Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
lori..a ako pripravy? vsetko uz vybavene? dufam,nestresujes.. mna mal dnes mily objednat na nechty a na melir pred svadbou..
Odpovedať
Profilova fotka
lea...a ako sa vysporiadal s touto náročnou úlohou? =-) dúfam, že si riadne objednaná :-D ja skor stresujem z diplomovky...pretože ešte nemám záver, diskusiu....a grafy poísané a busúci tyžden to musím dať zviazať :-p ....a ešte som sa nemrkla ani na štátnice, čo mám koncom augusta a dokonca ani nemám vypracované otázky 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
som tu :-) séééégra som vás neopustila :-D ale sa potrebujem dozvedieť kóóópec informácii, čo sa smie a čo nie :-p tak máte starostí ako čítam....no mi máme veľkú..nemáme toho starejšieho ale už to nejako poriešime aby dobre bolo... ;-) obrúčky som už videla sú nádherné podla predstáv ale moja mi bola veľká takže este sa upravuje a nemám ju doma :-( nuž ale budúci týžden to bude... ináč včera som bola na kozmetike, nemohla ma ošetriť takým nejakym specialnym prístrojom na čistenie pleti koli tehotenstvu...no povážte :-D .... ináč už len alkohol nam treba a mne spodne predlo a saty zavíjankové ale tie az na koniec bude sit...koli mojim prsiam, ktoré mi neustále rastú ]-( :-) a tak pohoda....
Odpovedať
Profilova fotka
caly...no hurááá...že sa sem aj dovalíš :-D :-D ja práve na dnes končím...lebo mám ešte kopec roboty v domácnosti..čo som nestihla, lebo som sa celý den flákala po vonku :-p :-D takže už sa robia pre pani tehotnú aj opatrenia...vid kozmetika :-D inak, zle ti nie je?
Odpovedať
lori..povyzvedam..ale verim,ze dobre objednal..v tychto veciach je sikovny 8-) ked dokoncis diplomku,tak kludne zacni pomaly vypracovavat otazky..netusim,kolko toho mate,ale mesiac ti bude stacit na ucenie.. caly..a ktore saty idu sit..svadobne alebo popolnocne? neboj..nam este chyba vino a spodne pradlo pre mna..
Odpovedať
Profilova fotka
lori...no rano mi byva posledne dva dni ale ked sa najem je to oukej :-D :-D lea...popolnocne saty :-D ja si vravím,co nemáme to nepotrebujeme :-D :-p
Odpovedať
caly..no dobre hovoris..len neviem,neviem pri tom vine :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Caly :-) ...a kedy mas termin?? Inak vam to super vyslo, ze sa vam to hned aj podarilo ako ste si to naplanovali :-D vela parov caka rok, dva, tri...moja znama nevedela otehotniet 2 roky a az teraz, aj to umelym oplodnenim. Velmi sa tesia, termin maju v oktobri. My este deticky neplanujeme, ale ked budu na plane, ja sa najviac tesim na to, ked budem tehotna a celych 9 mesiacov nebudem vediet, ci nosim dievcatko alebo chlapceka. To bude prekvapko az do poslednej chvile :-D
Odpovedať
ahojte kocky, tak sa ako sa mavate? dlho som tu nebola, drahemu sa pokazil pc, tak pisem zo svagrovho... v pondelok drahy bude mat new monitor, a uz to bude ok:-) ja momentalne brigadujem u svokra, roznasam letaky jeho firmy :-D aspon nieco zarobim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
katka..tak termín mám vo februáry presne na moju 30-tku...to je zatial taký tabuľkový termín :-D ale doktor mi ho podla velkosti bába upresní dúfam, že o dva týždne ;-) no pocity sú kadejaké, ale čo sa týka toho že som tehu tie sú pozitývne a veľmi sa s drahým tešíme...plánované rodičovstvo ;-) ...ale čo sa týka stavu 8-( ou ou...tak to ako by ste šli dostať stále menzes...proste už začínam tretí mesiac s tým pocitom....taká zvláštna bolesť tam dolu...ale všetko sa dá zvládnuť...a dokonca som mala tri dni aj rannú nevoľnosť :-D :-D našťastie len tri dni....zatiaľ... pia...tak super..hadam svokor prihodí aj viac ako máte dohodnuté ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
