Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
janja...to mi je viac nez jasne :-( ale ja to proste nedokážem ovladat a posekali sme sa koli takej debiline, ale ja sa proste nedám a nepripustam jeho názor na urcitu dost citlivu temu... ale uz som si sto krát povedala, ze sa nenechám vytočiť koli bábu...ale asi skusa kto viac vydrží...
Odpovedať
caly..ahoj..no skus sa s nim porozpravat..ved tiez chce to babo..tak si musi cosi vytrpiet..ved baba nevie,co ju caka v tom tehotenstve..takze potrebuje oporu :-)
Odpovedať
ved práve že skúša. Ked ťa naštve, tak sa na neho pekne usmej a naštve sa on a nie ty. Aj ja to tak robím :-N
Odpovedať
ahoj janja..ako sa dari? caly..presne tak..usmev na tvari je silnejsi ako krik ;-)
Odpovedať
ahoj lea. mne sa dari celkom dobre. prazdninujem. Chcela som sa dnes opalovat, ale u nas tak lialo, ze katastrofa. A co ty? mas to predsa len skôr ako ja. Ja mam este casu. x-)
Odpovedať
ani sa nepytaj..posledny tyzden v skole..a je to take zvlastne a divne..ze 12dni do svadby :-N pokial som tu,tak sa to da..na svk to bude horsie..
Odpovedať
to ti verim. vsetko sa zvladne a budeme mat po tom. Chces sa aj po svadbe vratit do UK?
Odpovedať
no este doladit drobnosti a moze byt svadba :-D ano,niekedy v auguste sa vraciame..zatial neviem presny datum..
Odpovedať
idem si nahodit na tvar nejaku masku, nech som poriadna "maska" :-D
Odpovedať
ja sa budem musiet odlicit..ale az neskor..teraz sa idem roztiahnut na postel a pohladat cosi na nete.. som si dala 0.5l spritu a uz to robi neplechu :-S
Odpovedať
ach jaj, ja som dnes normalne odmietla kolac. Prisla som domov a otec nam vsetkym kupil zakusky a ja s velkou nevolou som sa ho vzdala. To si u mna zasluzi diplom :-D
Odpovedať
no idem ja hajat. tak pekny vecer
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja som mala dnes zmrzku a som spokojna..ale od vikendu sa celkom krotim s jedenim..som zvedava,kolko mi to vydrzi :-N pekne sny teda..ja idem este pochatovat..ako kazdy vecer..a aj cosi najst musim..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lea :-) ako??
Odpovedať
ahoj kati..no zatial zvladam..co ty? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sa to blizi :-D ani sa mi nechce verit. Pamatam sa na januar, ked sme sa len rozhodli, ze sa zobereme...povedali sme si, asi jul, nie? a bolo rozhodnute a zacali pripravy a buduci tyzden sa uz vydavame :-N
Odpovedať
no my sme sa rozhodli este min roku a uz je to len 12 dni..si pamatam,ked to bolo 442dni :-N :-D akurat s milym obzerame,ze co vymyslime na zaverecny tanec..nechcem nic obycajne..takze vymyslame nejaku jednoduchu zostavu,co sa dokazeme naucit za par dni..
Odpovedať
Profilova fotka
lea... to ma vzdy zaujimalo, ze preco si niekto povie ze budem mat svadbu za 2 roky, alebo za rok a pol...mne to pride take strasne neaktualne to planovat v takom predstihu....preto sa na to pytam. lebo vidim aj tu niektore baby, ze maju napr. termin na 6.6.2009 ved to je tak strasne skoro =-) my sa nebudeme ucit ziadne tance, chceme improvizovat, aby to bolo prirodzene a zaroven aj sranda :-D
Odpovedať
no my sme chceli az dalsi rok..ale nakoniec sme si povedali,ze uz tento..a preco nie este ten,ked sme sa tak rozhodli? lebo som povedala,ze si svadbu chcem zaplatit sama a vedela som,ze po skole odidem do uk..tak preto..inac by sme sa urcite vzali min rok.. no moj mily tancoval niekedy,tak urcite cosi vymysli..a mne sa tanec celkom paci..hned by som sla do tanecnej skoly x-) x-) x-)
Odpovedať
katka0209, aj my sme mali "malo" casu na planovanie :) od decembra do jula. a je to tu... mam to za par... :) este musime docvicit s drahym tanecek, 1. mladomanzelsky, lebo som ho nahovorila na wedding surprise :)) a este zopar dolezitych drobnosti... priala by som si mat to 12teho :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lorinko...som rada, ze Ti dobre dopadli vysledky u lekara :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Shaarka...preco 12-teho? kvoli tomu, aby si mala viacej casu? neboj, vsetko dobre dopadne ;-) aj ked nervozita urcite bude aspon troska :-N ale verim, ze vsetkym nam to dopadne na jednicku :-)
Odpovedať
ahojte baby..tak dnes mame 1.7 :-N :-D a na rade sme my..ani sa mi verit nechce,ze za chvilku je to aj za nami.. no ja verim,ze to dopadne skvele..aj pocasie vyjde a aj zabava bude v plnom prude..a podstatne je,ze si berieme tych,ktorych same chceme x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
brý večeeeeer x-) tak júlovky....už sa z toho nevyvlečieme :-D caly....s chlopom už šicko v porádku? =-) :-D ...nemboj....to prejde.... ;-) lea...ó...aká krásavica to na mna kuká z novej fotoše x-) baby....ani sa mi nece veriť, že sme sa dočkali :-N ja mám dnes strašný fofor...tak snád zajtra večer sa zdržím dlhšie...papík x-)
Odpovedať
ahoj lori..este stale kvoli diplomovke? som rada,ze sa foto paci..aspon nejaka zmena..treba,ked prislo leto :-D som zistila,ze nam chyba organista :-S 11dni pred svadbou..hrozneeee cosi ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lea...no ja som iba dnes vybavovala kroje...totiz len 2 dni dozadu nas nejak osvietilo, ze ved kroje na odcepceni nesmu chybat ;-) tak som dnes volala do SLUK-u aj som sa bala, ze uz nebudu mat volne, ale v pohode. Hned v pondelok rano tam idem, pojde so mnou mojho nastavajuceho brata frajerka a vybereme aj to hned vyplatim a vyzdvihnu sa den pred svadbou v piatok.
Odpovedať
ahoj kati..tak to je super,ze ste si stihli spomenut..lebo vela veci ti pride na um tesne pred..ale hadam,ze nic nezabudneme..
Odpovedať
Profilova fotka
ale preco to tak je? vy ste na toho organistu zabudli, ci co sa stalo??
Odpovedať
nie nezabudli..len mily sa k tomu nedostal a teraz z toho vyzera byt pekna drama..dufam,sa to vyriesi.. ono je to obcas tazke nechat vsetko na mileho..ked ma pracu,skolu a este aj tu svadbu..
Odpovedať
Profilova fotka
to sa urcite vyriesi lea...to mate mat nejakeho konkretneho organistu alebo to je jedno? ja som akurat vysla zo sprchy a zaliala som si caj, mam ho rada vlazny - od smadu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?