Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
lea...no ja som práve chcela vedieť, či môžem mať holé nohy, lebo sa mi nechce pariť v samodržkách ( teda za predpokladu, že bude teplo ) ;-) A aké plánuješ topánky ty? ja stále neviem, či môžu byť sandálky s kamienkami, pretože sa bojím, že to roztrhá šaty zo spodu... :-|
Odpovedať
caly..tak vsetko najlepsie ;-) lorinko..no jasne,ze mozes..nikde nie je napisane,ze nie ;-) ja chcem uzavretu spicku a patu..ale este nic vybrate nemam..tiez som zvazovala nad sandalkami.uvidime,ked sa rozhodnem popozerat.. kamienky by nemali nic robit..zavisi do toho,aky je material na spodnej vrstve siat..ja som skor mala problem,ze sa mi o opatok zachytavali saty..ked som bola na plese..a s kamienkami som mala problemy,ked som mala samodrzky..
Odpovedať
Profilova fotka
no to verím, kamienky a samodržky nejdú dokopy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak ja som sa troska odmlcala,a citam ze zas nas tu je trochu viac,no super. mandy2: tak to mame spolocny termin .My uz mame pozvanky doma lebo nam ich treba uz v marci roznasat.My totiz budeme doma dva tyzdne pred svadbou a to sa mi zda neskoro.Obrucky uz zajtra by mala svagrina vyzdvyhnut.Fotit sa budeme tiez na zamku,ak bude pekne tak vonku a mozno par zaberov vo vnutri,ale ak bude prsat tak dnu.Je to tam krasne. caly8:Vsetko najlepsie k narodkam.More lasky. :-)
Odpovedať
ved to..navyse este neviem,ci ich pouzijem k popolnocnym satam..lebo na plese som sa sla prezut..mi padali z noh ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
awoj birkatka...
Odpovedať
birkata..takze ste pokrocili dalej..ja idem za dva tyzdne na svk..takz as cosi povybavujeme.. lorinko..co veltrh?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja idem az v marci aj to len na tyzden.A potom az pred svadbou
Odpovedať
Profilova fotka
a kde bývaš birk...? viem, že lea...je v Londýne...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som v Irsku
Odpovedať
Profilova fotka
lea..ja som dnes na veltrhu nebola...
Odpovedať
birka..a co mas na plane za ten tyzden :-D lebo ja mam uz teraz zaplneny totalne moj cas na svk.. :-N lori..my pojdeme do bb..inac,ze si tam baby nakupili veci :-) :-) jedna dokonca aj topanky..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak na ten tyzden je toho vela.Priatel este nema nic tak jeho obliest,rozniest pozvanky,predmanzelsku nauku,topanky,popolnocne saty,pre mamky oblecenie,vyzdobu sme si objednali tak vyzdvyhnut a este je aj velkonocny pondelok takze jeden den minus.
Odpovedať
takze rusno bude..nezavidim...ja dufam,sa dockam oddychu..a to nielen pri cestovani..
Odpovedať
Profilova fotka
no je toho vela,ale snad to postihame.
Odpovedať
urcie stihnete..vecer lahnes sice znicena..ale urcite to bude stat za to.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja sa luci,prisla mi navsteva.Dufam ze niekedy zas pokecame.
Odpovedať
tak pekny den ti prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to vážne, takto si nakúpili? mne sa tam topánky nepáčili, žiadne sandálky ( ja ich chcem totiž využiť aj mimo svadby ). lea..takže vy idete tento víkend čo bude na veltrh? práve mi písala kamoška email, som jej včera poslala fotky tých nových šiat, ale jej sa moc nepozdávajú... :-(
Odpovedať
no ja tiez chcem tak kupit,aby som ich potom obcas aj vyuzila..pozriem ponuku tu a tam..a uvidime.. inac,ze jedna kupila vestu za 1,8t.. ideme toho 17. sa mi zda..v sobotu chcem skocit do polska..lebo viac moznost nebude..a to jeho otec by bol nestastny,ak by sme nesli spolu.. a tie saty su podla mna pekne..aj ked ten vrch je asi z nejakeho priesvitnejsieho materialu..no su krasnucke.. ved mas cas si este rozmysliet..ci nie?
Odpovedať
Profilova fotka
lea...došla nečakaná návšteva...tak som bola mimo... ty budeš mať dobre narvaný víkend :-| , som zvedavá čo nakúpite... áno ten vrch je troška priesvitný, ale mne to vyhovuje, aspon sa nebudem potiť :-p
Odpovedať
som pozrela tu fotky na detail korzetu..a nie je to az take priesvitne..nahodou je to super..a narodiel od mojich asi nie su ani take tazke..ja mam zajednane satenove.. nebude to len vikend..ale cely tyzden..v piatok utekame hned vyskusat obrucky a v pondelok zas cestujem na vychod..kvoli doktorom..ale aspon cosi zhodim..teda dufam :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
idem kuknúť ešte tvoj album, lebo som stratila prehľad.. ;-) a tvoj chlop je tu na Slovensku? to sa uvidíte len ten týždeň?
Odpovedať
no on je poctivo na svk..maka a chodi do skoly..a vidime sa,ked pridem..to je asi tak vsetko..takze do svadby je to bieda..ale hadam po nej to bude lepsie.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm, tak to ti musí byť poriadne smutno. :-( Ty si schopná žena, takto sama v czudzine a bez chlopa ;-) a ako často sem chodíš? a po svadbe idete tam spolu? alebo sa usadíte na Slovensku?
Odpovedať
no uz som si zvykla za tie roky..vzdy som mala tke divne vztahy,o sa tyka spolocneho casu :-N chodim tak caasto,ako mi uzmoznuje praca..co je dost casto,kedze pracujem v skole..a po svadbe pride manzelik za mnou,kedze tu su lepsie zarobky..a treba cosi do buducna.. ;-) utekam do kostola..ked sa vratim,tak sa este ozvem..
Odpovedať
Profilova fotka
tak papá :-D
Odpovedať
uz som aj naspat.dnes to bolo dost rychle :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...lorinko..birkata..DAKUJEM za priania ;-) ste zlateeee akurat som poumyvala vsetok riad po navsteve a ze idem nieco precitat a popisat s vami...pozeram, ze prve postrehy z veltrhu...no uz sa tesim co to bude... zaujimali by ma tie obrucky z Ciech...
Odpovedať
caly..ja tiez citam,co popisali..no moc chvaly nie je..ale zas si tam niektore nasli to,co hladali.. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?