Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
caly...ja idem het... tak si krásne užívajte novomanželské chvíle x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pá segra moja idem este cosi pridať
Odpovedať
avoj caly...bola si nadherna:-) a tie vlasky, kyticka, no super :-)
Odpovedať
caute zeny. Caly, tak uz to mas za sebou. Fiha, ale pekna si bola. Aj uces bol jednoduchy, ale velmi pekny. Och a ja teraz musim len cakat a cakat, kedy to pride. Normalne sa mi snivaju same hluposti okolo svadby. Asi mam svadobny "štres" :-D
Odpovedať
ahojte baby..tak sa ozyvam..len na sekundu..ale neskor este napisem..teraz musime upratat izbu a potom sa vam mozem venovat..a mozno aj nejake foto pridam..ale musim stiahnut od mileho..
Odpovedať
cau lea. ja som ta videla v albume tvojej kamosky. Normalne som ta nespoznala. Bola si taka vyfesakovana... ;-)
Odpovedať
janja..no boli baby pozriet..a urobili aj foto,aby ostatne videli ;-) :-) akurat mily napaluje a ja sa hram so svadobnymi darmi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem baby moje zlaté ;-) pia...aj ty si bola krásna nevesta x-) a teším sa aj na leateu a samoška na segru a ostatné nevestičky x-) x-)
Odpovedať
co pekne ste dostali?
Odpovedať
ahoj caly..blahozelam..foto som ete nevidela..kedze nebolo casu..a este hodinku ani poriadne nebude.. dostali sme vazy a pohare a cajovu supravu a terc so sipkami..vsetko,co sa da vyuzit..a samo,ze zelanu vec..salatovu supravu..neskor k objednam aj misky..
Odpovedať
ooo, no tak super, aspon sa mozes predviest vo vareni ;-) och baby, ja uz to chcem mat za sebou. Mne je blbo na to pomysliet. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
lea...tak super..mi sme od kazdeho dostali peniazky co je velmi velmi super....pretoze sa teraz zídu a to ostatné co potrebujeme si kupime.... ja sa tesím aj na tvoje foto...moje su zatial len amaterske ale tesim sa na profi....
Odpovedať
Článok sa načítava...
janja..no my sme sli spat o pol piatej rano a vstavali sme o siedmej..aj to ledva..cely tyzden sme boli v riadnom casovom sklze..ale tu sobotu sme zvladli celkom super..v restike sme sa potom este nudili..aj ked som sa obliekala na poslednu chvilu..tak sme pred kostol prisli pred pol..takze sme sa tam nudili..o tristvrte sme uz chceli ist dovnutra..no este chybali ludia,tak sme postavali pred kostolom..mali sme vela gratulantov..no relativne skoro sme boli v sale..a tam to bola tiez pohoda.. absolutne ziadny stres nic..sme si to uplne uzivali..a ani sa nam nezda,ze sa nieco zmenilo..
Odpovedať
ja viem, ze ani u nas sa nic nezmeni.....akurat tak moje meno :-)
Odpovedať
presne tak..o to ma ist..ja som sa nejak extra ten den necitila..brala som to ako oslavu.. a az na par drobnosti to vyslo uplne super..aj hostia boli nadseni..
Odpovedať
tak uz som pridala aj zopar mojich foto.. potom pridam este zopar dalsich..ale az budu nejake dobre ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
awooojte paničky x-) krásne nevetičky z vám boli x-) všade som pridala gratulácie...niekde aj viac ako je treba (vid caly :-D ) baby...ja mám depku z tohto počasia a v sobotu má pršať :-( ]-( ...mna to takto nebaví....ani sa mi von nechce ísť...a už vobec mať v takom počasí svadbu ]-( ....ved učes mi scapne...šaty sa premočia...zašpinia....topánočky sa rozlepia.....fotiť sa nemáme kam, lebo hrad rekonštruujú ]-( ]-( ]-( ....no katastrofa :-(
Odpovedať
lori..neboj..budete mat pekne..len treba verit ;-) nam v nedelu potom prsalo..ale stihli sme sa pofotit..
Odpovedať
Profilova fotka
lea...všade....čo som pozerala má pršať a chladno....za celých 6 rokov, čo sme spolu bolo 19. vždy pekne...a teraz na just zima a otras počko :-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lori...jedno plus to má...vraví sa, že ked prší nevesta bude bohatá :-D ;-) tak sa vykašli na šatky a ostatné ;-) ak spŕchne budeš bohatá :-p lea...ja mám presne ten istý pocit, proste sa nič nezmenilo len mi pribudlo dalsie meno..mám teraz dve :-D ale moj manžel je na mäkko..ked ma uvidel v šatách sa skoro rozplakal a včera mi celý den o tom rozprával :-D :-D no zlatý moj. teraz maka s mojim ocinom na obchode..chcela by som otvorit o dva týždne..tak dúfam, že v pohode postíhame..
Odpovedať
caute kocky:-) lori ..nesmut, my ked sme prisli do mesta na fotenie, akurat sa tak rozprsalo, cele saty som mala dole spinave. prisla som tychlo pred obradom domov a svokra povinne prala spodok siat vo vani :-D bolo to dost komicke, potom som to este fenovala :-) neboj , vsetko dobre dopadne..ja som z toho bola na nervy, a nakoniec vsetko dobre dopadlo :-)
Odpovedať
lori..aj nam prsalo..ked sme boli v sale..a tolko horucavy sme mali..normalne mi kvoli tomu uces padol,kedze som mala rozpustene vlasy.. ja sa posnazim zariadit ti pekne pocasie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jééj...baby..vy viete tak človeka povzbudiť...dakujem vám x-) x-) x-) caly...na to sa teším najviac...ked ma chlop uvidí...dufam, že mu padne sánka :-D pia...jééj..to vážne ste ešte pred obradom prali...no mna by asi šlahlo... :-N lea...kujééém....sa spolieham na teba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lori..už zachvíľu budeš manželka :-D a poviem ti taketo veci ta vobec nebudú rozčulovať...v deň D na ne budeš kaslat....sto pro... ;-)
Odpovedať
baby..ja ked som vchadzala do kostola,tak som pocula ako niektora baba povedala,ze taku krasnu nevestu este nevidela..netusim,kto to bol..ale veeelmi to cloveka potesilo.. a ked sme odchadzali z kostola,tak mi knaz dvakrat pristupil saty s tym,ze druhykrat ich roztrhol..no spinky boli pripravene a tak sme upravovali pred restikou :-D lori..majte oci jeden pre druheho..a vsetko bude super..
Odpovedať
Profilova fotka
jój...baby....vy ste také zlaté x-) x-) x-) caly...dufam, že sa všetko s ochodíkom podarí a že budeš mať hufy ludi x-) x-) lea...a kedy odcházaš na londýna?....už aj s chlopom? =-)
Odpovedať
caute baby. lori nestresuj....vsetko bude dobreee. Aj ja stresujem, ze ake bude pocasie, ci ma dobre ucesu, namaluju a tak.... :-S
Odpovedať
pekne foto lea x-)
Odpovedať
Profilova fotka
janja...ale má byť otras počko ]-(
Odpovedať
ja viem, aj ja pozeram uz od teraz pocasie kazdy den. Ale dufaj, ze bude prsat, len ked budete dnu. Saty si trosku nadvihnes ked pojdes vonku a fotograf uz nieco vymysli, neboj. Ale moze sa stat, ze prsat vobec nebude, mozno bude len zamracene a vtedy budu pekne fotky, lebo slnko nie je a vyniknu detaily na satach. To nam povedal nas fotograf.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?