Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
Teraz to lakovanie pomáha, predtým nie. A teraz beriem na posilnenie BIOSIL
Odpovedať
no asi nepomaha..ale skus nejaky fakt hnusny..to by mohol byt nejaky lacny..tie su obcas fakt hnusne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bré ránko devušky :-D som hore už od 6tej ]-( lebo nás tie svine lastovičkovské zobudili ]-( ...už som stihla dať prať, ožehliť, umyť riad.... 8-) už sa aj idem pustiť do diplomovky a dnes mám skúšku...tak niečo sa poučiť..ale nejak sa mi tam nece ísť..to je predtermin..no uvidím, čo spravím :-p včera som bola pre oznamká..sú krásne..chcela som pridať foto, ale foťák som žičla bráškovi, takže až cez víkend...ak nejaké ostane..pretože dnes ideme húfne rozdávať, pretože už sme po funuse :-D :-p awoooj janoko x-)
Odpovedať
avojte kocice, tak ako?? ja som este stale chora, ako bonus mi dnes totalne odisiel hlas, mam ho taky "eroticny" :-D lori...vidim, ze niekto rano buntosil, dufam,ze skuska dobre dopadne, mozno uz mas aj po nej ;-) akonahle to bude mozne okamzite pridaj fotky, neviem sa dockat :-) caly...vravis, ze zazvorovy cajik pomoze? =-) tak pojdem kupit ;-)
Odpovedať
ahojte baby..tak nam sa zas pokazilo pocasie..takze som sa rozhodla byt cely den doma..aspon cosi spravim na tu svadbu.. ked sme uz pri tej svadbe..tak som mala otrasny sen..sa mi snivalo,ze je svadobny den..a vsetci nezajem..mily si cumel telku..ja som potom total nastvana odisla a povedala mu,ze ak sa bude takto spravat na svadbe,ze poviem nie :-N =-) uz mi sibe riadne z tej svadby..a to je este 45 dni cas..
Odpovedať
cauko lea:-) mne sa predvcerom zasa snivalo, ze som sa nevosla do siat a ze som bola strasne biela, lebo chcem byt pekne opalena. tiez taka haluz, uz nam zacina svihat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caves baby :-) ja dnes lietam po uradoch opať...ale uz som vybavila.... pia...zazvor cerstvy postruhat zaliat vrenou vodou nachat vyluhovat a ochutit medom a citronom...pecka..ale je to dost hnusne...no pomaha :-D lea..tu je nadherne teplucko..som sla skapat vonku :-p inac baby...dnes som mala dostat kramy a nič zatial...a ani sa necitim x-) :-p
Odpovedať
caly...tak gratulujem, dufajme, ze to bude babenko x-) x-) x-) mala Ella ;-) dakujem za radu, takze vravis, ze je to humus hej? no co uz, nejak to prezijem ]-(
Odpovedať
caly..no tak dufam,ze budete v ocakavani prirastku x-) pia..tak ja som bola v nejakych oblecena..ale neboli to tie moje..no minule sa mi snivalo,ze som sla celou zilinou so satami ruke..a oni su dost tazke..ma este caka prerobit upinanie vlecky..chcem dovnutra..takze to chcem dnes robit :-D
Odpovedať
lea...to su tie presvadobne prepinaky :-D ja nemam co robit, vcera sme s mamcou dorobili tie ozdoby do kostola, tak sa poflakujem a som u segry :-N
Odpovedať
Profilova fotka
pia...hej humus a poriadny 8-( :-D ale pomaha hlavne ak ta boli hrdlo aj... no mohla by to byt uz Elinka naša malinká.. x-) kamoska bola v nedelu na 3D a sklamana chúúúda...chcela dievcatko a cakaju chlapceka :-D Gregora :-) co to mate za sny babenky??? =-) mojmu svagrovi sa do rana snivalo, ze som mala velke brucho :-D tehotná :-D :-D tak dufam, ze nebol daleko od pravdy :-p
Odpovedať
caly...tak dufajme, ze Vam pan Bozko pozehna coskoro ;-) kocky, idem si dat slofika , tak zatiim :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
pia..hod foto.. ja som vcera postrihala akurat tak stuhu..a som si povedala,ze to nejdem rucne zosivat,ked mam stroj vylozeny..takze dnes to musim zosit.. caly..no sestre doktor nechcel povedat,co to bude a tiez bola sklamana..a hlavne jej svokor..on tak chcel dievcatko..
