Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
ahojte babule :-) tak uz aj ja som hore..sice stale v posteli,ale s pc :-D lori..no je to priserne..stale rozmyslat,ze co este treba a co vsetko chyba..ale vcera sa troska skratil zoznam..mam cast masli do kostola..ked pridem domov,tak ich dokoncim..popolnocne musim vysivat..a stale sa neviem rozhodnut,ze ako..teda lepsie povedane zdobit..asi si to necham cez tyzdem a cosi pekne dovtedy vymyslim..
Odpovedať
caute kocky :-) nebola som tu vcera, ani dnes, lebo draheho bracha mal dnes prve sväte prijimanie , tak som pomahala svokre s pripravami :-) uz je po vsetkom, tak oddychujem, bola som sa opalovat a rozmyslam nad zasadacim poriadkom v sale, =-) tak pekny dnik Vam prajeeeem :-)
Odpovedať
ahoj pia..takze tak svadobne uz teraz..s plnym zaludkom :-D inac.caly caka babo x-) x-) x-)
Odpovedať
lea...hej mam take vycitky zase ze az 8-( som sa najedla ako prasa ]-( hej viem, som jej uz popriala :-D to je super :-)
Odpovedať
no ja sa este len chystam na obed..kedze sa mi nechcelo z postele..ale budem dobra..lebo svadba sa blizi.. a co dobreho si mala?
Odpovedať
co dobreho? ani nechci vediet co vsetko- klasika obed- polievka, rezne so salatom, potom chvilka pauzy :-D salat so sunkou a syrom a kolace, takze riadne som si dala do tela...o hodinu idem bezpodmienecne korculovat ]-(
Odpovedať
ale urcite sa zmestis do siat..neboj..ja musim este min kilo dat dolu,aby som sa ako-tak zmestila..takze tak 2-3 bude najlepsie..
Odpovedať
Profilova fotka
baby....ja už chcem nech je po svadbe...a nech ideme na dovolenku :-D :-p ...ja už to neviem vydržať :-p
Odpovedať
aj ja by som uz niekam isla. V robote je horuco a ucit na skusku sa mi nechce. Kam pojdete lori?
Odpovedať
Profilova fotka
awoj janja ja ceeem strašne ísť na Santorini...dufam, že to vyjde x-) ... a vy? a čo sa učíš? ja idem za chvílu písať dip.... :-p
Odpovedať
my ideme pravdepodobne do turecka. Uz to len treba zajednat. Ucim sa na skusku z jazyka, ale moc sa mi nechce. Este ti vela treba z diplomky?
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko nevestičky x-) x-) no ja som tu cely vikend neboola...teda sobotu uz nie po ranku a vcera sme dorazili vecer o 23h domov :-p makali sme cely vikend opat na obchodiku.. :-) no pomaly sa vsetko zacina naplnat tak ako sme si to naplanovali s mojou polovickou a velmi sa tesime a uzivame si vsééééééétko aj moj stav :-D :-D x-) zatial ma boli v podbrusku ale len z rána a potom uz je to v pohode x-) pojdem tento tyzden asi okolo stredy na gyndu aj koli dovolenke a tak ci nebudem nieco riskovat :-D a uz sa len chystat x-) x-) sa tešákujem :-D inač okolo svadby teraz ani nič neriešime, hlavna vec, ze nemame toho starejsieho :-( co je v nasom pripade katastrofa, lebo je to doat dolezita vec...ale snad sa niekto najde ;-) a roznasame oznamka ááááááááá ozáááj mame vyrobené uz obrúčky :-) ze sú nádhernééééééééé x-) x-) este sme ich nevideli lebo su v Malackach ale sa tešííííííím..juchúúúúúúú x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
awoooj bud. mamča caly x-) to mate teraz super obdobie :-D nech vám to dlhooooo vydržííííí :-D janja...no..teorie už ani vela nie...ale ešte nemám popis výskumnej časi a grafov....grafov je tam mrtne vela...aj tie mi ešte nejaké chýbajú :-p ...ale do konca juna to musím odovzdať :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko :-D aky si mala vikend? ci si pisala =-) :-D ?? inač viete čo??.....babetko by sa malo narodit ak vsetko pojde dobre, presne bud 1 alebo 2.februara a ja budem mat 3.februara- 30 rokov :-D :-D ciže mamine na narodky :-D :-p
