Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
1,75..takze ta dohanam :-D
Odpovedať
no skoro ako ja :-D ale este minuly rok by som bez okuliarov fungovala celkom v pohode, a teraz je to nemyslitelne :-S
Odpovedať
no ja pokial nemam,tak mi to robi problemy..ale hadam jeden den zvladnem..
Odpovedať
no ja uz musim mat, lebo by som nevidela zenicha :-D
Odpovedať
no na blizko este v poho vidim..horsie je to tak od 1,5-2m 8-) :-D
Odpovedať
no ved :-) co mas este dnes na plane?
Odpovedať
pozriem si telku..a budem oddychovat..uz som stihla oprat..takze to staci..a musim povyzdvedat u mileho ako su na tom s nakupmi na svadbu..ty?
Odpovedať
ja tiez asi, pozriem panelak, potom ruzovu zahradu a pojdem haji :-)
Odpovedať
no ja pojdem spat neskor..uz aj rozmyslam,ze co budem robit..asi upracem v pc :-N
Odpovedať
ahaa ;-) tak ja som uz teraz unavena, idem do vane a potom telka, tak pekny vecer ;-)
Odpovedať
pekny vecer ;-)
Odpovedať
dobre raaanko :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute baby, uz som tu dlho nebola. ako zijete?
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko julovky :-) ja som tu tiez sto rokov nebola...ale zijem si fajn :-D janja...a ty?? pia...uz mas veget co? a kedy to ma ten tvoj drahy?? nie dnes?? =-) aj lorinko to ma tento tyzden, vsak? :-) drzim im palce :-) ale oni to zvladnu predsa lavou zadnou :-) akurat som sa vratila z fary...boli sme si po licenciu ci povolenie uzavriet manzestvo v inej farnosti...fuuu tak uz mam vsetko...dnes ideme za patrom (nas farar :-D ) a uz budeme chodit na ponaucenia...no tak to vam poviem ako sa tesim =-) :-p kamoska, ked sa vydavala sa tam dobre nasmiali...tak uvidime.. inac uz mame oznamko... :-) konecneeeee...dnes sa budem venovat pisaniu a baleniu a tak...a chcem upiect kolacik..a motkat sa doma..
Odpovedať
ahojte baby..no vas tu vidiet je zazrak :-D janja..ako sa dari? caly..no tak to ste uz pokrocili s pripravami :-) u nas mily ide rozposielat zvysne pozvanky a potom aj oznamka..tak cakaj postu ;-) akurat sa chystam do prace..ale vobec sa mi nechce..no dlsi tyzden mame prazdniny :-p tak aspon nejaka utecha :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lea..ahoj :-) no cely vikend sme boli u nasich a na chate... :-| ale najvacsiu radost som mala s malej sesternicky aka je uz velka a ako pomahala mi v zaahradke..neskutocne krasne babo :-D a samoska sme makali aj okolo obchodu...fuu roboty na skazu tam este je =-) lea..tesim sa na oznamko :-D ja pridam do albumu aspon kuknete... =-) tak ti prajem pekny dnik v praci a aby ste nemali vela nech sa nezmordujes...a si uz zdravsia? ako sa citis? :-)
Odpovedať
caute kocky :-) caly...ahoooj, dlho som ta tu nevidelaa :-) hej uz mam veget, drahy ma dnes statnice, isiel s takou malou dusickou :-S ale dufajme, ze to zmakne....a pridaj oznaamkoooo :-D ...dho tu nebola tiez lori, tak nech sa jej dari, ani neviem kedy presne to ma :-| aby som vedela, kedy mam drzat prsty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj pia.. tak kuken do alba, uz som ho pridala :-p hmm? myslis terazna neho ako nikdy vsaaaak?? :-D :-p drzim mu palce.... si u neho?
Odpovedať
caly...jeeej, su super :-D take pekne origos :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no bola aj tu taka odozva...ale sme tam nedali adresy..ale to neva...vsak kto chce si zsiti..no nie? :-p boze tu je taka zima a prsi, ze ma ide porazit...idem upiect jablcnik nech sa kusok zohreje bytik... ]-( ty co porabas pia....?
Odpovedať
ale nevadi, ze nie su adresy, ale fakt pekne, podarene :-) ja nic nudim sa, som nervozna, drahy sa neozyva ako to s nim vyzera na statniciach :-| idem zapnut pracku a dam si kafiicko ;-) aj tu je otrasna kosa, brrr... :-. a to som sa tesila , ze po statniciach budem kazdy den na korculiach, aby som zhodila z rite :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aaj ja mam dost rite :-D :-D ale ja sa mozem na to vykaslat momentalne cakam, ze nepridu kramy.. =-) :-p tak sa mi nechce natahovat zbytocne aby som nieco nepokaslala... ja sa momentalne venujem profesijnemu zivotopisu a doladujem projekt na dotaciu...kadejake tabulky a vypocty a somariny, no a treba mi varit..ale sa mi nechce a ani neviem co od radosti... :-D
Odpovedať
jaaaj, vy ste zahajili pracu na babenku :-) tak nech to vyjde coskoro a mozem oznamit tu skvelu novinu :-D tak ja musim schudnut, hlavne teraz z bokov, lebo na v mojich svadobnych to vyzera blbo, ale schudnut z bokov je dost problematicke :-( tak hladam nejaky cviky na nete :-N jasne, tak pekne rob , nech ti ta dotacia vyjde ;-) a mozes ludi tesit krasnymi kvietkami :-D
Odpovedať
mozes oznamit tu novinu, nie mozem :-D preklep
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam dost boky, ale aj plecia..no som taka sumerna ale mam tuk na bruchu a bokoch..a poviem ti stalo ma to tolko sil, zhodit to..ale to bolo tak 4 roky dozadu..parvidele fitko aerobne cvicenia a tak...clovek ked na to ma cas tak sa to da v pohode, alebo posilka...ale aj plavanie je super, to praktizuje a ak budem v tom tak este viac.. ale ako to uz zmaknem aj s obchodom to neviem :-D budem na roztrhanie... :-.
Odpovedať
mno jasne, teraz som tolko casu nemala, a preto som si povedala, ze urobims statnice a budem sa venovat len sebe, aj drahy ma zvyseny cholesterol, ze budeme chodit spolu sportovat , ale tento tyzden je pocasie o nicom 8-( a chceli sme ist v piatok do Bojnic, ale ked bude takto, tak to asi sotva |-| jasne, budes aj pani podnikatelka, zaroven mamicka v ocakavani ;-) tak nech to vsetko vyjde a bude super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a potom sa mozem prihlasit na zenu roka :-D :-D :-D tak hadam sa pocasie meni do piatku...ja pevne dufam :-| lebo neznasam taketo uprsane... inac aj pierka pre chlapov mam origoš, len ich musim pofotit a este dokoncit podla predstav...som zvedava co mi na to poviete :-D pozeram, ze ty nemas svadobne satky v albume...preco?
Odpovedať
jasne, pridaj pridaj. som zvedava :-) no nemam fotku v albume, lebo nemam normalnu fotku, ale taku z telefonu a je nekvalitna, tak som ju nedala..ved o mesiac budu uz v svadobnom albume ;-) ked budu pekne fotky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha..no to je skoda..ani na modelke niekde nemas?
Odpovedať
...nie nemam , ale su uplne jednoduche, nic vynimocne :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?