Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
no ja som myslela, ze cim viac kurhov tym lepsie :-D a ked som sa zbadala v zrkadle mala som dost :-p no nachystana, tak snad ano:-) ty co este riesis?
Odpovedať
no ja som este ratala s dvomi..ale nakoniec som si kupila 3vrstvovu..takze ten jeden kruh uplne staci.. ja este vela toho riesim..kolacky este a maso na gulas..a potom este nemam uzatvoreny pocet hosti..
Odpovedať
no pocet hosti este ani ja neviem presne :-p ale v restike vraveli, ze staci den predtym uplne upresnit..lea idem ja kuk panelak, tak zatiim ;-)
Odpovedať
jasne..aj ja sa chystam..
Odpovedať
Profilova fotka
jee..vy maniačky panelaáku :-p :-D ...to ja nemusím :-x takže u vás prípravy vrcholia....u nás takým pomalým krokom... :-p :-N ...ale posúva sa to dopredu ;-)
Odpovedať
avojte :-) no pripravy pokracuju, dnes ideme vybavovat menu do restiky ;-) mamca vymyslela asi 15 druhov jedal na svedsky stol, tak som zvedava kto to popapa :-D zeny, ja uz to mam za 25 dni :-D uz sa vytesujeeem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja tu byvam len obcas...ale som tiez julovka a ako vidim mam to za 25 dni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia...tak všetko poriadne vybavte...nech sa stoly prekacujú :-D
Odpovedať
ahojte baby..sa nam to krati..viete o tom,ze sme dalsie na rade..nas mesiac je uz druhy v poradi :-N :-D pia..my mame asi 4-5druhov masa,4-5druhov salatov..a to je aspi vsetko..este nieco take ako pecivo a viac si uz nepamatam..no chcem este obstarat sunku a syr zrejme..lebo to viem,ze ja si urcite dam..
Odpovedať
lori...jasne, vsetko dnes vybavime, aby boli vsetci spokojni. ]-( lea...no tak my mame tiez tak isto zhruba, resp. chceli by sme mat :-N ked vravis o tom syre, tak my chceme na stoly neskor korbace syrove :-N to by som mohla jest stale :-D
Odpovedať
pia..tie korbaciky by sme mali mat tiez..teda,ak na to niekto nezabudne..ved uvidime..ale zboznujem syr,takze par druhov by bodlo x-) x-) x-)
Odpovedať
avojte kocky.-) tak vcera sme boli vybavovat menu, vsetko co sa tyka jedla tak super, ubezpecil nas , ze budeme na 100% spokojni, tak som zvedava ]-( len ma sklamala ich ponuka vyzdoby, resp. ruzova vyzdoba aku som chcela, na fotkach vyzerala velmi nevyrazna,co nam ukazoval, zato ine farby boli nadherne, fakt krasne, tak som sa nakoniec rozhodla a upustila od mojej vysnivanej ruzovej ;-( a vybrala som zlatu vyzdobu, ta sa mi zdala najkrajsia :-) tak nevadi, len este budem musiet rozhodit siete, kto bude chciet doniest tortu, aby sa to pohybovala v takych farbach... ps.: nevadi , ze mam ruzovo- smotanovu kyticu ze nie? :-S ked vyzdoba bude zlata? poradteeee
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby, pia...aj ja mam zlatu vyzdobu. Myslim si, ze to nebude tak vadit, ked bude kytka ruzova. Ale ak si myslis, ze ano, tak daj miesto ruzovych kvetov smotanove. ;-)
Odpovedať
odkial si zohnala tu latku na vyzdobu kostola? ci si to robila sama?
Odpovedať
Profilova fotka
awooojte x-) pia..ja myslím, že to sa hodí...smotanová, zlatá a ružová x-) úplne v poho ;-)
Odpovedať
ahojte babule :-) pia..no zlata vyzdoba je velmi pekna..a mne sa viac paci ako ruzova :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lea...ako? v práci?
Odpovedať
este sa len chystam :-D a mam este pol hodinky na vychystanie..
Odpovedať
Profilova fotka
tak príjemný pracovný den x-)
Odpovedať
dufam,ze rychlo zbehne..
Odpovedať
caute kocky, tak dufam, ze to bude dobre vyzerat.. lori. dam na Tvoju radu, ze sa to hodi :-D janja...organzu som kupila a aj ruzicky, a s mamcou sme to urobili:-) lea...no ja som zase stale bola namotana na ruzovu, ale co ukazoval fotky, tak sa mi nepacila :-|
Odpovedať
Profilova fotka
pia...jasné..hodí x-) už si pekne opálená? ked sa vycapuješ na terase? :-N
Odpovedať
lori...no vypekam sa kazdy den, :-D ved nedavno som dosla dnu, strasne pecie , fuuuu ]-( a ty co ako??? mas sa? pripravy? ;-)
Odpovedať
akurat docestoval drahy, tak idem k nemu , este tu dnes budeeem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia...ja mám stále nejaké stresy...nemám ešte komplet dip...o dva týždne ju musím odovzdať....ešte sa neučím na štátnice...bolí ma za uzlinami...a neviem čo :-| ]-( ....takže mám také nervičky :-p a prípravy moc neriešim....ale doť vecí nám ešte chýba :-p ja moc opálená nie som...nemám čas....ale kupila som si také mlieko s kvapkou opalovacieho mlieka...takže to si gebrím na telo a ksicht...a trochu to farbí x-) mna dnes pobolieva hlava....a práve som si hlada na nete ešte nejaké dip...lebo neviem, ako mám napísať diskusiu a záver :-|
Odpovedať
pia.uvidis..budes to mat pekne.. lori..no snaz sa..ved chces ukoncit skolu ako poriadny student :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...práveže ako neporiadny student :-x :-N dnes som povystrihovala také kolieska z tylu...tam budem dávať tie čoko srdiečka a možno ešte mozartove gule :-D ....a musím presvedčit chlopa, nech ideme dnes na tortu....kuknúť ešte... x-)
Odpovedať
no ta ty si teda.. daj potom fotku tohu tylu..a aj darceka..nech sa pokochame.. ja to svoje dielo dam az budem na svk..lebo tu to nemozem dokoncit :-S a aku tortu budete mat?
Odpovedať
Profilova fotka
dám..dám..len musím dnes kupiť stužky na to....ak to stihnem :-p práveže nemviem akú....to je otázka... :-D ...uvidím, čo mi ponuknu na obrázku....ja by som chcela tu , čo mám v albume...lenže u nás v Ba takú asi neurobia...pretože je tak jednoduchá, že musí byť dokonale urobené a pochybujem, že by ju tak dokonale spravili...a tých motýlikov nikde nemajú :-S
Odpovedať
ak kupis stuzku a potom take ruzicky,tak to tak nejako vytvoris..len tie ruzicky su celkom dobra polozka..tie,co mam ja v albume na pierkach..tak stali asi 10Sk/ks
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?