Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
lea...dobru nocku prajem :-)
Odpovedať
pekne sny ;-)
Odpovedať
caute kocky...pozeram, ze kazdy tu ma nejake trable :-p ja sa mam "skvele" ,vcera sme boli na pohotovosti, lebo asi tyzden ma pobolievali oci, a vcera sa to uz nedalo vydrzat, myslela som, ze si ich vyskrabem..a nakoniec mam zapal spojiviek, takze "uzas" , dufam, ze mi to do svadby prejde :-( lori...dufam, ze si ok...co to bolo nakoniec?
Odpovedať
ahojte baby..dnes ste asi vsetky zaneprazdnene,ked sme toho moc nenapisali =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lea...tak sa na chvilku pripajam na debat :-) aky si mala den?
Odpovedať
ahoj kati.. uz sa neviem dockat vikendu..este jeden den.. a si predstav,ze uz len 6dni v praci :-D co ty?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja to tiez ratam ako Ty, buduci piatok uz letime, ratam kazdy den :-D
Odpovedať
no to je za tyzden uz..to bude teda super.. ja este dalsi piatok pracujem..ale vraj som nemusela..no nejdem to uz menit..je mi to jedno..
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja pracujem este v piatok, ale len do 12.30 hod, o 15.30 musime byt na letisku, tak z roboty este pridem sem, osprachujem sa, najem, dame si kavicku a mozme vyrazit.
Odpovedať
no to budete mat teda riadne nahusto..
Odpovedať
Profilova fotka
praveze budeme mat kopec casu, lebo z roboty dojdem o 12.45 a nam staci vyrazit az o 14.30 -14.45 z domu a moj Tomas v piatok uz nerobi. ja som povodne chcela ist, ze rovno z roboty na letisko, ale sef mi povedal, ze mozem skoncit uz o 12.30 tak to pojdem domov este na 2 hodky ;-) na druhy den som objednana ku kadernicke, lebo vecer mam rozlucku so slobodou x-) inak celkovo som objednana ku kadernicke az 4x, co budem doma 2 tyzdne :-N
Odpovedať
no ty si ale sikovnica..ze 4krat :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no inak sa to neda vymysliet :-. lea...Ty si budes kedy vybavovat nove doklady? mne sa to teraz asi nebude chcet... :-x
Odpovedať
no par dni po svadbe pojdem na vychod..a hadam rychlo dostanem..
Odpovedať
Profilova fotka
brá ránko bambule ja toho mám vyše hlavy......predvčerom som bola u toho lekára....lenže on nievie, čo to je ]-( ...takže som bola včera ráno na krvi a do pondelka rána budem trpnuť, kým prídu výslekdy :-( .....len sa modliť, aby boli dobré =-) ....do toho som mala silnú mirgrénu....takže dva dni som nedokončievala diplomovkua :-x ...no hrooza.... :-( a na svadbu stále nič nechystáme....ja neviem....kedy to postíhame....ale teraz musím vyriešiť zas to zdravie a potom dip... :-S tak sa majte všetky...lebo zas sem nepáchnem :-x
Odpovedať
ahojte..dnes mame velmi rusno v praci..ale super je,ze je piatok :-) lori..no dufam,ze vsetko bude v poriadku a ty si budes uzivat pripravy na svadbu :-)
Odpovedať
ahojte kocky...kde ste??? =-) :-|
Odpovedať
ahojte baby :-) pia..som bola v sprche..ako sa mas? :-)
Odpovedať
avoj:-) no v pohodke, uz ma nebolia oci, chvalabohu, ale bola som v piatok zase na ocnom:-) ty ako? uz sa vytesujes? ja to mam uz za 6 dni :-N
Odpovedať
tak to je super,ze problem mas vyrieseny :-) teraz si uz len uzivat posledne dni priprav x-) ja uz nemozem poriadne spavat..sa mi tuto noc snivalo,ze sme mali svadbu a ja som z nej odisla asi po polhodinke..a isla som niekam inam..ked som sa vratila,prislo mi velmi luto,ze som si tu svadbu neuzila..a rozmyslala som nad tym,ze uz asi dalsia prilezitost nebude =-)
Odpovedať
ty kokso lea...mne sa presne toto iste sniva, permanentne kazdu druhu noc, ze pridem na chvilku pozriet na svadbu a odidem a potom , ze nariekam, ze som si to neuzila =-) ale uz asi 2 tyzdne vkuse sa mi sniva o svadbe, aj drahemu , ze zabudne slub :-D
Odpovedať
normalne som bola z toho v soku :-. a tiez zistujem,ze to je narocne naplanovat vsetko..ze na detaily som moc nemyslela a teraz z nich vznikaju problemy..ale hadam to rychlo vyriesim.. kolko ludi mate nakoniec?
Odpovedať
ved to, ale clovek nevie podla mna tak presne, co vsetko je potrebne, napr. my sme zabudli kupit krizik do kostola, takze mamca bola v piatok este kupit :-) ludi mame nakoniec nejakych 65 plus minus 2, 3...uvidi sa, ale mame cas povedat v piatok presne pocet ludi
Odpovedať
no ja mam problem s autami =-) budem sa musiet este s niekym dohodnut,ze kto nas pride vyzdvihnut..lebo do jedneho auta sa nezmestime.. ja musim napisat do penzionu ohladom umiestnenia stolov..lebo sa snazim uz robit zasadaci poriadok..mali by sme mat 72hosti..je to aj so servisom..takze sa to celkom da..
Odpovedať
vidis aj s autami, este stale nemame vyriesene, kto bude robit pocas svadby sofera, alebo po svadbe, ked niekto vypije :-N ani zasadaci este neviem, a urobim to den predtym a bude :-D 72 ludi je pohoda:-) akurat ;-)
Odpovedať
sa mi zda,ze hosti je 65 ako u vas..a zvysok je kapela,kamera a sofer.. my sofera mame..teda na hlavne auto..len skoda,ze nezostane aspon na prvu veceru..len nas povozi a ide domov.. a mame zabezpeceny autobus a mikrobus..len este musim zistit,ci sa oplati ten mikrobus.. tiez mam problem usadit ludi..ale na jednu stranu dam zrejme mladsich a na druhu starsich..len najvacsi problem je,ze budem sediet po pravej strane :-S
Odpovedať
ahaa, no my tiez mame mikrobus aspon, lebo pytali sme sa , a väcsina pride autami, takze zbytocne . a ja tiez dam tak, ze vsetci mladi budu pri sebe . na pravej? a coze? nie je miesto?
Odpovedať
myslim tak,ze bude sediet milemu po pravici..a to ja moc nemusim..jedine,ak by boli pohare otocene k nam,tak by som mohla sediet po lavici..mame totiz srdcovu stopku..
Odpovedať
jaaaj:D no neviem ja som nad tym este nerozmyslala, mne je to jedno :-D ale ked ideme po ulici, tak musim byt stale na lavej strane :-D
Odpovedať
ja som lavacka..a lepsie mi je aj lyzicu vziat do ruky.. viem,ze v kostole by mlada mala byt po lavici,aby to bolo vyrovnane manzelstvo a potom ma ist na pravu stranu..no asi nakoniec pojdem na lavu v sale..ved by to malo byt jedno..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?