Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
lori..tak to mas uplne v pohode..ja mam 167 a momentalne 55..ale uz s snazim..idem spat na 52 :-D ako by som chcela 49..ale to je asi nesplnitelny sen =-) |-|
Odpovedať
Profilova fotka
baby...sa lučim pre dnešok....idem na bus...za veducou diplomovky....a potom reklamovať mamčine šaty, ktoré si kúpila na svadbu a zistili sme, že su rozpárané na zadku :-x tak pekný den x-)
Odpovedať
lori..pekny den..
Odpovedať
ahojte kocky, som taka chora :-S vy sa ako mavate? ;-)
Odpovedať
ahoj pia..co si nachladena? =-) my mame prazdniny,tak som doma..a vonku je otras pocasie..takze som rada,ze som vo vnutri..
Odpovedať
som nachladena, a je mi dost o nicom ;-) u nas nie je tiez nic moc pocasie :-|
Odpovedať
tak pekne horuci caj s medom a citronom..
Odpovedať
no uz pijem cajik :-) a ty ako sa mavas?
Odpovedať
ja prazdninujem..a poctivo makam na svadobnych veciach..ale vela toho nas caka az ten tyzden pred svadbou.. co vase pripravy..kedze uz mate klud od skoly..
Odpovedať
no nic take neriesime momentalne :-| este budeme robit ozdoby do kostola, asi tento tyzden =-) vyzdraviem a potom :-N
Odpovedať
aj ja musim ten kostol poriesit..ja som dnes doobedu spisovala ulohy pre druzicky..lebo budem potrebovat ich pomoc..
Odpovedať
jaaaj, tak ja neviem, co im dam za ulohu vobec :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja napr pomoct s vyzdobou :-D ale podrzat mi kvety od gratulantov..a pomoct mi obliect sa.. ja len take jednoduche :-D :-D :-D
Odpovedať
jaaaaj, tak to snad nejak vyriesime ;-)idem "potit" :-D tak zatiim
Odpovedať
Profilova fotka
pia...ahoj :-) si este stale chorka? =-)
Odpovedať
tak utekaj..ja som nasla este trocha materialu na oznamka..tak spravim zopar..nech mam do zasoby..lebo tie,co som poslala uz budu rozdane.. caly..tak ako?
Odpovedať
Profilova fotka
brýýýý večeeeeer :-D pia...logaj..logaj čaj... :-D aspon to budeš mať odkrútené teraz a na svadbu budeš zdravá jak rybka ;-)
Odpovedať
lori..a ty logas tiez?
Odpovedať
Profilova fotka
lea... :-N ..ja som naštastie teraz celkom v poho ;-) ...ale každé ráno si dávam zelený čaj...ten si chodím zalievať ešte s prižmúrenými očami :-D a ty?
Odpovedať
no ja som si prave jeden spravila..ale ovocny..
Odpovedať
Profilova fotka
ja práve ládujem do seba zapekaný kaleráb so syrom a šlahojdou :-p :-D ...
Odpovedať
no teeda..ja mam dnes pitny den..vcera mi nebolo dobre,tak dnes dietujem..
Odpovedať
caute kocky...no som hotova, ja uz neviem co mi je, stale mam nadchu, som chora :-S lori...sak furt logam ten caj :-S
Odpovedať
Profilova fotka
pia...týžden a máš to preč...každé prechladnutie trvá týžden :-p
Odpovedať
Profilova fotka
cavelo baby prave som dojedla polievocku vajickovu :-p mňames a cakam kedy dohrmí moj milovaný 8-( dnes to najak prehana s tou pracou...
Odpovedať
pia..no a vitaminy uzivas?
Odpovedať
Profilova fotka
lea...ale niečo si si dala pod zub, či nie? celý den len na tekutinách? =-) to by som nevydržala....
Odpovedať
Profilova fotka
caly...awoooj x-) ..ja práve odfukujem z toho kalerábu...som zedla skoro celý pekáč :-D
Odpovedať
no dnes len pijem..ani neviem kolko som toho caju vypila..a zatial ani hladna nie som.. caly..no cau.. sa nas tu ale zbiera :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...už neprši? =-) :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?