awooooj bambule x-) lea...fuu...si ma ukludnila, že stíham..no..ale je toho mrtne vela...len z dejáku mám 138 otázok....a z biologie je zas vela okruhov....takže to je horiše ako otázky.... :-p pia...že aká šikovnica...ešte stíha pred svadbou aj letáky roznášať... :-D katka...ani my ete neplánujeme bábo..ale chlop by už rád...už má 33 rokov....teda bude mať onedlho... :-p caly...takže kozy máš nadunčané, čo? :-D ....ako ja pred hm...hm... :-D ...no...inak mne to zas mešká...ale ja mám s tým problémy...sa chystám na gyndu asi o týžden, nech mi dá injekciu...nech to pred svadbou ešte mám...ne že nevesta s jahodovými prádzninami ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
caly tak Ty mas 29 rokov, to je akurat vek na babatko :-D super. neboj, budes v pohode, mne sa strasne pacia take velke bruska, ked je nejaka baba z mojho okolia tehotna tak jej to brucho stale chytam, je to strasne super :-D lori...ja som si zas 3 mesiace po sebe popredlzovala tabletky...namiesto 21 som brala 23, aby som potom dostala az tyzden po svadbe...neviem si predstavit kramy na vlastnej svadbe :-S a mas novu fotecku :-) to je z akej dovolenky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
inak baby nemate take stavy, ze ako pojdete na zachod vo svadobnych satach? aspon teda tie moje su dost princezove
Odpovedať
ahojte baby..az teraz som dosla domov..sme boli nakupovat :-D sranda bola aspon..no a teraz pcham do seba fajnu pizzu..lebo som hladna ako vlk.. lori..no viem,ze niektori sa ucia tyzden pred..ale to by som neriskovala.. caly..super,ze takto pekne to zatial zvladate.. kati..wc sa neboj..urcite sa to bude dat zvladnut..ked to sestra zvladla..a ked to zvladnem ja :-D ale mame v restike aj wc pre imobilnych,takze ten bude mojim kamaratom na tej svadbe :-D :-D :-D
Odpovedať
to katka:ja som to riešila tak, že som si stiahla spodnicu s kruhmi a potom to už šlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak hadam to bude ok :-) Tinka a aku si mala svadbu??? pozeram, ze bola len minuly tyzden 8-) napis zazitky! ;-)
Odpovedať
cauko baby..tak mam za sebou hroznu noc..sa mi snivalo o svadbe..ze bola svadobno sobota a my sme nemali nic nachystane..a nasi mi povedali,ze svadba nebude ani o tyzden,lebo sa to nestiha vsetko dobehnut,ze najskor o dva,lebo kolace sa nedali piect =-) no hroooza.. ale potom sa mi snival este jeden,ze mily prisiel za mnou,aby ma mohol objat x-) x-) x-)
Odpovedať
to katka: Svadba bola pre mňa a manžela prekrásna, či si myslia ostatní, je mi fuk, snažili sme sa hrozne moc, aby sa každému páčilo a cítil sa dobre, tak ostatné už bolo len a len na nich. Samozejme, že bolo spústa drobných nedostatkov (organizácia ubytovania, pri obrade som nemala kyticu, teplý polnočný bufet nebol dosť teplý, zabudla som oficiálne popredstavovať hostí, ráno bola slabá káva), ale jedlo, pitie a zábava boli super a ostatné netreba riešiť, ja som nad tým potom ešte veľa premýšľala, čo všetko sa dalo spraviť inak=lepšie, ale potom zase možno to ostatné by nebolo dokonalé, svadba je taká, ako celý život, niečo je super, niečo už menej, základ je, aby si bola šťastná a spokojná :-) ..ja som celú svadbu zorganizovala sama, takže vzhľadom k tomu to bolo super :-)..ale ak môžem poradiť, hlavne si to uži, od začiatku po koniec kľudne buď "sebecká", užívaj si každučký okamih, od rannej spršky, líčenia, robenia účesu, obliekania šiat....atď, nedaj sa rozptyľovať blbosťami, lebo ten deň strašne, ale strašne rýchlo prebehne, a je to jediný deň, ktorý patrí len vám dvom, tak ti prajem, aby bol prekrásny a ešte raz opakujem :"UŽI SI HO":))))
Odpovedať
tina..gratulujem ku svadbe ;-) ja mam obavy,ze nieco nedopadne dobre..ale asi aj to patri ku svadbe..
