Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
lea...no uvidime...svokra ma so mna dost, lebo ja jej synatora vkuse za nieco vadím :-D ale vacsinou sa pridá x-) a to sa mi páči nesmierne na nej.. ja som talian do tychto diplomoviek,rigoroznych a neviem akych prac... mohol by mi to niekto vysvetlit :-D :-D o co tam kraca =-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...diplomovka sa robí, ak ukončuješ VŠ magisterské štúdium 5ročné...ak si chceš povýšiť titul na napr. PaeDr. tak si robíš ešte rigoroznu prácu...alebo možeš urobiť doktorát a bude z teba napr. PhDr. (doktor prírodných vied) a vtedy píšeš dizertačnú prácu.....dúfam, že som sa nesekla :-p :-D a kedy ideš na tú floru? ja by som rada dala spicha :-) ..dúfam, že mi to vyjde...pretože to budem mať tesne pred štátnicami :-|
Odpovedať
ahojte baby.. no nechcelo sa mi pisat,ze robim rigo pracu :-D :-p lebo to je rozdiel..ale mne je to jedno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) lorinko..na tu Floru idem teraz v sobotu cize 10.5. :-D a v BA alebo respekt. na západe budem do pondelka.. dnes sme boli v tom Polsku a kupili sme co sme chceli...topanky pre mileho, aj kosielky aj svokrovci boli maximalne spokojní..t.akze uspesny den... ale poviem vam som skonovana a boli ma hrdielko :-( ani cajik som si nevarila lorinko lebo nemaju zazvor cerstvy ;-( ale cmulam orofar a kloktam solou takze uz ma az tak neskriabe... tak tak...tesim sa inac dnes na ordinaciu v ružovej...to ja sledujem... a ozaj aky ste mali den x-) ???
Odpovedať
Profilova fotka
bré ráánko zavčas ránko x-) caly...to je škoda :-( ja som dnes odchádzam do Topolčian...som myslela, že to je až budúcu sobotu :-S tak si to tam pekne uži...ževraj tam je nejaká kvetina, čo v Austrálii rastie ako burina a tu sú z nej všetci na vetvy :-N dnes budem mať kooonečne tie výsledky...už teraz mi bije srdce z nervov naj šialené :-p ...ále..ja som hypochonder :-N pia...ty na tom budeš asi lepšie s učením tento víkedn...pretože u babky sa moc učiť nedá :-| lea..už je lepšie? a pekný víkend dievčatá x-)
Odpovedať
avojte :-D lori uzi si babku ;-) my budeme s drahym doma, ma toho vela, ma statnice 3 dni po mne, a este skoro ani poriadne nezacal, takze budeme sa ucit |-|
Odpovedať
ahojte baby..tak dnes to tak zle nebolo..pomahali nam viaceri a prisla aj dalsia kolegyna..stihli sme to nacas,ale aj sme sa ponahlali..a co zdravie? stale je to zle..hrdlo bolo rano celkom dobre..ale priedusky potrebuju ovelaviac casu a aj nos..dotiny mam totiz uplne upchate..takze sa mozem ucit francustinu :-D caly..na hrdlo je vraj dobra zmrzka,no ta mne nezabera..ale odporucam kalciovy sirup ;-) cakam na foto,ze pridas :-) lori..no aspon si mozog troska oddychne a pojde ti lahsie ucenie :-) pia..krati sa to nebezpecne rychlo =-) a prave mi dosiel balik z avonu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) ako vikendujete?? dnes je tak krasny den x-) ja som stale v BA a momentalne pracujeme na oznamku...takze uz konecne bude hotovéééé x-) výstava Flora bola krasna, ale uz posledny den bolo vela aranzmanov povednutych ale som si aspon kupila niečo na svadbicku a aj nadobudla nejake kontakty obchodné :-) takze som potesena.... lea...uz ma hrdlo nebolí ale este mam dutinky zacpané ]-( a co ti prislo z Avon??
Odpovedať
ahojte.. caly..no ja stale chora..ale aspon sedim doma a sijem :-D saty budu takmer na polovicu hotove uz.. co doslo? kozmetika..peeling na tvar a nohy..a aj nejaky parfem a sprej..len skoda,ze nic necitim :-N som zvedava,ake budete mat oznamko..bude s fotkou,ze? ja potom pridam mailove oznamko..mam ho takmer hotove..
Odpovedať
Profilova fotka
lea...tak si sikulka sikovna :-) som zvedava ked pridas foto tych saticiek ;-) a ake mate počko? neprospelo by ti trocha prechádzky??
