Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
thank you :-D :-D janoko a ako?? v pohode nechtíky? idem mrknut tvoj albumík
Odpovedať
ahoj janoko..no ja som cely den doma..radsej..a uzivam si volno co mame :-p a dufam,se nebudes tieto ohryzat..
Odpovedať
caute, som spät:-) caly...klobasu s lekvarovymi keksikmi? Ty budes asi fakt "v tom" :-D lea...nemam foto, lebo som u segry, ale zajtra budem doma, tak pridam ;-)
Odpovedať
pia..no tak si teda pockam do zajtra.. ja mam foto svadobnych siat..ale nedam :-p :-p :-p az do svadobneho..
Odpovedať
Profilova fotka
pia....noo =-) a keby si vedela ako ma boli didi a kríže..no neskutocne cosi ;-) testujem sa v sobotu a potom sa už uvidi co a ako :-) pospala si si? ja by som teraz offla uz to prichadza...ale mam toooolko zehlenia ze koniec... ]-(
Odpovedať
okamzite navaľ fotku :-D =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea... ]-( si kááámoška??? tak ukáž nie?
Odpovedať
caly...no trosinka som pospala :-) juuuj, tak dufajme, ze v sobotu to vyjde pozitivne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a potom baby ak by ano...dajte typ na nejake chlapcenske mena.... :-)
Odpovedať
mne sa paci Andrej, Tomas, David, Adam, Matej, Juraj, Daniel , Tadeas...to je asi vsetko :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D ty brdo pia...si skvelá :-D tolko by mna nenapadlo za taku kratku dobu
Odpovedať
caly...tak to su zhruba moje najoblubenejsie ;-) ale sranda, ze z dievcenskych sa mi paci len Nela a Nina. :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no mne sa pacia s tvojich chlapcenskych... Tomaš, Adam ale aj ...Jakub, Šimon, Lukáš...a uz neviem a samoska Ella ta je istaaa....ale chuda bude mat kratke meno....Ella Póč... :-S hadam mi to odpustí :-D :-D
Odpovedať
nedam..zial..budem tajit az do svadby :-p :-p :-p ze chlapcenske mena..mozno kristian..a segra ma jakuba.. ja mam vybrate dievcenske..chlapcenske zatial nie..to az neskor :-D
Odpovedať
caly...a nie počová? :-) no aj Šimon je pekne meno, aj ten Lukáš ujde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja budem Póč-Nováková...a deti chcem aby boli tiez muzskeho tvaru...aj dievcatko..tak tak...dufam, ze sa to da, lebo pani matrikarka mi povedala, ze ano... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sa hodia take s ....š,č....v mene k Póč
Odpovedať
ahaa, som nevedela , ze sa to da u nas, aby boli dievcata muzskeho tvaru :-D idem nachvilku off, neter dobiedza, ze chce nieco pozriet na nete ]-(
Odpovedať
caly..a nepytala si sa mileho,ze ake sa pacia jemu?
Odpovedať
Profilova fotka
lea...pytala 8-( že Jožko 8-( 8-( :-D
Odpovedať
no to je to najhorsie meno..
Odpovedať
Profilova fotka
to len trepe ako batoh...on je nemozný :-D :-D ked sa ho spytam na jeho nazor tak mi tárka a tárka... to ja musím vymyslieť a on si potom vyberie a zhodneme sa aspon dufam, lebo Elinka sa nam obom páči...tak aj chalan sa nejaky najde...ale ten Lukáš je pekné..co povies?? suseda ma Kristiana...vola ho Kiko :-)
Odpovedať
kiko..to je zlate :-) lukas moze byt..to na to moc skarede pomenovanie nie je..segra tak vyberala..ze jakub je take prijatelne..ze kubo a kubko su celkom mile podoby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
brýý večeeeer x-) nestíham ani čítať :-p len prvú stranu mám :-D :-p caly...ty si jasná šegra :-D ....že keksíky s klobásou :-D a mám záczvat smiechu z Jožka :-D :-D :-D inak teraz je nejaké moderné to meno Gregor....aj naši susedia tak pomenovali nový prírastok..mne sa to zdá také divné na molom decku....ale proti gustu žiaden dišputát :-D pia...pridám fotoše...ale ete stále nemám foťák :-| lea..a čo si porobila dnes? inak bola som na poslednej skúške...mám ju za B 8-) ...
Odpovedať
lori..mna pri slove gregor napadne pes :-D :-D :-D blahozelam ku skuske..takze uz len statnice :-p :-D dnes som sa hrala so svadobnymi satami :-p :-p :-p ale neukazem.. chcem spravit vypinanie vlecky dovnutra..lepsie to vyzera 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a sú tu total gyble :-D ( pre vysvetlenie: moj dedko ked bol na vojne, tak tam s ním bol aj taký jeden vojak z malej slovenskej dediny...a robili si vojnu na Morave....a tam sa hovorí ked je teplo na skapanie, že to sou vedra x-) ....a ten vojak, ked prišiel domov, chcel sa machrovať pred svojou mamou...tak spustil .....ale chcel to trošku poslovenčiť, aby mu matka rozumela....tak hovorí: To sou gyble maminko :-D :-D :-D ...akože kýble...ale na tej dedine hoborili kýblu-gýbel :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...odkedy si ty šiješ svadobné šaty? to čumím..čo som niečo zameškala... =-) :-N
Odpovedať
nie..nesijem si ich..len nechcem mat upnutu vlecku dohora..tak tam nasijem take prievitne cvocky a je to :-p 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a už mám šaty doma? si si niekde kúpila? ja som myslela, že si požičiavaš =-)
Odpovedať
no nakoniec som si kupila :-D :-D :-D ale neprezradim ake..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?