Odpovedať
caly ty si v tom???? ja som tu uz dost dlho nebola, tak ani neviem co mate nove babky. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
caly...tak to je ten najlepší darček :-D x-) ja som práveže nič nepísala...takže musím ísť dohánať...ale nejak sa mi nece :-p ale pojdem si zacvičiť a potom odovzdať do školy poslednú seminárku x-) .... víkend boj celkom fajn...sme boli s kamošmi včera na koktejli v meste....u svokry na obede x-) a ráno v sobotu aj v nedelu na cybigli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janja....joo som v tom :-) ale nie dlho tak 19 dní :-D :-D podla vsetkého :-D ale potvdí mi to len lekar chystam sa v stredu alebo zajtra x-) lori..tak fasa, ze sportujete :-D budete krásny na svadbicke, ja už som skoncila z chudnutím :-p :-D ale budem chodiť plávať nadalej...to je super vec na uvolnenie :-) dnes idem do mesta na zivnostensky a s kamoskou na kafe..uz sa teším fuuuuuha ako im to vsetkým oznámim :-D
Odpovedať
tak to ti gratulujem caly, je to super. Uz sa isto velmi tesite. Som rada, ze niekto rozsiruje populaciu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky...ja končím...ja nexápem, čo mame z tým idiotským pc...hučí jak dementný... ]-( ]-( ]-( pekný den x-)
Odpovedať
maj sa lori. Aj ja pomaly pojdem.
Odpovedať
ahojte baby..tak po tyzdni volna som bola opat v praci..a vobec sa mi tam nechcelo..nastastie este par tyzdnov a mame volno..sa nenormalne tesim.. caly..to je super takto na narodeniny dostat takyto krasny darcek x-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby awoooojte x-) dnes som v šoku...brachačovi kamoši...ktorých pozná od základky...boli na chate...ožrali sa...nasadli do auta....a výsledok je ten...že jeden je mrtvy a vodičovi sa nič nestalo a leží na traumatologii....všetci z ich party su v šoku....blbí...opití...mladí...20roční chalani :-o ]-( ...hrozné..ako sa zmení život v sekunde....raz si tu a zlomok sekundi a už nie si :-x
Odpovedať
Profilova fotka
oprava: sekundy :-x
Odpovedať
lori...to je strasne 8-( ale fakt nechapem ludi, co sadnu opiti za volant :-x tak dufam, ze sa chlapci v partii dostatocne poucili :-S
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...to je strašné preboha =-) to musí byť smútok neskutočný v rodine toho nebohého :-. :-| no mladícka nerozvážnosť....ale teraz len dúfať, že ten čo leží na traumat.bude v pohode...hm..to je zlé :-( lea...no tak tomu sa hovorí plánované rodičovstvo... :-) zajtra idem na gyndu, tak sa dozviem niečo viac čo a ako...aj keď už mám prečítanej literatúry...aj tu na nete habadééééééj :-D
Odpovedať
lori..no nic prijemne..mne sa tak spoluziak zabil..ale najhorsie na tom bolo to,ze to nebola jeho vina..ale protiiduceho auta..a vysledok..4mrtvi v jeho aute..vsetko jeho rodina..jeho otec takto ostal sam..v jednej minute stratil deti,zenu a sa mi zda,ze aj vnuca :-(
Odpovedať
Profilova fotka
pia...ahoj :-)
Odpovedať
caly..no som zvedava,ci sa podari presne ten datum..lebo napr. moja sestra sa narodila na ocove narodky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...vieš aká by som bola šťastná :-D nesmierne.... ideme sa sprchnuť ku kamoške lebo tu je odstávka-údržba letná :-|
Odpovedať
tak utekaj..ja sa musim ucit na vodicak..po prichode na svadbu sa do neho musim pustit..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?