Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
caly..som..len mame teraz toho pomenej..tak sa snazim vyuzit ten volny cas..
Odpovedať
Profilova fotka
baby...už hodinu a pol pozerám koncert madonny a som v tranze...je neskutočná x-) lea...už si pridala foto??
Odpovedať
caly..este si pockas..este som neskoncila v praci..
Odpovedať
Profilova fotka
jo... :-)
Odpovedať
a ty co porabas okrem toho koncertu..spravila si este nieco dnes?
Odpovedať
Profilova fotka
ano navarila, prala a tot vsjo... :-) som nejaka unavena ....vikend bol dost naročný aspon pre mna teraz...malovali sme okná na obchodiku a tak okolo...sla som dost neskoro spat kazdy den tak dnes som si dala taky light program....aby som si oddychla...a zacalo mi byt uz aj trochu zle :-p a rano hlavne od hladu....uz som sa prehupla do 8tt-takze druhy mesiac v poriadku za nami....
Odpovedať
tak som pridala aspon detal..na mne budu neskor alebo az zajtra..idem este spravit ten kvet a tak sa odfotim,aby som videla,co je lepsie..
Odpovedať
Profilova fotka
brý večer bambule x-) ja mám dnes hektický den...tzv. fofor po mojom :-D caly...gratulujééém k druhému mesiacu x-) pia...lea...určite pojdem do tej galenterky...už aj viem kde x-) pekný večer všetkým...idem vysávať...pretože mám prudko vystupený adrenalín...som sa nasr :-x ala....kvoli rodin.záležistosiam ]-(
Odpovedať
ahoj lori..no a co ta take nastvalo? mne sa dnes vyriesil jeden zasadny problem :-) takze som rada.. len mam dalsi problem..kupila som tmavomodru latku pre druzicky na saty..a je fakt tmava..posobi pomaly ako cierna..hadam to tak nebude vyzerat na svadobnych foto =-)
Odpovedať
Profilova fotka
bré ránko x-) lea...nebudem to tu rozoberať....ale ešte sa mi o tom aj snívalo ]-( a to pječo až takú tmavú si kúpila? =-) ...tak ju chod vymeniť....ak sa ete dá ;-)
Odpovedať
caute baby :-) lori..neda sa vymenit..ale ked som sa este raz pozrela na fotku za denneho svetla,tak je to v pohode.ma to ten nadych modrej.. idem dat foto v popolnocnych satach do albumu..len som zistila,ze ich musim este zuzit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lea...aká si ty šikovnica x-) peken si si to ušila...máš moj obdiv x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pekne x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babky, prajem vam pekny dnik :-) lea...potrebujem Tvoju radu. mas nejaku skusenost s upravou spodneho pradla? lebo mam uz podprdu na svadbu, ale nohavicky (tanga) su k tomu dost onicom. ta zenska v obchode mi vravela, ze velkost s nerobia tak mam velkost m. na bokoch su mi dobre, ale su strasne vysoke a to ja moc nemusim. dali by sa zospodu nejako ubrat, aby boli jak bedrove? pisala som jednej krajcirke a ona mi povedala, ze na spodne pradlo je potrebny nejaky specialny stroj, ktory ona nema...tak teraz neviem, ci ich mam vratit alebo co. ale radsej by som bola, keby sa dali nejako upravit, lebo to mam supravu. dakujem.
Odpovedať
lori..dakujem :-) ahoj kati..no zavisi od toho,aky je to aj strih..lebo niektore by sa mohli dat upravit,ale zas by tam nemal byt vidno ziaden zasah..radsej by som sa popozerala po niecom inom..
Odpovedať
Profilova fotka
lea...necham si poradit, ale problem je v tom, ze podprsenku uz mam, ta mi sedi super a nohavicky ked vratim, uz nebudem mat supravu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
a ta podprsenka ke fakt super lebo mam k tomu aj priesvitne ramienka, co vyuzijem k satam po polnoci
Odpovedať
no tak si kup podobne nohavicky.. pokial tie tanga su string,tak to sa da lahko skratit ostatne mozu byt mensim problemom..
Odpovedať
Profilova fotka
ako myslis string? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
inak Ta obdivujem, ze si vies usit take saty x-) akurat som pozerala Tvoj albumik
Odpovedať
Profilova fotka
to ja by som nevedela ani kolko metrov latky, nieto este usit :-x moja neboha babka bola vyborna krajcirka, sila cely zivot
Odpovedať
dakujem..pokial to robim relaxcne,tak je to super..neviem si predstavit,ze by to malo byt moje povolanie..na zakladke sa na mna ucitelka hnevala,ze som nesla za krajcirku alebo cukrarku..no ja som chcela viac.. string..to su take tie so snurkou na zadku :-) ale klasicke tanga maju viac toho materialu..
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za vysvetlenie. uz sa nam to ozaj krati. ja sa uz tak tesim domov lea ze az. urcite aj Ty x-)
Odpovedať
no tesim sa..aj ked nervy pracuju..zatial to v poho zvladam..az na par krizovych chvil.. v piatok si mozeme zaspievat..este 22dni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nieco sa komplikuje? hadam nie :-N
Odpovedať
no ja som v poho,len tam sa zacina akosi stresovat..aj ked neviem preco.. su tu nejake problemy,ale tie sa uz riesia..teda niektore sa uz poriesili.. teraz uz len maily rozposlat a uvidime,ci sa este nieco vyskytne..
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, vsetko bude ok ;-) len treba verit
Odpovedať
ja som povedala,ze ak cosi,tak sa zdvihnem a odidem vonku na korcule :-D a co tvoje pripravy?
Odpovedať
Profilova fotka
korcule su super :-D ale mam ich doma. pripravy su uz hotove, zajtra pojdem vratit tie tangace a mozem kupovat ine :-S takze uz mame vsetko, potom uz len tie veci, co treba 2 dni pred svadbou...
Odpovedať
Profilova fotka
budu mat Tvoje druzicky aj kvety?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?