Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
zaciatky su tazke, to je jasne, ale postupne sa bude zlepsovat, moj Tomas ked isiel na Dubaj, nevedel ani cenknut a to myslim doslovne, po pol roku uz kecal, urobil strasne velky pokrok za tak kratku dobu, som na neho naozaj hrda ;-)
Odpovedať
no ked pride mily,tak dufam,ze obaja budeme poctivo studovat..lebo ja sa musim zlepsit v gramatike..to je moj hlavny problem..slovna zasoba sa mi zlepsila..no gramatika stale nie :-S
Odpovedať
Profilova fotka
a chodis aj do skoly na anglinu?
Odpovedať
nie nechodim..ale chcem zacat na matiku..len chcem aj dalsi titul..takze musim postupne.. ale sledujem filmy v anglictine..to mi velmi pomohlo a kolegyne mi tiez pomahaju..ak cosi..a precitala som niekolko kniziek v anglictine..v com budem pokracovat..asi zajtra z prace zajdem do kniznce a zas si nejaku poziciam :-) ak budem robit dalsi titul,tak budem mat matiku v anglictine..
Odpovedať
Profilova fotka
ja pokial som tu sustredim moje studium cisto na anglictinu, tuzim ju mat totiz perfektnu :-N ked budeme mat deticky, chcela by som s nimi hned od narodenia rozpravat po slovensky aj po anglicky.
Odpovedať
Profilova fotka
uvidime, zavlezi ako dlho tu ostaneme...ale ked mam byt uprimna, s prichodom eura na SVK od januara :-S , sa nam teda vobec nechce vracat...
Odpovedať
Profilova fotka
inak filmy a knizky v AJ su velmi napomocne, to mas pravdu
Odpovedať
no ja by som chcela aj ucit v anglictine,takze sa urcite budem venovat lepsie tomu..ale teraz akosi neostava cas.. ta svadba..teraz aj ten vodicak..a este aj to studium..no je to pre mna vsetko dolezite..a hlavne,aby mal mily pracu..a mohli sme zarabat..kedze bude treba vela peniazkov niekedy.. deticky aj ja budem ucit anglictinu..od troch rokov urcite povinne..
Odpovedať
Profilova fotka
najlepsie je hned od narodenia ;-) inak my mame buduci tyzden vyrocie a to hned dvojite :-) 9 rokov co budeme spolu a 4 roky od zasnub x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ten cas letiii
Odpovedať
no teda..to ste uz pekne dlho spolu..a aj dlho zasnubeni..tak nech vam to teda vydrzi.. a hlavne v manzelstve..lebo pocuvam,ze vela sa toho po svadbe zmeni.. a to mi dokonca potvrdila kamoska,ktora bola spociatku spokojna v nom..a casom uz to zacalo mat taky ten manzelsky nadych :-N :-D
Odpovedať
inac..dnes to uz mame len za 30 :-D takze oslavujme :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
diky, ved nech aj vam :-) ja na to neverim, ze by sa po svadbe daco zmenilo, pretoze svadba je len krasny den, akurat svoj vztah specatite oficialne, ale zit budete spolu rovnako ako aj pred tym, teda aspon my urcite. ono vo vztahu mozu nastat problemy, ale to si myslim, ked maju prist, tak pridu tak ci tak, bez ohladu na to, ci uz ma niekto po svadbe alebo nie.
Odpovedať
Profilova fotka
boze lea ako to leti, za mesiac sa vydavame. v marci som si hovorila, ze je to este tak daleko.....
Odpovedať
no aj ja dufam,ze to bude rovnake..aj ked tou svadbou clovek dostava viac zodpovednosti za toho druheho a potom za deti..uz musi hlavne prizerat na rodinu a nie na seba sameho..ako to moze robit pocas vztahu.. ale verim,ze bude tak,ako si to sami zariadime..ak sa budeme snazit,bude dobre..ak nie,tak pridu aj burky..
