Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
zeny, mam to za sebouuuuuuuuuuuuu :-D idem sa asi opit alebo co... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky pia..:-) gratulujem ;-) a zvladla som to aj ja :-) mozme sa naplno uz teraz venovat pripravam na svadbu nee?
Odpovedať
ahojte..som dosla skor domov..aby som zistila vysledok od pii x-) pia..blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam ;-) x-) x-) x-) caly..no hadam sa potesis..
Odpovedať
silianka...avojaj:-) ako sa mavas?
Odpovedať
lea...dikes ;-)
Odpovedať
a kedy ma tvoj mily?
Odpovedať
on ma v utorok , zajtra ideme k nemu , takze idem zasa ja jeho podporit :-D
Odpovedať
tak to urcite zvladne..ty ho dobre podporis :-) aj on teba dobre podporil,kedze si to zvladla ;-) a potom hor sa do svadby :-N
Odpovedať
ahojte.tak ja tiez 5.7.2008 ale s pripravami stojime...nic nic nemame. ja mam vypozerane saty.nic ine. u nas je to komplikovany proces este zenich musi dojst z Usa a bude to za dva tyzdne.dufam stihame.oznamka vytlacia za 24 hodin som z maleho mestecka tak dufam matrika bude volna. a dajaku restiku hadam zvladneme najst. napinave. ako to ide vam?
Odpovedať
ahoj usmejsa..vitaj medzi nami julovkami.. no ja pomaly finisujem..ale som v zahranici,tak surim vsetko,co sa da.. kolko ludi chcete?
Odpovedať
Profilova fotka
pia....wwwwwwwwwooooooooowwwwwww........o vidíííšššš, už je to za tebou zvladnute perfektne...no ako vravím som na vás hrdá...dufam, ze aj lorinko bude o tyzden taka stastnáááá ako ty...blahoželám x-) x-) :-D usmejsa...neboj vsetko zvladnes...si aspon uzijes ten predsvadobny zhon a stres...ja som do nedavna nic nemala a v pohode som to zvladla..aj ked...to ako to vypali uvidime az ked sa to bude realizovat na ostro :-D :-D lea...caves :-)
Odpovedať
ahoj caly ;-) aky bol den?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no den bol ulietanyyyy...ale uz je po.. som zaspala pri telke a teraz sme precitli s milym no a sup do postielky :-D som akasi unavena ci co...uz o osmej drichmem... tak zatial sa maj a dobru nocku :-)
Odpovedať
no ja cumim telku..a idem spravit skatulky pre hosti..mam ich spravit totiz celkom dost :-N
Odpovedať
caute kocice, ako sa mavate? co nove? uz mam konecne cas, tak super ;-) uz sa mozme naplno venovat pripravam na svadbu :-N
Odpovedať
ahojte..tak uz som doma..sme sa tam dnes sli unudit..este aj jedna kolegyna neprisla do prace..
Odpovedať
avojte kocky, kde ste vsetky? travite asi pekny dnik niekde vonku, ja som dnes od rana u draheho upratovala ,lebo zajtra pridu jeho rodicia z dovolenky a bol sam doma, tak akokeby tu bomba vybuchla =-) a pred chvilkou som vstala, super som si pohajala, som si konecne bezstarostne pospala ;-) este drahy, aby v utorok zmakol statnice a mozme si uziiivat prazdniny :-D
Odpovedať
ahojte.. pia..ja som tiez vasinu dna prespala..stale ma akosi priedusky bolia :-S tak som bola rada,ze niekto iny poupratoval byt..dalsi vikend budem ja upratovat..to budeme mat prazdminy,tak hadam budem v poho.. co planujes?
Odpovedať
lea...tak sa pekne liec, aby ti uz bolo fajn ;-) ja dnes som dnes doma u draheho, on sa uci, a ja som si cvicila na fitlopte a mam na plane pozriet film Diabol nosi Pradu, videla si to? sa mi to paci ;-) Ty co planujes? 8-)
Odpovedať
no som v posteli..takze dbam na vyzdravenie..a dnes budem len oddychovat a nic nerobit.. a ide ten film v telke? este som ho nevidela..
Odpovedať
pekne oddychuj :-) nie mam to na dvd, ale je to doslova ukazka najlepsich modelov svetovych navrharov na hereckach ;-) mam rada take premeny zo sivej mysky na kocky :-D
Odpovedať
a ako sa to vola v anglictine? ked mas rada cosi take,tak kukni: http://www.anvari.org/cols/Stars_with...
Odpovedať
vola sa to Devil Wears Prada ;-) jeeej, dik :-D sranda ako z nich dokazu urobit take kocice :-D
Odpovedať
no skusim pozriet..ci najdem cosi.. skoda,ze tam nie je viac hviezd :-D
Odpovedať
kazdopadne , ked to najdes, tak pozri :-) hej, skoda, ale su fakt podarene... inak, si sikovnica, pekne saty si usila 8-)
Odpovedať
no este ich musim dorobit..zips je sice nasity..ale treba mi ich zuzit v podpazuzi..a aj trocha v pase a budu hotove :-N potom mozno pridam fotku siat na mne..ale to este pouvazujem :-p co ty? uz si pokrocila v pripravach? kedze uz mas po statniciach..alebo cakas na mileho?
Odpovedať
lea...potom musis kazdopadne ukazat satocky, ked nie tak uvidime na fotkach zo svadby :-D ...minuly tyzden som vramci psychohygienickych :-D pauzach lepila etikety na vina, uz som vsetko polepila, takze uz nemam ani do coho pichnut =-) ale este musim pomoct mamci s vyzdobou do kostola, budeme samy robit stuhy s ruzickami na lavice 8-)
Odpovedať
neboj..uvidis..vo svadobnom albume urcite ;-) no ja tiez idem sama robit vyzdobu do kostola..mam kupenu taftovu bielu siroku stuhu,modre ruze a ostali mi este nejake stuhy..ako modra asi 3-4cm siroka..tak rozmyslam,co z toho vznikne.. chcela by som nejako netradicne spravit tu vyzdobu.. ma napadlo teraz,ked spominas etikety..mate kupovane vino,co vlastne tiez by som chcela tie etikety a neviem,ci povodne dat dole alebo na ne to nalepit..
Odpovedať
uz sa tesim potom na fotky :-) no ja planujem klasiku- organza a do toho biele ruzicky som kupila, potom to necham u nas v kostole, pre buduce nevesty ;-) no etikety som skusala robit -vselijak, ale najlepsie je dat povodnu etiketu dole, lebo sa potom netvoria take bubliny, a vyzera to krajsie, :-)
Odpovedať
nepridas foto? ja tiez rozmyslam,ze by som podarovla kostolu vyzdobu..len bude modra..takze neviem,neviem..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?