Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
jéjj...ty si riadna tajnostkárka :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cez net? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...pekný večer...drahý už zapojl dvd..tak pájdim do obejváku...nejaký český film ocenený 6 levami x-)
Odpovedať
pekny vecer..a prijemne pozeranie..
Odpovedať
Profilova fotka
brééé rááánko babule x-) ja som hore už od 4tej rána 8-( ..čo ma zobudili tie hnusné lasto..... ]-( ....a išla som spať po 11tej aj to som najprv prevalovala jak vorvan na suchu :-p už od rána makám...som povysávala a vyumývala komplet byt x-) dnes pojdem pokukať po obchodoch a musím rozposlať e-mailové oznamká...ale nemám adresy všetkým..takže najprv musím pozistovať :-S
Odpovedať
Profilova fotka
cavelo cavelo :-) lori...ty co strasis od rana bieleho??? :-D :-D seeegra, mohla by si aj mne prist zajtra poupratovat idu nam totiz vymienat tie okna :-| ako teším sa ale ten booordel ]-( inač gratulujem k skuske...takze uz mas vsetky??? či ako? :-) ja som baby vcera a dnes obvolala tolko starejsich, ze az a nic...vsetci dovolenkuju :-( tak ja neviem ....uz fakt neviem co vezmeme... asi ma porazí...som to presne vedela, ze to tak dopadne...nechaj to na chlopa.... ]-( dnes idem ku svagrovej do prace..na priatelsku navstevu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly...nemboj...ak to je dobrá firma, tak by mala po sebe brajgel po oknách upratať ;-) ....natiahni si na postel a gauč nejakú nepotrebnú plachtu, aby sa ti nepraášilo, ale inak by to malo byť v pohode x-) vieš aká som unavená 8-( a to len den začína..aj ja už si myslím, že je čas obeda :-N my starejšieho mať nebudeme...načo je tam vlastne ten človek? =-) tak peíjemný návštevný den x-) ...ja si pojem kúpiť tie letné topky a nejké tričko a suknu..alepo také inečo....
Odpovedať
Profilova fotka
no prave ze si neupratuju..co som bola mrknut susedam tak to bol binec ako sa patrí...to je to, ze sa ti to vsade namrví lebo su to tehlové byty :-| nuz ale som pripravená :-) :-D takze si ides dnes urobit radost?? :-) ja mozem zabudnut na nakupy..ideme uz buduci tyzden na dovču takze tam nam treba pééééngy :-) tak sa maj aj ty a pokup pokup..chcem potom vidiet tvoj uspesny lov :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa vystroj...metlu do jednej ruky..handru do druhej...a vysávač do tretej :-D jéj...vy už idete na dvoču...júúj...zoberte ma do kufra :-D pridám...ak nezabudnem foťák u bracháča x-)
Odpovedať
ahojte babenky moje :-D x-) tak aj ja som uz hore..a vyzera byt celkom dobre tam vonku..takze tiez idem na nakupy..vecer mi odisiel fen..takze ten musim kupit..a stojan na tortu idem tiez kupit x-) ale teraz len tacne..nozicky uz mam.. a dosla mi spodnicka..len akosi divne pachne =-)
Odpovedať
Profilova fotka
brééé ráááno....zas to tu otváram :-N lea..tak ako? nakúpené, čo si chcela? :-N caly...držím palce, nech ta dnes kopne upratovacia múza :-D ....nemboj...upraceš a potom sa len budeš dívať cez krásne nové okienka :-D ja som včera bola na úspešnom love x-) som si pokúpila aj letné topky aj a šatky a aj také jemnulinké letné lahké tuniky x-)
Odpovedať
ahojte.. lori..no kupila som..tak som rada..a hlavne z toho,ze svadobnu tortu mozeme piect :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dnes tuším šecky gruntujete :-D
Odpovedať
ahoj lori..no nikoho nikde..asi uz piju..
Odpovedať
Profilova fotka
lea...aký si mala den? ja som sa bola prvý krát slniť 8-)
Odpovedať
no makam na svadobnych satach..stale..ale chcem to mat poriadne.. a mily mi napisal,ze svadobny odvoz je vybaveny..cierna x5 x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...to som zvedavá na tie šaty =-) :-N určite budú krásne x-) no my odvoz ešte neriešime...ale mali by sme....ja budem rada, ked si chlop kúpi konečne topánky :-)
Odpovedať
my nastastie sme uz obaja obleceny komplet..takze o cosi menej starosti..len stale nie su saty pre velke druzicky hotove.. tie saty sa ti budu urcite pacit..aspon teda dufam..su fakt krasne..dnes som ich mala na sebe min 10krat..kedze ich upravujem podla seba :-D
Odpovedať
peknucke oznamko mate..len lepsi fotak treba..
Odpovedať
Profilova fotka
lea...aj ja by som chcela mať už šaty doma...by som sa v nch furt producírovala :-D ň foťák máme štiťácky ]-( ...možno po svadbe naškrabeme na nový :-N
Odpovedať
Profilova fotka
idem ja het, bo ma tak štipu oči z toho slnka, jak šlak ]-( pekný večer a aj víkend...budeme toho mať vela, tak sa ozvem asi až v pondelok x-)
Odpovedať
no ale bud rada,ze ich nemas..leby by ta vecne lakali..mne minule bola zima na ruky..tak som si dala tie svoje rukavicky,ze otestujem :-D :-D :-D a navyse tie saty maju pred sebou kruty let :-N :-D budu vo vakuovom sacku :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...tak dúfam, že ich v zdraví dotrepeš domov :-D ale už fakt idem :-x
Odpovedať
tak to dufam aj ja..cez vikend to idem otestovat :-D pekny vecer teda..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojtéééé dievčence :-) je sobota ráno ja mám krásne okná x-) x-) :-) som sa vcera nadrela ako kôň 8-( ale už je upratané... áááále čo je najdôležitejšie keďže je sobota.......babýýýýý....budem mamináááááá :-N :-D :-D :-D x-) x-) !!!! som sa testla s prvého ranného moču a buch boli // :-D takže sme sa už s ocinkom vytešovali hneď zrána :-D :-D nuž ale už šiel makať a ja pôjdem ochvíľu za ním :-) ešte perie práčka a tak...dolaďovačky :-p júúúúj som taká šťastná :-D tak sa tešte so mnou pa pekný deň aspoňtaký ako mám ja ráno :-D
Odpovedať
caly....gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-D to je skvele :-) budes skvela mamca ;-) tesim sa spolu s Tebou
Odpovedať
Profilova fotka
caly...hip..hip..hurá..hip..hip...hurááááá :-D :-D :-D
Odpovedať
caly..supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer x-) x-) x-)
Odpovedať
baby..sa nam to ale krati =-) :-N normalne som nervozna,ked si spomeniem,ze o par tyzdnov budem vo svadobnych satach :-N
Odpovedať
Profilova fotka
brééé rááánečko za včas ránečko x-) caly...ako si užívaš svoje nové ja? =-) :-N lea....aj mne už to lezie na mozog :-D stále nad tým premýšlam....že ešte vela vecí nemáme, nemám rozplánovaný den, kto pre koho príde autom, kto sa kam odvezie a zaparkuje....atd. :-p pia...halooo..halooo....máš tu absenicu....ta čo porábaš? :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?