou. Bolo to super :-D
Odpovedať
uz chcem ist na dovcu. :-)
Odpovedať
janja..gratulujem..a ako sa pacilo?
Odpovedať
ahojte, mozem sa poradit, ja som zatial len planujuca :-D ale paci sa mi datum 3.7.2010 ale vsetci naokola ma odhovaraju, ze bude teplo, budu vsetci unaveni, bude sa nam vsetko topit.. vy ste svoje svadbu v juli prezili... ako???? v pohode?? alebo to bolo o dusu.. teplo, unava.. poradte / mozte aj IP dik :-)
Odpovedať
mari..ja by som nemenila za iny mesiac..aj ked sme mali riadne teplo..bolo super..a restika mala klimu..takze pohoda..len jedla sme vyberali tak,aby tam nebola majoneza..kostol bol chladny..a cestu autami sme zvladli..v tom nasom bola klima,co potesilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mariyanka, my sme mali svadbu 12.7. a bolo strasne horuco, milemu bolo aj kvôli tomu zle v kostole. Najhorsie dopadli kolace a torta, velmi rychlo sa topili, pravdupovediac, radsej by som si dala svadbu na september, ale z organizacnych dôvodov sa nedalo. Ak sa rozdnes pre ten jul, tak davaj pozor aby si mala staly prisun vody, ja som skoro odpadla na radovom tanci, v tom kroji, esteze si to vsimla moja sestra, hned priletela s poharom vody ...
Odpovedať
jaylo, toho sa aj ja bojim, preto asi zmenim mesiac, ved casu je este dost ;-)
Odpovedať
ja som sa tiez bala, ze bude horuco a nakoniec to vyslo tak, ze som sa modlila aby vobec vyslo slnko. Boli tu same zaplavy a v sobotu na obed na naozaj vyslo slnko. Bolo super pocko x-)
Odpovedať
jaylo..no aj my sme zabudli na vodu..ale v pripadne nudze by sme utekali do obchodu..lebo ja musim mat dostatocny prijem tekutin.. o torty som sa bala tiez..ale v pohode vydrzali..cukrarka nam povedala,aby sme zakusky dali az po veceri a to sme aj spravili..a myslim,ze to bola skvela volba..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?