Odpovedať
Profilova fotka
ved jasne, nie nadarmo sa dava manzelsky slub v dobrom aj v zlom...ved zivot prinasa aj krasne aj smutnejsie chvile....ok lea, idem uz spat, moj Tomas uz spi asi tak 2 hodiny....tak sa idem k nemu pritulit. dobru nocku a pekne sny :-)
Odpovedať
no za chvilku si budeme spievat..este 22dni :-D :-D :-D pekne sny prajem..moj mily uz zalahol..aj ked bezo mna :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj :-N ...vy ste sa teda zakecali :-x :-D ja som mylsela normálne cestovky, ktoré sidlia priamo na letisku a predávajú týmto sposobom ultra last minute.....počula som to z viacerých strán...ale nie od priameho zdroja, ktroý tak išiel na dovču :-|
Odpovedať
ahojte.. lori..a preco tak chces ist na svadobnu cestu?
Odpovedať
ahojte:-) zeny dnes som neodolala a kupila som si nove topky na svadbu, potom kuknite :-N a co sa tyka tej vyzdoby, uvedomila som si, ze musi byt ruzova, pretoze skoro vsetko je ruzove, druzicky maju ruzove saty, vysluzky su ruzove, menovky na stol su ruzove, kytica je ruzova :-D a este aj etikety na vino...kurnik, tak bude musiet byt ruzova =-)
Odpovedať
pia..no peknucke ich mas..aj ta francuzska manikura na nechtikoch vyzera dobre..asi niekdy skusim.. a da sa s nimi dohodnut,ze im das nejaky ten material,aby to spravili troska lepsie?
Odpovedať
lea...platime za vyzdobu 10 000 , takze nebudem uz zase investovat, uz to necham tak, :-S
Odpovedať
co??? to az tolko? to nemyslis vazne :-. :-. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
bré ráno devuchy x-) pia...ja mám podobný problém ako ty :-N ...tiež ma mátajú nové topky....lebo tie povodné ma tlačia...ja koza...som si kúpila na vzhlad pekné a že ma tlačia, to som moc neskúšala, až ked som sa v nich premávala doma :-x ale pekné si si kúpila ;-) lea...no ved preto, lebo milujem more....palmy....relax...a skrátka všetko na dvoloenke....takže sa na nu teším viac ako na svadbu :-N
Odpovedať
lea...no presne 10 000, 5 000 je zakladna vyzdoba od nich, ze prestru, daju tam po stoloch kvietky, servitky atd adt..a cez 5000 nas stoja navleky na stolicky, takze asi tak ]-( a furt mam traumu, aku dam nakoniec farbu vyzdoby :-D lori..ja som si zase uvedomila, ze tie topky, co som si kupila su nejake dost vysoke, ci v nich vydrzim :-N a ked som vcera sla po meste a tieto zbadala, tak bolo dokonane :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia...aj ja teraz sliedim po obuvách...hladám..hladám....ale ešte nič krásne a pohodlné som nenašla...v. najhoršom budem musieť rozchodiť tie povodne :-p ale chystám sa až posledný júnový den ísť kúpiť podprdu a topky...bo vtedy mi prídu love :-D
Odpovedať
ahojte baby..no ja radsej uz nic poriadne nepozeram..lebo si zas cosi kupim.. ale nohavice s napisom MRS si aj tak idem kupit..aspon jednu vec na potesenie..a v nedelu si ich pekne obleciem..ak nebude liat ovsem.. :-D pia..aha..navleky robia znacnu cast vyzdoby asi vsade....ako vsimam..
Odpovedať
lori...tak hladaj hladaj, ale perfektne topky maju v Deichmane, aspon podla mna tam maju super vyber, a ta cena , no nekup to ;-) lea..jasne, treba nieco na potesenie, ja som uz vcera kupila topky, este budem musiet nejaku kozmetiku, lesk , spiralu a taak :-)
Odpovedať
pia..no ja pred svadbou zas necham v drogerke peknu sumu..kedze bude treba dokupit zasoby kozmetiky..akosi som zacala pouzivat make-up a ten zial nie je nekonecny.. baby..pojdete v tych topankach aj niekam von..ci len dom aich planujete rozchodit?
Odpovedať
lea...no ved to, ja pouzivam make up Max factor, podla mna je naj :-) a topky tie vysoke som uz mala raz v kostolku, ale tie nove este som nestihla:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?