Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
ja som trkvas, ved ho mas pri fotke :-) ako dlho dopredu ste zajednavali?
Odpovedať
Profilova fotka
a co este mate vybavene?mylsim ze na take veci ako su oznamka, pierka je este dostatok casu, ved oznamka stacia tak 2 mesiace pred svadbou,aj tak budu vsetci o svadbe upovedomeni ustnym podanim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to mas, dufam, pravdu Mandy... lebo ani my zatial nic take nemame a ani predstavu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jedna, my sme obrad na zamku zajednavali minuly tyzden, a vobec nie je pravda ze je tam plno, plno je len ak by ste tam chceli mat aj hostinu, zavolaj si tam a uvidis ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha, no chceli sme hostinu. Takze asi nic :( a hostinu budete mat kde?
Odpovedať
Profilova fotka
hostina bude v senici, to je cca 25 km od smolenic ;-) a co mate vybavene vy?
Odpovedať
Profilova fotka
hm, zatial dokopy nic. Mam saty a zarezervovanu polovicu bratislavy, lebo sa stale nevieme rozhodnut kde obrad a kde hostina... Obrad sme chceli na devine, len este stale nie sme presvedceni, ci sa tam chceme nechat oprsat... a na hostinu mame najvacsi zalusk asi na botel marina... o 3 tyzdne ideme na slovensko, obehame to, lebo niektore restiky sme este ani nevideli a dufam!, ze sa rzohodneme :-)
Odpovedať
ahoj jedna..ako vikendujes? mandy..no my oznamka ideme posielat uz v aprili..kvoli tomu,ze s niektorymi nie sme v kontakte.. a obrucky budu za dva-tri tyzdne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leatea, vy ste ale rychly :-D , my az tak neponahlame, dufam, ze v dobrom zlatnictve nam vyrobia obrucky aj za 2-3tyzdne :-D
Odpovedať
mandy..no ja sa neponahlam..to bol vymysel mojho mileho..ja som sa chcela inspirovat veltrhom..
Odpovedať
Profilova fotka
jedna, ako vidím puzzle sa ešte nestavajú ;-) :-D som zvedavá, kde to nakoniec budete mať.. minulý rok sme boli na Smolenickom zámku na výlete a je to tam veľmi pekné, hlavne okolie, to vnútro sa mi až tak nepáčilo..pekné prostredie na fotky...
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko, my sme tam boli tiez minuly rok :-D , museli ste tam byt v letnych mesiacoch lebo inokedy je zamok nepristupny verejnosti, no, dufam ze nam pocasie dopraje a budu odtial krasne fotky x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
mandy..no my sa asi pojdeme fotit na hrad :-D jedna..a kedy sa chystate na svk?
Odpovedať
Profilova fotka
kokcy, pre dnesok sa lucim, majte sa a krasny vecer zelam, v priebehu tyzdna dodam fotky do albumu ;-)
Odpovedať
pekny vecer..daj potom vediet,ako to dopadlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky aj ja sa na dnes lúčim, lebo chlop ma chce vystriedať pri PC. ;-) Pekný zbytok večera....
Odpovedať
lorinko..papa..ja mam nastastie vlastny pc a chlopa mam na svk :-N
Odpovedať
Profilova fotka
joooj, baby som vas vsetky zmeskala. Ale uz idem aj ja spat. Puzzle su 2000 tak som zvedava, kedy sa dostavaju :-S na slovensko ideme 22.2. na vikend... aj aj som zvedava, kde to budeme mat :-D dobru nocku vsetkym! x-)
Odpovedať
jedna..no ja den po tvojom prichode odlietam naspat do zahranicia :-D a aky obrazok tam mas?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte všetci! To je super, koľko ľudí má svadbu v tento dátum 12. 7. 2008. Všetkých pozdravujeme od Kežmarku. Peter a Gabriela
Odpovedať
gabi..ja ju mam vtedy tiez.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte julovky...ja som sa rozhodla zabojovat o termín 12.7. aj ked ako som spomínala salu sme vybavili na 19.7. :-( v piatok sme tam boli na plese a chalani co tam hrali su nasi kamosi velmi by sme ich chceli na svadbu...boli sme aj za veducou nach to skusi nejako poriesit, pretoze na nas povodny termin 12-teho tam mala oslavu narodenin...vie to urobit aj tak, ze ich da do banketky..ak budu suhlasit..preto mi drzte palce..totiz to aj skupina aj kadernícka idu 19-teho na dovolenkuuu....ale ten moj prvy termin vsetci mozu... :-.
Odpovedať
caly..no podla mna by si to mohla vybavit..ved podstatne je,aby vsetci mohli na jeden termin..im slusne povedz,ze toho 19. je velky problem,lebo ostatni nemozu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mala mi dnes volat, ale asi je po druhom plese co bol vcera poriadne unavená :-D zajtra to musim urcite poriesit..inac tu kadernicku co spominam som skusila prvy krat v piatok..cesala ma na ples a wow, je velmiii sikovna, uces mi krasne vydrzal do rana a baby...zobrala mi 200sk za cesanie...inac asi preto, ze sa pozname z videnia..no ale uz sme si aj potikali...urcite budem spokojna.....a najviac ked to vybavím..presne tak leatea ako vravis je to velky problem...
Odpovedať
mas nejaku fotku toho ucesu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zatial len z jednaho fotaku ale este kamoska zajtra donesie svoj a tam mozno budem aj zo zadu odfotena lebo na mojom som len z predu..ale pridam nejake :-) mne sa to pacilo...ale svadobny chcem iny a to este musim pouvazovat ci si dam vlasy vyzehlit alebo necham moje vlnave...ty ako? nechas si rozpustene alebo..??
Odpovedať
Profilova fotka
awojte kočky...vidím, že tu riešite dátum svadby...tak to je blbé, ked všetci odcházdajú 19. preč... ako sa dnes máte? ja som bola pokukať topánky ešte v meste u Baťu, ale nemali zas moje číslo a už ani nebudú mať... :-( také krásne, čo som si vybrala pôvodne...tak zajtra popozerám ešte v iných obuvách. Myslíte, že môžu byť sandálky bez samodržiek? len holé nožky?
Odpovedať
chcem rozpustene..len tak troska upnute mozno.. lorinko..urcite si mzoes dat do sandalok aj samodrzky..uz nikde nie je napisane,ze musia byt hole nohy..nieco take uz neplati asi 2-3roky..
Odpovedať
Profilova fotka
baby mam dnes narodky a zachvilu pridu svokrovci na kavu :-) idem nieco pripravit snad vecer budem mat viac casu na pokec paaaa
Odpovedať
Profilova fotka
jéj gratujlujééém caly.. :-D tak peknú oslavu ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?