Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
caly...mám strašný fofor :-D :-p ....nestíhačky....zajtra má chlop dovolenku...tak makáme od božieho rána jak fretky 8-( :-p držím palčeky s obchodíkom...nech ti to vyjde...sa teším s tebou x-) x-) x-)
Odpovedať
lorinko, budes mat kraaasne saty!! a viac sa mi k nim paci ten uces z rovnych vlasov, ako asi nosis bezne... vyzera to fakt stylovo!
Odpovedať
Profilova fotka
shaarka...kujém :-D ...ja nosím rovné vlasy už roky rokaté...a preto chcem na svadbu niečo iné....tak si dám tie kudrlinky.... x-) ale vys te mali podla fotiek bomba svadbu :-D
Odpovedať
cau lori, tak ako? zajtra mas posledny den slobody. ;-)
Odpovedať
ahojte baby moje..dnes sme sa vratili z vychodu..tak mam zatial len novu karticku poistenca..ale casom bdue aj obcianka..a to bolo riadne srandy a aj nervov pri tom vybavovani..a potom mozem pokracovat.. lori..no na vychode sme mali velmi pekne pocasie,takze do soboty to urcite pride k vam ;-) ja sa pokusim do konca tyzdna pridat este nejake fotky..
Odpovedať
Profilova fotka
janja...ja mám dnes fofor od rána.. :-p lea...pekné fotky si pridala...krásna si bola x-)
Odpovedať
dobre ranko kocky... lori..zajtra budem na Teba mysliet, nech Vam vsetko super dopadne:-) uzi si to! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...dakovala x-) x-)
Odpovedať
ahojte.. lori..no tu je pekne pocasie..a urcite zajtra pride aj k vam.. dufam,ze moc nestresujes..lebo si to treba vychutnavat ;-)
Odpovedať
lorinkoooooooo ideeeeeeeeeeeees :-D :-D a skoro sa nam ozvi! pa ***
Odpovedať
lori, zajtra na teba myslime a drzime prsty. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
séééééégra držím palce aby si prežila jeden so svojich najkrajších dní v živote v pohode a s úsmevom x-) x-) x-) myslím na teba veľmi...páááá
Odpovedať
Článok sa načítava...
lori...uzi si dnesny dnik naplno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lori...prajem krasny svadobny dnik :-)
Odpovedať
lori..drz sa a uzivaj si dnesny den naplno ;-) :-) x-)
Odpovedať
ahojte baby..tak ako si uzivate nedelu? moj manzelik je v praci...tak som sama u svokrovcov..
Odpovedať
Cauko baby zdravim vas
Odpovedať
Cauko leatea blahozelam k svadbe :-)
Odpovedať
prakovce..ahoj..dakujem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, leatea, aj ja blahozelam, mas pekne foto, len skoda, ze ti padol ten uces...
Odpovedať
aj ja sa pridavam ku nevestickam co uz maju po..foto este nie je, ale velmi sa tesim
Odpovedať
laleeta..nastastie uces nie je vsetko..a ani dalsie veci..ale urcite by som znoval volila ten isty uces :-D tortelinka..blahozelam..a tesim sa na foto..ja casom pridam tie profi.. a aka bola svadba?
Odpovedať
svadba bola super aj ked urcite veci neboli uplne podla nasich predstav,nerobili sme si z toho tazku hlavu, nastastie som si velke starosti s ucesom nerobila a nemala som problemy ani so satami aj ked som si ich vybrala 4 dni pred svadbou 8-)
Odpovedať
caute baby od pondelka zacinam stresovat ja, kedze uz vsetky mate po. :-|
Odpovedať
caute kocky:-) ako sa mavate? my zajtra ideme na svadobnu cestu, dnes asi nezaspim :-)
Odpovedať
cau pia, a kam idete?
Odpovedať
do bulharska :-) vy sa niekam chystate? uzi si potom svadbicku :-D
Odpovedať
my ideme do turecka, ale az v auguste. Diky Vy si uzite medove tyzdne a vratte sa odychnuti a opaleni a mozno aj traja ;-) x-)
Odpovedať
no traja :-D to este asi nie...mozno casom...vy by ste uz chceli? :-)
Odpovedať
nejdeme nic silit, uvidime ako sa to vyvinie. Ved mame este kopec casu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?