Odpovedať
to latea: určite sa niečo pokašle, ale to nie je tragédia, hlavné je že sa ľúbite a chcete spolu žiť, o tom je svadba a preto bude zákonite krásna ;-) ...ďakujem za prianie :-)
Odpovedať
baby som vam chcela napisat o vcerajsom nakupovani.. boli se v jednom obchode so spodnym pradlom..a ja s mojimi C som tam bola ako bez prs..najmensie cislo bolo D,aj to neviem,ci nejaky kus podpiry v tej velkosti mali :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Tinka, ja Vam prajem vsetko len to krasne na spolocnej ceste zivotom, budte stastni, vela porozumenia, elanu, lasky a splnenych snov x-) x-) x-) Dakujem za rady, urcite si ich zoberiem k srdcu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lea...ja mam take zle sny o svadbe pravidelne...este ani raz som nemala pekny sen o svadbe, vsetky boli zle :-| Raz sa mi snivalo, ze 10 minut pred zaciatkom obradu sme nemali obrucky, zenich nemal oblek a ani ja som nemala svadobne saty, potom sa mi snivalo, ze sa kazdy z nasich hosti na nasej svadbe priserne nudil, potom ze moja najlepsia kamoska dosla na svadbu v peknych satach, ale k nim si obula papuce, potom ze sme sa pohadali pri krajani svadobnej torty... lea a co tam mali mega podprdy?? inak ja neviem, ale podla mna tu maju nejake ine cislovanie podprseniek, lebo doma som si kupovala len C a tu som si kupila zoparkrat aj D tak neviem...Tak si si nakonec kupila ci nie?
Odpovedať
no to uz je asi predsvadobny stres..taky tajny..ale lezie mi na nervy teda.. nic som si tam nekupila..ved by som sa vo svetkom stratila :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja som z tych snov neni moc nadsena, lebo v tom sne si myslim, ze je to naozaj, ale zas rano ked sa zobudim, som rada, ze to bol len zly sen :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea ako to budes riesit s malovanim pier? lebo ja ich chcem mat urcite namalovane, bud konturkou alebo leskom, uvidim este, ale ked si kupis aj kvalitny lesk tak ostavaju stopy po nom...ked sa pobozkame na obrade tak nechcem ho od toho zaspinit =-) tak neviem....boze taketo veci som nikdy neriesila a vsetko je ine ked si zrazu nevesta Ty...
Odpovedať
no ja si v niektorych snoch uvedomujem,ze to nie je skutocnost..nastastie.. no ja mozem tak hydratacny ruz..lebo chytam alergiu na ruze a lesky..takze som opatrna..mam ceruzu a ten hydratacny ruz..chcem si kupit este jeden a uvidim,ktory si potom vyberiem.. no ja si to cim dalej,tym viac uvedomujem,ze ja budem ta hlavna osoba tam..a ked mam byt uprimna,tak obcas sa na to vobec netesim..ten stres a tie pohlady =-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak je to uplne ine teraz...doteraz ked som bola na svadbach ako host, dokopy som nic neriesila, iba kupit svadobny dar, kvety a obliect si pekne saty, pripadne nejake malickosti...teraz sa pozastavujem nad takymi vecami, ktore by ma pred tym nikdy nenapadli...
Odpovedať
Profilova fotka
a ten Tvoj ruz nezanechava stopy ked das bozk?
Odpovedať
to poznam..musim este tolko toho kupit..lebo ako neznala som si kupila len jedny biele pancusky,co je malo..hlavne,ked sa ideme fotit den po..a kopec dalsich drobnosti.. te ruz zanechava kopec stop..nastastie je taky ruzovy,tak na jeho puse by to nemuselo byt vidiet..myslim,ze bezstopovy ruz neexistuje..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?