Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
oki, tak diiiik ;-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
inac, v chorvatsku si zvykneme dat v restike "ligne na zaru" to su grilovane kalamare :-D :-D mnam
Odpovedať
caute kocky :-) uz som tu, drahy je uz pan Ing. tak vsetko ok, ideme oslavovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia...blhozelaaaaaaaaammmm tak uz ste v pohodke a mozete si uzivat jeden druheho naplno..... nazdravieeeeee x-) :-D :-D
Odpovedať
ahojte baby..tak ja som zaneprazdnena este aj doma :-N =-) este som ani moj serial nevidela a uz je polnoc..a mala by som ist spat,lebo predchadzajucu noc som poriadne nespala :-. ale mame po skuskach..zajtra nas caka velke umyvanie a upratovanie..a vo stvrtok idem na vylet s osmacikmi :-N :-D mily mi poslal zoznam veci,co uz je kupene..a akosi sa to zbiera :-N ale stale dost chyba..no sunka sa neda kupovat dva mesiace pred :-D no nic..musim dorobit aspon aky-taky poriadok..a pojdem spat.. lori..budem na teba cely den mysliet pri tych skumavkach :-D ale viem,ze ty to zvladnes ;-) ja chcem dalsi tyzden podat ziadost o rigo..do bb..tak som zvedava ako toto dopadne..
Odpovedať
bre ranko :-) kocky, lori to ma dnes?? tak drzim prsty lorinko :-) zmaknes to! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee.. ano ano, lori to ma dnes..uz od rana bieleho na nu myslim =-) dufam, ze je v pohode :-) baby, ja idem dnes upratovat, vysavat a tak..trosku tu posvietilo slniecko tak sa mi chce...lebo ten dážd ]-( na nervy....
Odpovedať
Profilova fotka
cawte kocky, pozeram, ze sa nas vydava 12.7.2008 celkom dost. To bude na Slovensku veselo ;-) Neviem ako Vas ale mna chyta panika, dala som si sit saty a este vzdy nie su. Byvam v ZA, svadba a krajcirka je na vychode, tak akosi nestiham chodit na skusky... a akosi stale dufam ze nevesta este schudne, nech to netreba potom zuzovat... :-N ale jedna vec ma tesi, aspon vyzdoba, oznamenia a zenich su full. Som trochu vystavena, lebo mam na krku skolu, svadbu a pracu... asi som si na seba nalozila prilis vela. Dufam,ze sa do jula nezosypem...
Odpovedať
Profilova fotka
babule....vy ste táááááke zlatéééééé :-D dakujééééém, že ste na mna mysleli a držali palčeky x-) mám to za B 8-) (1-).....chcela som síce A....ale až také kocka nie som :-D :-p som totál vyflusnutá, vystresovaná a vyhoretá 8-( :-D .... a možem sa pustiť do dalšieho učenia :-x
Odpovedať
ahojte baby..som mrtva :-. sme dnes upratovali po vcerajsku..a na dalsie dva dni je este kopec prace 8-( odtranila som okolo 250 =-) stitkov z flias a skumaviek.. ale podstatne je,ze LORI to SPRAVILA.. blahozelam x-) x-) x-) jaylo..no vitaj medzi nami..aj ked ti este cosi chyba,hlavne je,ze zenicha mas vybaveneho :-D a neboj,nie si sama,co uz stresuje..ja stresujem uz asi dva tyzdne..tak riadne teda..a stale nie je vsetko v pohode.. mas nejaku zalohu,ak by to sitie nevyslo?
Odpovedať
caute kocky.. dnes sme boli na Orave, drahemu sme konecne vsetko pokupili , super, sa tesim:-) lori.. gratulujeeeeeeeeeeeeem :-) si sikulka ;-) ;-)
Odpovedať
ahoj pia..tak to je super,ze zenich je vybaveny..dufam,ze aj ty :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja uz skoro som, este spodnicku pod saty ;-) idem pridat fotku ;-)
Odpovedať
no super..uz sa tesim.. na spodnicku cakam aj ja..budem ju mat z ebay..a tu,co som objednala,tak sa niekde stratila..pred chvilou som napisala predajcovi,ci moze poslat druhu..
Odpovedať
jaaaj, tak ja sa mam stretnut s jednou holkou co mi ju preda za 300 sk, no nekup to :-D
Odpovedať
moja bude asi 500 :-D uz si nepamatam cenu :-D no fesak bude zenich ;-)
Odpovedať
no moze byt myslim :-D ideme kupit bazen taky nafukovaci do zahradky, tak zatiiim :-D
Odpovedať
no neuhadnes..co ja som si dnes kupila :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lea :-) ako sa mas? Dufam uz lepsie. Este stale beres antibiotika?
Odpovedať
uz som ich dobrala :-D nateraz teda :-N ale neboj..mam aj ine,ktore beriem stale :-D len v praci toho mame vela tento tyzden..vcera boli prakticke skusky,takze sme dnes boli riadne zrobene..ale zajtra idem na vylet :-D a dalsi tyzden su uz prazdniny :-p 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ked je vela roboty je dobre, lebo ubehne cas. teda aspon ja to mam rada :-) a zajtra na vylete sa budes mat urcite super 8-)
Odpovedať
to ano..ako vcera bolo celkom super..lebo sme aj makali,aj sedeli trocha..ale dnes to jednoducho trebalo spravit..a to som mala na tu chorobu :-D tolko som sa naparovala..az az :-D :-D :-D co ty? ako pripravy?
Odpovedať
Profilova fotka
za 4 dni uz idem domov :-D sa tesim. to budem v jednom kolotoci. v sobotu sme 'vyuzili" skarede pocasie a boli sme nakupovat. kupili sme svadobnu koselu a aj kravatu :-) som si kupila spodne pradlo, ale nie na svadbu lebo take co ja chcem, nemali.
Odpovedať
no to je super..za dva dni mi zacinaju prazdniny :-D tydenne..aspon cosi teda.. a co este chyba?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) nedalo mi nekunut a co nevidím... x-) x-) LORINKÓÓÓÓ séégra si proste jednička..no vidíš kolko stresu a v pohodke si to zmákla.som to vedela...no tak poviem ti, si fasa holka :-D :-D :-D x-) užite si to baby a oslavujte a planujte...už sa teším na vas tu :-D lea...tak si to zajtra uzi na výlete :-D ja uz idem hajinať a zajtra taktiez praca :-)
Odpovedať
Profilova fotka
co este chyba? asi len to spodne pradlo...no a potom uz len take veci ako objendat tortu, zakusky, pojdem kadernicke, vizazistke, skor sluzby...z hmotnych veci uz mame asi vsetko...
Odpovedať
tak to je super.. my este nakupujeme..objednavky su zvacsa spravene..ale dokupit veci na zakusky..na pitie a pod :-N
Odpovedať
Profilova fotka
budem mat toho dost, dnes som si akurat spisovala program na kzdy den...to nevravim, ze kazdy by sa so mnou rad stretol, co nebude mozne :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale tak to uz proste chodi, ked zijes vonku...ale na druhej strane zas ziskas take skusenosti do zivota ze az, co je super, to nehovorim o cudzom jazyku, myslim, ze za par rokov sa bez nej na Slovensku uz nezaobides, teda pokial chces mat nejaku serioznejsiu pracu.
Odpovedať
to poznam..ten tyzden pred svadbou bude na totalku..a najhorsie,ze musim vtedy este stihnut aj doktorov :-N no ja som rada,ze som vonku..este som mlada,aby som tam ostala..a uvidim cosi a zarobim si :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?