Odpovedať
Profilova fotka
dobru noc pia... :-D :-D :-D ja idem nieco navariť...vecer ma chytaju zachvaty jedenia...vcera som dala klobasu s keksíkmi lekvarovymi :-N
Odpovedať
caly..zeby sa uz prejavovali tie tehotenske chutky :-N a dufam mas vybrate take tie volnejsie svadobne satky,nech netlacia.. pia..tak si pospi teda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...ja ti neviem co to je ale nenormalne cosi...a nemozem si pomoct.. :-D dala som si jablko potom hrusku potom kusok tej klobasy a za tym hned v zapatí keksíky...no a teraz deto...vajickovu polievku a hned keksiky... nakoniec sa ani do siat nezmestím :-D :-D ale su take v pohode...na snurovacku :-D
Odpovedať
a nechces si spravit baby test? ja by som na tvojom mieste bola teda riadne nedockava.. :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no som nedockava ale pockam este aspon tri dni ci nepridu ak nie robim test....uz som si robila okolo 19 teho ale mi vysiel, ze ee ale to je uplne zbytocne este v tedy robit...tak som si povedala, ze pockam...tak cakam....lebo ak som tak by to malo byt nejakych 7dni stare...od ovulacie... tak uviidime... =-) :-D
Odpovedať
aha..no takze cez vikend cakame s tebou na vysledok testu..
Odpovedať
Profilova fotka
jo presne tak babulky moje :-D :-D a budete sa tu tešákovať alebo smokliť so mnou :-D
Odpovedať
presne..takze ktory den to chces robit..sobota alebo nedela? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...asi v sobotu...to uz je 4 dni po termine...teda dnes som mala dostat...tak to bolo aj minuly mesiac...tak dva tri dni pockam a uvidime... :-)
Odpovedať
aha..dobre teda..tak v sobotu tu vsetky budeme v napati cakat..
Odpovedať
Profilova fotka
co si si dnes dala na papu? ja prave dovaram taku kvázi čínu...ale ja tam davam, co mam v chladnicke...take ze zaklad kuracinka....plus...brokolica,fazule cervene, kukurica paradajky kapusticka a tot vsjo...a s ryzou...inac dávno som nic nevarila...sme sa prestravovali pri mamine kedze sme makali o dušu...
Odpovedať
zemiaky som si dala..ja len tak dietne tieto dni..aby som zhodila co najviac :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak mám nové nechtíky... A aj mne sa snívajú bludy, ale to fakt z tých príprav - napr. naposledy, že sme si boli po obrúčky a to vobec neboli v tom sne tie naše - a pritom aj v sne som vedela, že som chcela iné. A zvnútra boli vyrité úplne iné mená...
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D janoko....to sa ti kludne moze stat :-D :-D nie len vo sne :-D :-p aaale nie určite ti to neprajem =-) ale kamoske sa to stalo ale mena mali svoje len obrucky boli ine ako chcela... ]-( piclo by ma nechtiky uz na svadbu??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
CALY: :-( A nech to vyjde s bábom...
Odpovedať
Profilova fotka
Nechtíky na skúšku, lebo som nevedela, čo ma čaká s nimi, aká patália - aby som sa vedela zapnúť atď... Aby som si zvykla, začala som krátkymi asi 2-3 mm.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pelášim, lebo ešte do Tesca chcem skočiť a potom na nočnú... Sa mi tak nechce sa s mojim milým minieme, on končí a ja začína... A dnes je tak teplo, v práci bude na umretie, lebo ani klíma nie je... :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?