Odpovedať
pocasie je super..mozno az prilis teplo..ale pofukuje vetrik..tak sa da.. vonku nejdem..zajtra idem do prace..a budem tam dost dlho.. rozmyslam,ze by som sla do kostola..ale asi radsej nie..lebo by som tam kaslala a smrkala dost hlasno :-N staci,ze mam otvorene okno :-D
Odpovedať
Profilova fotka
awoooojte x-) no...moc ste sa tu nepretrhli :-D ...aspon nemusím čítaž tri strany :-p x-) my sme sa vrátili...bolo super...babka s dedinkom sú zlatulinkí...mi prispeli na štátnicový vohoz x-) a prežrala som sa teda riadne... :-p ...ja tam vkuse len žerem...to viete..babičina kuchyna :-D zas sa tu ale celý týžden neukážem...ale po štátniciach sa vám budem opať venovať...ale až do augusta to bude stále hektické :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj lori..neboj..za chvilku to mas za sebou :-) ;-) a potom uz len svadba :-)
Odpovedať
no aby ste nepovedali,ze sa nepochvalim..tak som pridala taku divoku fotku siat po polnoci..zajtra spravim lepsiu..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek nevesticky..uz som tu, zabudnuta slavulik09 z UK...trosku som citala co ste si popisali, ale je toho mooooooc na mna, vy ste sa tak rozbehli, ze to by som si musela na vikend sadnut a citat, no neva, my to spolocne dobehneme...ako sa mate, co nove, citam, ze lorinko sa uz chysta na statnice, tak jej drzim palce a vy ostatne, ako pripravy na svadbicku..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Slavulik :-) Ty zijes tiez v UK? Ja idem za 2 tyzdne domov, dotiahnut posledne veci na svadbu tak sa uz tesim :-D Teraz sem v poslednej dobe nechodim lebo vyuzivam krasne pocasie. Je tu uplne leto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babky :-) Lori...prijemne ucenie :-N Lea...pridaj foto tych Tvojich saticiek :-)
Odpovedať
kati..no dnes som ho zmazala..zajtra pridam..hadam tu budes.. chcela som dnes odfotit,no som sa rozhodla nic nerobit..a jedinu foto,co som spravila,tak je auto,ktore hrozne chcem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ake auto? aj Tvojmu drahemu sa paci?
Odpovedať
x5..malo by byt nase svadobne..a po navrate z uk si ho kupim 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ked planujes prist az za par rokov, dovtedy budu ine auticka :-D my si toto krasne letne pocasie uplne vychutnavame. cely vikend sme stravili na nasej zahrade, grilovali sme si, hrali hry, oddychovali, taky veget, ze sme nateraz odlozili nakupy, co treba este dokupit na svadbu a minuly tyzden som dokonca ani v skole nebola! zajtra uz by som ale mala ist, aj ked angliny mam v robote viac nez dost. Kolegynka je akurat na Krete a odtialto z UK ju to vyslo smiesny peniaz
Odpovedať
no ja chcem len toto..sa mi paci uz asi dva-tri roky..takze to nezmenim.. ja som cez vikend sila a liecila sa este..zajtra by som mala ist ku doktorovi,ak pojdem ovsem.. a cez koho isla :-) nech sa inspirujem :-D vies,ze dnes to mame presne za dva mesiace..to si o tomto case budeme uzivat tance a budeme rady,ked chvilku posedime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ked pride, tak sa jej opytam a dam Ti info ;-) no veru dnes za presne 2 mesiace, ale to leti, velmi. Za 2 tyzdne idem domov :-D uz mam napisany dlhy zoznam, co treba este vybavit, tesim sa na to :-D
Odpovedať
no super..takze mas pred sebou rusny cas.. ja som sa dnes dozvedela,ze nas asi budu robit problemy kvoli naukam..ze dve by sme mali absolvovat mimo knaza..a terminy,ked budu,tak mne absolutne nevyhovuju..hadam to mily vybavi..
Odpovedať
Profilova fotka
no niekedy to prehanaju s tym vsetkym, co treba, ak mas svadbu v kostole...ked mi napisal knaz vsetky tie podmienky a sedenia, co treba absolvovat, stacilo mi :-(
Odpovedať
no my sme boli dohodnuti,ze nam to spravi nas knaz..tak teraz musim cakat na jeho vyjadrenie.. len asi tazko vysvetlim,ze kvoli niecomu takemu si nemozem len tak 'dojst' na par dni domov..ako uz len ta cesta mi zabera kopec casu..a nauky nie si cez vikend.. hadam sa to nejako vyriesi..
Odpovedať
Profilova fotka
no budem drzat palceky :-N
Odpovedať
tebe,co este take dolezite chyba?
Odpovedať
Profilova fotka
katka0209 - ja som bola v uk, koncom aprila sme sa vratili, takze sa pustam konecne do pripravy na svadbicku..takze vy tam mate teplucko, superko, mozes sa opalovat... leatea - dufam, ze ten kotol vybavis..ja to mam jednoduchsie, mame vybavenych manzelou, ktory to u nas vo farnosti robia, prijdeme k nim, popocuvame a hotovo..ale vraj 2xmusime byt z fararkom, takze panenky janenky to vobec ale vobec nemame...
Odpovedať
slav..mne je celkom teplo :-D takze kotol necham vypnuty :-D :-p kostol hadam vyjde =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?