Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
cavelo nevestičky :-) idem dnes na gyndu tak na mna myslite x-) inač zatial sa mam fajn..chuti mi papat a uz sa tesim na dovču :-D inac v piatok idem robit svadobku jednej babe z MS... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babky :-) tak som spat v UK, som poriadne vycerpana, mala som toho straasne vela, ale vsetko je vybavene ;-) Caly...ja Ti straaasne gratulujem a tesim sa s Tebou :-D
Odpovedať
ahojte baby..tak uz som doma..dnes sme zdrhli podstatne skor :-D :-D :-D caly..tak nech je vsetko ok ;-) kati..no mna caka dalsie vycerpavavuje obdobie..ale nevadi..dufam,si pridala aj nejake foto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambule..bré ránko :-) ja mám toho dnes kopec....takže mám nestíhačky.... tak len vás pozdraviť x-) caly, ako u lekára? :-N
Odpovedať
ahojte baby..no tak dnes ste sa teda vobec nepretrhli tym pisanim :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
awoj lea mne to dnes okolo obeda blblo..som sa sem nemohla dostať :-S mi je smutno...lebo tí chalani, čo mali tú nechodu....tak ten jeden...vodič...a skončí pravdepodobne na vozíčku...mladý, krásny chalan...len blbý, nerozvážny a opitý...urobil osudovú chybu a teraz má zničený celý život a druhý už nemá ani život :-( ]-( ...je to hrozné....a rodina toho nebohého sa vyhráža, že ho zabije.....to majú taký afekt z toho všetkého...je to hrozné...bráško ide v piatok na pohreb.....
Odpovedať
tak to je dost blbe..takto si znicit zivot..a vlastne nielen sebe.. skoda,ze sa niektori nedokazu poucit z chyb druhych..
Odpovedať
Profilova fotka
je to hrozné....ja na to stále podvedome myslím...vkuse ]-( ....chlapec za to zaplatí príliš vysokú dan....obaja boli vynovatí...nemali sadať do auta podnapití a v noci..... :-S inak..dnes sme rozdali predposledné oznamká...ešte nám ostalo 8 to porozdávame ešte a zajtra by som mala ísť so svokrou do mesta zhánať kvetinárstva, kde mi urobia kyticu za 1500 :-p
Odpovedať
ja by som si k takemu cloveku nesadla..a nastastie moj mily nesadne za volant,ak si co len trocha vypije.. tak to je super..moj mily zas rozposielal posledne..a potom ide poslat len cisto oznamka ludom,ktorym chceme este dat.. a ake kvety si si nakoniec vybrala?
Odpovedať
Profilova fotka
lea...ja práveže ešte stále nemám ujasnenú predstavu :-S ...mám pár návrhov, ktoré si zajtra vytlačím a s tým budem chodiť a uvidím, čo vykoumám....nechám sa prekvapiť :-N kúpili sme dnes relaxačné kreslo na balkon za 585 sk :-N ...tak ho ideme zložiť x-) pa zatím :-)
Odpovedať
tak sa uz zacni poriadne zamyslat nad tou kyticou.. tak utekaj teda..ja idem este cosi porobit..
Odpovedať
Profilova fotka
Lea...a co Ta to caka za vycerpavajuce obdobie? Ten tyzden doma bol krasny, ale aj velmi narocny
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj kati..no tyzden pred svadbou zacinam este s autoskolou..takze sa teraz musim naucit teoriu..a co nebudem chapat,to mi uz len vysvetlia..
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak budem na Teba mysliet. neboj, to zvladnes ;-) ja som si robila vodicak, ked som mala 19 rokov a odvtedy sa bez neho nepohnem, je to super vec :-D plus v anglicku som sa naucila soferovat na druhej strane tak viem uz na oboch stranach :-D no zo zaciatku to nebolo moc prijemne a bolo to velmi divne :-|
Odpovedať
no ja nechcem soferovat v uk..ja len kvoli tomu,ze ak mily pride do uk,tak nebudem mat uz osobneho sofera :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nechces soferovat?? ved to je super taka nezavislost :-D ja soferujem uz roky preto si bez toho uz vobec neviem predstavit!
Odpovedať
no ja budem na svk..tu nemam nervy na to..
Odpovedať
Profilova fotka
ja ked to porovnam u nas na SVK sa jazdi rychlo (co mi vyhovuje) no bezohladne, tu v UK sa jazdi velmi ohladuplne no anglani jazdia straaasne pomaly az to fakt prehanaju a ked niekto trubi tak to som asi len ja :-D naozaj, oni tu po sebe vobec netrubia, co sa mi paci, ale zas su strasne pribrzdeni :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ideme este troska k telke, papa :-)
Odpovedať
no nastastie v ziline je to aspon trocha o ohladuplnosti..nie ako v blave..a v tejto casti londyna sa dost vytrubuje..sice je niekedy problem zistit,ci trubia na sofera alebo na nejaku babu na ulici..
Odpovedať
bre ranko:-) ako sa mavate nevesticky?:-) ja som tu nebola, bola som s drahym u jeho starkej, kupili sme bazen, tak sme ho u nej postavili a cvachtali sa cele dni :-D v pondelok uz ideme definitivne zabezpecit do saly veci- menu, vyzdobu atd atd..vy ste ako na tom? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) piatazena...bazen je super vec ;-) taky relax na nezaplatenie :-D po tyzdni co som bola doma na Slovensku mame vybavene vsetko ;-) uz len cakam na spodne pradlo, bola som vcera v jednom obchode si skusat tak cakam kedy mi pride lebo uz nemali v zasobe
Odpovedať
uz sa to bliiiiiiiiiizi... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
veu tak bliziii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
shaarka, pia mame to presne o mesiac!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cavelo baby.. :-D tak veruu už sa to nezadržatelne blíži...a ja budem o to šťastnejsia, ze budeme trajaaaa :-D dnes som bola na sono a mame 5mm.... ;-) už máte všetko pozhánané? mi už máme konečnééééé krásne obrúčky ale zatial som ich videla len v pc.. :-S musia sa k nám dostat z Malaciek...
Odpovedať
ahojte baby..tak pekne nam to odsypa..ani sa mi nechce verit a vzdy,ked si na to spomeniem,mam nervy niekde u susedov :-N :-N :-N my stale nemame tie saty pre druzicky..a este vino a sladke vody nie su kupene..ale verim,ze ten tyzden predtym to vse obstarame..
Odpovedať
Profilova fotka
lea....bez obáv....mi nemáme ani alko ani nealko...ale po dovolenke, na ktorú odchádzame zajtra sa už do všetkého pustíme...
Odpovedať
no ty si aspon doma..ale ja uz teraz mam dobru zasobu vina u mileho..lebo sa zatial netrafil do druhu,ktory chcem :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
awoooojte x-) caly...no vidíš :-D som vravela, že Jožko je len trochu šuchtavý :-p :-D baby...vy ma asi provokujete...ja to mám až za mesiac a dva týždne :-p dnes sme boli po tých kvetinárstvach...poradte...nevyzerá královská lalia pohrebne? asi si nakoniec dám ju....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?