Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
no co ja viem..som schovana no vnutri..takze netusim :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...este ta netriafa slak z tej postele?? :-D ;-) a co si porobila, ze ti bolo zle od zaludka? =-) lori..tak ty vaaaaaaazne dietujes??? co som tu citala pri tv.vyske take kiláá :-N to sa nebojis chodit von ked fúka?? :-p si štíííhla ako lan :-) ň pia...ten moj overený zazvorový si daj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...óóó....teraz samou chválou rastiem :-D ...to nie je dieta...prváveže som sa nažrala jak kon :-D ...to je kaleráb so šlahočkou a sejrom...takže dietne to moc ee :-N drahý mi tu zas píli nervy...hrá toiž na gitare 8-( stále ti e isté melodie...už sa mi o tom aj sníva :-p
Odpovedať
no ja som z postele von od nejakej jednej..sedim za stolom a dorabam este nejake oznamka :-D jedla som uhorku a redkovku..a akosi nesadlo =-) citala si tu jej vysku a vahu??? :-N :-N :-N a ona povie,ze musi zhodit :-. :-. :-. asi ma porazi..
Odpovedať
Profilova fotka
baby...no..dobré..tak ja už som radšej ticho :-x ..to len, že ma nahnevalo, že som začala tak s chuťou žrať :-D :-p ale až to prehánam...ved vkuse niečo žujem.... :-N
Odpovedať
a nie je to nahodou len zuvacka? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea a zajtra budeš čo porábať?
Odpovedať
Profilova fotka
lea... :-D :-D :-D ee :-p
Odpovedať
Profilova fotka
baby..pekný večer x-) ...idem pred tv...a trochu posledovať čo je nové vo svete :-)
Odpovedať
zajtra? ak bude pekne pojdem na nakup..ak nie,budem zdobit saty
Odpovedať
Profilova fotka
servando nevesty :-) ako sa mate takto predpoludnim? :-D mi sme prave doranajkovali =-) :-D sme si dnes pospinkali...no ale uz sa chystame do obchodiku makat...uz to vidim x-) dnes namalujeme steny x-) x-) budu oranzovo-cervene :-p vraj tie farby su povzbudzujuce a zakaznik ma naladu nakupovať :-D :-D tak uvidime x-) pekny dnik zatim vecer hadam pridem aj sem :-N
Odpovedať
ahojte baby...ja mam prazdniny a uz som hore..akosi nemozem spat =-) =-) =-) ale este som aspon v posteli..konecne dnes neprsi..takze budem moct skocit do obchodu..lebo nemam ovocie..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lea...chod chod sa troasku poprechadzat :-) a nekupuj uhorky aby ti nebolo zle =-) aj tu je krasny den, nadherne svieti slniecko a teplucko je...juchhhuuuu uz sa tesim vonku :-D :-p
Odpovedať
no tu je chladno..takze nic moc..ale uz aspon neprsi..hadam zajtra bude lepsie a budem moct ist kupit cosi na svadbu..dnes sa mi zarucene nechce.. uhorky si nekupim..staci mi ovocie..nejake to mango by bodlo najviac..alebo aj ceresnicky :-D
Odpovedať
caute baby, ako sa mavate?
Odpovedať
ahoj janja..no ja mam prazdniny,takze dobre..co ty,pochval sa :-)
Odpovedať
no ja este do konca juna a tiez budem mat prazdniny. Potom zaciname az v oktobri. Normalne sa mi aj zidu na naplanovanie svadby, sv. cesty a budovanie domu. :-) A dokedy mas ty prazdniny?
Odpovedať
my mame len tyzden..ale potom este 5 a mame letne prazdniny..cez ktore musim toho velmi vela postihat :-N
Odpovedať
ved aj mna toho caka este vela. okrem ineho aj skuska z anglictiny na konci mesiaca :-|
Odpovedať
no super..ja musim kuknut podmienky na rigoroznu..a asi ma bude cakat dalsia praca a statnica..uz sa tesim..
Odpovedať
chces si robit doktorat?
Odpovedať
len rigo..tu mozem..kedze som ucitelka..je to o jednej praci a statnici..a budem PaedDr.
Odpovedať
no tak to je super. Urob ked sa da. ;-)
Odpovedať
no jasne..ved sa to vzdy oplati mat..
Odpovedať
Profilova fotka
Čau, birkata135, ja mám svadbu tiež 26.júla a priamo v Spišskej Novej Vsi... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Máte niektorá tip na účes z krátkych vlasov? Ďakujem. Dnes idem si dať na skúšku spraviť gelové nechtíky...
Odpovedať
viem,ze bola nejaka stranka na ucesy..sa mi zda, ze hairweb skus kuknut.. ze gelove nechty :-) ja bude rada,ak budem mat tie vlastne..sa mi viac pacia vlastne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
leatea - u mňa je problém v tom, že sa mi lámu a len dva mesiace mi zatiaľ drží moje odhodlanie, aby som si ich neohlodávala. A gelové nechtymi v tom, verím, pomožu :-D
Odpovedať
aha..no musis si ich casto lakovat a to ohryzanie ta prejde ;-) ja nastastie s tym problem nemam..len sa mi stiepia a rychlo lamu..takze dufam,ze vydrzia na tu svadbu..lebo par dni pred nou budem cestovat a to vtedy najcasie lamem nechty..
Odpovedať
Profilova fotka
leatea, Lakujem, lakujem... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?