Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
no dali nam kontakt na viacerych..polovica z nich nemoze a ta druha nedvihala telefon..ak cosi,kazala som volat kostolnikovi..
Odpovedať
Profilova fotka
tak to teraz musia byt zerave telefonaty :-N
Odpovedať
no to ano..ved je to uz na poslednu chvilu..a si neviem predstavit svadbu bez hudby :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no to veru ani ja :-| hudba musi hrat az do rana bieleho x-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak vies co, zajtra alebo pozajtra sa balime a to by bola sranda, keby sme tu nieco zabudli :-x obrucky alebo tak...no to by bol pekny pruser :-( bojim sa toho lea...Ty nie? ci mas vsetko na sk?
Odpovedať
no tak to si spis vsetko,co musis zobrat..ja som uz spisala pre istotu..a potom aj tak vsetko este prejdem.. mam tu hlavne pre seba veci..ako svadobne saty a doplnky k nim..plus na redovy a aj popolnocne..ako dost je toho.. na svk mame akurat tak pre maldeho oblecenie a obrucky,pohare..a tak..ale dost veci je aj tu..to budem celou cestou stresovat,ci mam vsetko..ako to byva.a urcite nieco zabudnem..len dufam,ze nieco nepodstatne..
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si to tiez spisala. a svadobne saty beries z UK? ja by som stresovala, aby nam nezapatrosili batozinu tak preto my dame najnutnejsie do prirucnej batoziny ako komplet oblek, svadobne topanky aj moje aj jeho, obrucky, makeup a lupene na stol. servirovaci set nebudem moct zobrat do prirucnej, keby videli ten noz :-. a ostatne mame uz vsetko doma. nieco som brala odtialto v maji a ostatne som kupovala tam.
Odpovedať
no ja mam kupeny vakuovy vak na to..a to pojde do prirucnej..vysajem vzduch a budem mat kopec miesta na dalsie veci..ako svadobne topanky a popolnocne saty a este cosi..len neviem ako je to s korunkou..lebo tu by som tiez chcela do prirucnej..do velkej dam tie veci,ktore nesmiem do prirucnej a nie prilis dolezie veci..
Odpovedať
Profilova fotka
no s korunkou Ti neporadim, opytaj sa na letisku, ci mozes...
Odpovedať
Profilova fotka
nemyslis lea, ze po tom vsetkom nam nebude troska smutno za tym vsetkym? :-.
Odpovedať
no mne urcite bude smutno..
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
budeme si musiet najst nieco dalsie na sustredenie nasej pozornosti..aj ked ja som uz cosi nasla..ale tiez je to docasne.. no za nejaky cas pridu deti a to uz bude po zabave :-N
Odpovedať
Profilova fotka
brý večer nevestičky x-) my sme dnes zajednali tortu, aj´zálohu zaplatili a máme aj svadobné víno :-) zajtra idem tu podrpdu zhánať a topky...lebo ich nakoniec zmenim...lebo v tých mojich sa mi fakt nedá chodiť :-| a vy ako? =-) :-)
Odpovedať
caute babky. co nove s vasimi pripravami. Ja mam pauzu. Tento tyzden nic neplanujem x-)
Odpovedať
ahojte..no sa nam to ale riadne krati..a nic tu uz ani robit nemozem..ale coskoro som na svk a hned budu povinnosti.. dnes som akurat kupila pekny privesok pre moje male druzicky..dufam,sa im budu pacit x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) lea...dnes som na MS predposledny den, potom uz len zajtra...v piatok letime a zo Slovenska nebudem mat cas sem chodit. Ako inak?
Odpovedať
ahoj kati..no tak dufam,ze si najdes aspon 10min napisat..ze ako to ide ;-) my stale nemame organistu..pisala som akurat kamoske a ta nehrala este na katolickej svadbe..takze zajtra treba zavolat kostolnikovi a s nim sa dohodnut a dat jej vediet,nech povie,ci zvlada alebo nie..
Odpovedať
Profilova fotka
a preco kostol vlastne nezabezpecuje organistu? ved ste museli platit za kostol...
Odpovedať
male v starom kostoliku a omse su tam dvakrat do tyzdna..mne je pohodlnejsie,ked oni obstaraju..ako maju ich dost..asi 4..ale traja z nich su na dovolenke a jedne nedviha stale telefon.. za kostol nic neplatime..
Odpovedať
Profilova fotka
az traja naraz na dovolenke....a za kostol neplatite? a od coho to zalezi? co som pocula, v BA sa plati tak to som vobec netusila, ze niekde to je zadarmo. ale ludia boli sokovani, ked sa nas pytali, co sme platili za Zrkadlovu sien...niektori skoro ani neverili :-N
Odpovedať
Profilova fotka
my mame v TV v kostole a tiez mam dojem, ze nic neplatime...teda farar nic nehovoril a keby daco, tak by isto spomenul dopredu
Odpovedať
no co viem,tak niektori knazi to robia tak,ze sa na konci sobasa vybera na oferu..a to ide na kostol..tiez vedia davat rodicia na kostol.. ale napr moj ujko platil za svadbu..ale knaz to neskor zrusil..lebo ludia boli nespokojni..podla mna by mal byt dobrovolny prispevok..takze tu oferu schvalujem :-) tiez sa cudujem ako tolki mozu byt naraz na dovolenke..no hadam cosi poriesime..ak nie,pisem dekanovi,nech pomoze..
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna by sa nemalo platit vobec...ani za kostoly, ani urady, ani matriky....ved sme obcania SR a bereme sa v nasej domovine...stat by sa mal v takychto veciach automaticky postarat o obcana...a samozrejme nie len v tomto, ale aj v kopec inych veciach...ale toho sa len tazko dockame :-S
Odpovedať
no oni chcu z niecoho zaplatit tch uradnikov..preto tie vseliake poplatky.. uz ste pobaleni?
Odpovedať
Profilova fotka
este nie...zajtra. Tomas navaril veceru, potom som ho ostrihala, napiekla kolac (aj na cestu :-) ), dala som prat 2 pracky a este som si stihla aj vlasy umyt. Takze ani nebolo kedy....zajtra urcite aj ked este idem do skoly...a musim si aj nechty spravit.
Odpovedať
no tak to si dnes dost toho postihala :-) ja som si po praci musela pospat a trosku to pomohlo..tiez som si dala sprchu,nech som ako clovek..a nic som nespravila..akosi som dnes bez nalady..a aj bez chuti..
Odpovedať
Profilova fotka
a preco?? neboj, vsetko dobre dopadne, aj ten organista ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...idem si uz lahnut. prajem dobru nocku :-) a pekne sny. tak zajtra
Odpovedať
sorry,ze som sa nerozlucila..padal mi net ako posahany..takze som to nakoniec vzdala..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?