Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby...ja už začínam byť trochu v strese aj zo svadby...ešte stále nemáme oznamká...mali by prísť v stredu 8-( ...okamžite musíme začať roznášať....a tortu budem musieť zmeniť, pretože u nás nebudú vedieť urobiť takú jemnú a nemajú ani tých motýlikov...takže sa stavím, že by to už nebolo ono..... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
lea...jááj..tak tebe je hej :-N
Odpovedať
no aspon nie som sama,co stresuje :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ak ta to lorinko upokoji aspon trochen, tak ani my este nemame tie oznamka... :-S Este stale vymyslame,ze ake...
Odpovedať
Profilova fotka
nemboooj...nie si....už len počítam...kolko mám času na všetko... :-p :-D ...chlopovi sme boli včera hladať topánky...ale ešte sme nič nekúpili....a ja mám dilemu, či tiež nekúpiť nejaké sandálky...pretože som skúšla chodiť v tých mojich nových šteklach...a nie je to med lízať :-p
Odpovedať
milka..no co viem,tak jedna baba roznasala tri tyzdne pred svadbou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A to nehovorim o tom,ze nam obrucky prisli a boli nam male :-( ...ale hadam to je najmenej...
Odpovedať
Profilova fotka
Ved to hadam nejako dobojujeme... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
milka...tak to sme na tom rovnakp :-S :-p baby...je niečo v systéme..alebo to len ten náš pc je totál dementoš? ]-( dve hodiny som sa dostávala ses...aby som mohla pridař komentár ]-(
Odpovedať
no ja som rada,ze nam vacsina veci ide v pohode..az na zakusky..to som uz v koncoch..
Odpovedať
Profilova fotka
Aj mne to ide nejak lenivo-tato stranka ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
wow..to musi byt parada....lorinko...ja by som tiez brala taku dovču.. ale vzhladom k tomu, ze tento rok je nabity roznymi aktivitami a dost financne vytrazeny, budem rada ak si vobec uzijeme to Chorvatsko...vsetko si cvakame sami a to som ja len s minimalnym prijmom doma....takze :-| ale uvidime...
Odpovedať
Článok sa načítava...
no mne to ide zatial dobre :-N caly..ale ved je jedno kam pojdete..hlavne,ze budete spolu..
Odpovedať
Profilova fotka
Presne. Ja som tento rok na tom podobne ako caly8, plno vydavkov a ideme aj byt po svadbe menit z 1i na 3i. No bude to zaujimave...Ale ja stale pevne dufam, ze nam vyda aj na more :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne to tu total blbne ]-( ]-( caly...to verím, ale aspon budeš mať krásny svoj obchodík :-D a Chorvátsko je krásne...ja ho milujem... 8-)
Odpovedať
no ja bude rada,ak sa vobec niekam dostaneme..aj my mame kopec vydavkov..hlavne,ked miy takmer nic neuspori :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no hej lea..ja si to tiez myslim :-) ale verte baby je to o drzku..uz nech je ten obchod urobeny, dokonceny aby som mohla prispievat do rozpoctu aj ja x-) zvlastne je ,ze ked sme sa s mojim milym spoznali viacej som zarabala ja aj ked to bolo o zdravie...potom sme sa rozhodli, ze ostanem doma a pojdem len v ramci chuti ku kamoske do obchodu a samoska, ked ona potrebuje a budem si realizovat vlastny...no a pomaly sa to stava realitou... x-) x-) takze dufam, ze tento rok bude ako dobry start pre ostatne...vo vsetkom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám ešte traumu, že nie som opálená...a že kedy to stihnem...ked musím tento mesiac dopísať dip...takže to nehrozí niekam sa vycapiť na slnko :-p ...ale chcem len tak striedmo...aby som nebola jak vyblitok...ale trochen cmuhnutá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caly, velmi ti drzim palce, urcite vsetko dobre dopadne... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby....všetko zmákneme... :-D :-D :-D
Odpovedať
caly..no je super si plnit sny..vidim to na sebe..aka som spokojna..a hladam dalsie potom x-) lori..no ved sa mozes aj zaciatkom jua vycapit na slnko..casu dost si myslim.. ako na niektore veci je casu dost a na niektore je uz neskoro :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej, zlata x-)
Odpovedať
baby..no ved mame este nejaky ten mesiac :-D :-D :-D tak hadam aj na poslednu chvilu dorobime ostatne :-D aspon rychlejsie schudneme :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda baby...ja som si len teraz precitala co ste tu popisali poslednu hodinu...mneto blbne tiez =-) a milka....teba som tu zaregistrovala prave teraz :-p :-D no chapete tu techniku????? =-) milka..inac dikes aj vam drzim prsteky aby vam dobre dopadlo :-) inac aj my sme chceli 19-teho svadbu ale uz mali obsadene ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lea..ved jasne :-D ...lenže potom už musím dať do gebule 6-7 tém za den na dalšie státnice :-p ...možno budem nakoniec nevesta bledula :-N
Odpovedať
Profilova fotka
caly...takže to nie ten náš pc :-N ..ja už som mala na neho nervy :-S :-p ....
Odpovedať
Profilova fotka
lea...my niečo hovor o schudnutí... :-p ....ja som pribrala na 53 kg...to som si dnes ráno navážila ]-( ...ale kašlem na to,,, :-p
Odpovedať
lori..a kolko si mala predtym? inac..ja dnes len pijem..mne je tak blbo od zaludka,ze nechcem nic vidiet 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
lea..51kg - 51,5 kg....v tomto rozpatí....ale na moju výšku 172 je to stále na dolnej hranici normálnosti :-N ... a čo ti je?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak zatim, ja akurat idem na obed, ale tiez budem len nie light... ;-) OOO ano, hlavne kafe ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?