Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
ahaa, tak snad to rychlo prejde ;-) no vies co ani nic take zvlastne, asi pojdeme na korcule, ked bude pekne pocasie :-) a aj opalovat by som sa chcela...a ty co ako???
Odpovedať
aj ja chcem korcule..len este 4 a pol tyzdna musim vydrzat.. co ja? mna caka motor z auta :-N
Odpovedať
no v poslednu dobu nas to s drahym dost pochytilo, ked je pekne, tak hned ideme na Vodne dielo :-N jaaaj, ty si robis vodicak ze? :-)
Odpovedať
ja si kupim korcule az pridem na svk..nech mam nejaku zabavu par dni pred svadbou.. ano..vodicak..uz teraz som zvedava na tie jazdy :-D
Odpovedať
no akurat vcera sme sa smiali na korculiach, ze to by bola sila, kebyze si teraz zlomim nohu na korculiach :-N to by bolo teda... :-p
Odpovedať
hovor cosi..pri mojej sikovnosti je vsetko mozne :-D
Odpovedať
ale snad nie :-D ale asi netreba pokusat stastie :-D dnes tu prsalo, tak som si dala ten aerobik, a uz sa mi podarilo schudnut 3 kila, tak som zvedava, ked si obleciem saty, ci este stale budu napasovane :-D
Odpovedať
no sikovna si..ja musim este tie tri kila zhodit..a zrejme ich aj coskoro zhodim..musim podstupit prisnu dietu na zlcnik..zas..nepocuva totiz ]-(
Odpovedať
jaaaaj. tak to je blbe :-S a co take papas, ked dietujes?b ]-(
Odpovedať
no na zaciatok budem musiet 24hod drzat prisnu dietu..suchare a cierny caj..fuuuj..a potom mozem aj varene zemiaky..nemastene..a varene kuracie maso..popritom stale tie suchare..a asi ziadne ovocie a zelenina.. musim kuknut,co mozem pri zlcnikovej diete..lebo ja sa vyhybam len tazkym a mastnym jedlam..takze neviem presne..a v lete pekne na dalsie sono..
Odpovedať
aha, tak to je drsne...moj drahy uz skusil 7 dnovu detoxikacnu dietu, tak sa na to dam aj ja..schudol 4 kg, a teraz sa len zdravo stravuje, ja tiez :-)
Odpovedať
no ja mozem tak zlcnikovu a zaludocnu dietu..
Odpovedať
Článok sa načítava...
no drzim prsty, aby to slo lahko :-) resp. nie tak drastikus :-D
Odpovedať
no ja dufam,ze potom zas budu pocuvat..na nejaku dobu..mne tak preventivne nakazuju tieto diety..lebo akosi potom nestihaju pracovat organy..minule to bolo v dec..a predtym po statniciach sa mi zda..
Odpovedať
aha, tak to je blbe :-| a neprijemne, taketo bolesti :-S dufajme, ze sa to casom upravi 8-) idem ja do hajan :-) papik
Odpovedať
pekne sny teda..ja este pobudnem hore :-D
Odpovedať
Profilova fotka
brééé ránnnooo x-) ja mám dnes fofor :-D...mám toho vela postíhať :-p cez víked sme škrečkovali...takže chlop je už komplet...má aj topky aj opasok ;-)
Odpovedať
ahojte baby..tak mame dalsi tyzden pred nami..a vobec sa mi nechce..ale este necele 4 a mame prazdniny 8-)
Odpovedať
avojte:-) lori..tak super, ze mate uz pre chlopa vsetko, my taky tak :-D lea...nejako to vydrzis a budes pekne prazdninovat a realizovat sa okolo svadby :-D
Odpovedať
ahoj pia..no teraz sedim..lebo sa tu nudime..ale este hodinu a pojdeme domov..uz sa neviem dockat..
Odpovedať
lea..ti verim, niekedy je este horsie, ked nemas co na praci :-| ja som pred chvilkou dosla z mesta, a aj tak som nezohnala co som chcela...potrebujem malicke vrecuska pre hosti, chcem dat do toho cokoladky male..
Odpovedať
aha..a nechces si ich sama spravit? alebo kukni tu v bazari..iem,ze tu stale niekto predava..
Odpovedať
hej asi urobim sama, ale kupim tyl a urobim take batozteky :-p
Odpovedať
tak to je super..hlavne cosi pekne vymysli ;-) ja pracujem na tych skatulkach..len mi chyba vykres..ale to dokupim na svk a dorobim tam..mam dokonca aj muslicky na ne..miesto masliciek x-)
Odpovedať
Profilova fotka
awoooojte babule x-) pia...ja budem tiež robiť samovýrobu x-) tyl už mám doma..ale taký obyč. biely...tak to budeme musieť nejak spestriť stužkami ;-) lea...huráá...dovolenka volá x-) idem robiť dip....bola som dnes v ped. knižnici pre dalšie knihy...takže mám čo robiť :-p
Odpovedať
lori..no takze si dnes predsa len nieco spravila :-p :-D :-D :-D ja som prave zo sprchy vyliezla..a vyzobronila som svadobne fotky sesterky..a idem sa pustit na tie skatulky..
Odpovedať
lea...no super , ze maslicky miesto stuziek, to moze byt pekne ;-) padol mi net, tak pisem, az teraz... :-p lori...no uz sme s mamcou nieco skusali,tak uvidime , dam do toho nejake cokoladky :-D
Odpovedať
pia..takze sa uz venujes pripravam? uz ani mesiac.. :-p
Odpovedať
no trochen :-D dnes som kupila spodnicku pod saty 5 kruhovu a musela som 4 kruhy vyparat :-N lebo som vyzerala ako torta v tych satach :-S a mamca mi sije akurat pompadurku ;-)
Odpovedať
no ja som si kupila 1kruhovu a som sa presne trafila..lebo to staci.. takze budes riadne nachystana..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?