Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
ja sa musim popozret po podkladovom..lebo som zistila,ze nie je rovnakej znacky..a ani ruz..ale ruz nemozem mat hociaky a tento je hydratacny..
Odpovedať
Profilova fotka
jééj...baby...ja som si ani nevšimla, že tu kecáte :-x lea...len doma ich rozchodievam....tie svadobné sa moc nehodia inde :-p
Odpovedať
ja som chcela minule zobrat do prace..ale ked ja tak rychlo osucham opatok..
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea....svasboné nechaj na svadbu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
svadobné ]-(
Odpovedať
lori..no jasne..a budem dufat,ze budu v pohode..ale doteraz sa mi v nich dobre chodilo po byte :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja všetky topky, čo si kupim ma zákonite tlačia....ja som vyhladávač topánok, ktoré mi sposobujú utrpenie :-x
Odpovedať
riadny magnet si na ne potom.. ja som zas taka..ze si kupim nieco,co sa mi prestane pacit akonahle pridem domov :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lea...tak to je pech :-N ....mne sa to zvyčajne prestane páčiť až po mesiace :-p ....ale len niečo...napr. kabelky 8-(
Odpovedať
no ja mam doma krasne nohavice..a mala som ich az raz..a odvtedy su v skrini..ale ja ich niekedy najdem a zas obleciem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám topánky tak, že na sebe raz a potom sa vyjímajú v botníku :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja mam tak jedny slapky..prava noha v pohode..ale lava je akosi priuzka.. a lodicky sa vo velkom vynimaju v botniku..kedze ich az tak casto nepouzivam..
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám dnes dosť...do rána čumím na pc 8-( ...už mi je z toho zle :-p
Odpovedať
no ja sa apson cosi poucim na ten vodicak..a poobede,ked pridem domov,budem zas mrtva :-N ale cez vikend sa musim polepsit a aj nejaky ten cas stravit za sijacim strojom..
Odpovedať
Profilova fotka
lea...no mala by si...čas sa ti kráti x-)
Odpovedať
aj mne sa zda :-D ako saty su hotove..len este by som ich chcela troska ozdobit.. a cakaju ma nohavice,ktore budu lepsie vyzerat skratene ako ohnute..
Odpovedať
Profilova fotka
a to robiš stále svadboné, či už popolnočky?
Odpovedať
popolnocne..svadobne nemam uz co..zvysok sa dorobi priamo na mieste..
Odpovedať
Profilova fotka
ja ták :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...pekný večer...ja sa idem zberař na strestko s nevestami x-)
Odpovedať
no to by som ovela viac stresovala..takto to uz beriem velmi lahkovazne..aj ked to nie je vobec dobre..ale co uz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halllooooooooo :-D som domááááá...huráá baby museli sme prist skor z dovolenky, lebo vo štvrtok paradne prsalo a predpovede boli aj na dalsie dne take...takze sme o dva dni skor doma...ale uz konečne....som trochu opalená tak do pohodky ale este to doladím doma možno.... naša ,,slnečnička,, ma nasťastie celu cestu posluchala a nebolo mi a nie je špatne co ma teší....dúfam, že to tak ostane cez cele tehulkovanie... nečítam čo ste všetko popísali tak mi napíšte všééééétky to podstatné čo sa zmenilo ;-) :-p :-p dúúúúúfam, že sa vešetky vydávame ;-) :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ahoj caly x-) vitaj doma :-) :-) :-) no skoda,ze ste kvoli pocasiu museli prist skor domov..ale zas si mozes tie dva dni oddychnut aj tu..
Odpovedať
ahojte baby..ako vikendujete? ja uz mam poupratovane a rozmyslam,co idem robit ako dalsie..momentalne sa mi aj chce..comu velmi nerozumiem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pekný víkend x-) caly...awooooj....no..čo ...ako bolo? =-) ...vypráááávaj....kde ste to boli? aké more? :-D ja už som celá nedočkavá na našu dovču :-D ...dnes sme boli v gréckej reštike...takže sme sa zas naladili na to santorini :-D ...ale už sme rozmýšlali aj nad dominikánskou republikou....lenže neviem, či by nám to finančne vyšlo....a potom je tam obdobie hurikánov a ešte malária a podobné choroby....takže to grécko bude dúfam, bez rizika :-) ...už sa neviem dočkať...nech už je po svadbe :-N lea...ty si dnes aká akčná :-N ja idem robiť dip...lebo doteraz sme boli v meste :-x
Odpovedať
ahoj lori..no musim to teda vyuzit..kym sa mi chce.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...potom napíš, čo si teda stihla, ked ťa chytila prudko akčná nálada :-N
Odpovedať
uz som aj oprala..aj troje nohavice upravila..a este si spravila peknu ozdobu do izby..a idem sa pustit do popolnocnych siat.. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekne nedelne popoludnie :-) co mate nové? mi sme u nasich a ja sa ladujem keksikmi :-p :-D lorinko...bolo fajn ale zimááááá...som trochu opalena, ale musim to doladit tu, len nech je pekne a teplo lebo do solarka nemozem :-| lea..co si to posila?? =-) =-) pánečky!! ty si sikula
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?