Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
caly...oznamká máme akurát vyfotené..ale ešte text nie je dokončený :-| ..ale to má na starosti chlop...takže mu nechávam volné pole posobnosti :-D ..ja mám teraz iné problémy :-p ale už je fakt najvyšší čas :-D pia..ja som tomu dnes tiež moc nedala...bola som v knižnici na opačnom konci Ba :-p ...a ako som prišla domov..som začala hned čerpať z nových zdrojov infošky, takže som písala dip...a učnie išlo bokom...ale zajtra di to vynahradím :-N všetkým kočkám pekný večer x-)
Odpovedať
ahojte baby..tak ja som si dnes dala aspon tu sprchu..a prisiel kamos,tak ma vytiahol von na troska..alee bacilom sa pri mne velmi paci :-S ]-(
Odpovedať
baby, vy ste uplne v pohode... ja stresujem. len tak v duchu, ale poriadne... :-|
Odpovedať
fuuuu. tak oznamka uz su. aspon vymyslene, este treba vytlacit. :-p :-N
Odpovedať
Profilova fotka
shaarka...my oznamká tiež vymyslené máme :-D píšem slovosled jak madar :-D :-p ...ale chceme to vytlačiť tento štvrtok..lebo v piatok odchádzam ka starým rodičom a chcem im to už rozdať x-) a ja stresujem zo školy. :-S ..a svadbu nemám ani v pate :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a lea...dúfam, že už sa máš lepšie ;-)
Odpovedať
avojte ;-) ako sa mavate? ja mam seknuty krk ;-( tak strasne ma boli, ale neviem z coho..priserne, aj drahy mi to vecer masiroval, ale mam pocit, ze ma to boli este viac :-| lori..uceniu som teda dnes vela nedala, neda sa mi nejako :-S
Odpovedať
ahojte baby..tak ja som bola dnes znova v praci a ziadna slava..chora som ako fras..zajtra sa pokusim zajst ku doktorke..ak nie,tak sa budem musiet objednat na piatok.. nasa sefka lezi v posteli s prisernou alergiou..kolegyna zas nejaky zapal a pojeda atb..a dalsia ucitlka nic moc..a to mame v pondelok prakticke skusky..takze bude fakt zabava.. caly..dnes mi prisla zasielka..a je presne taka,aku sme zhanali..dakujem mooooc :-) poslem ti za podakovnie oznamko ;-) len mi musis napisat adresu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
awooojte x-) pia...ja dnes makám od rána...teraz idem písať dip x-) ...a ten krk..to možeš mať, že si zle spala...alebo ťa ofúklo..aj mne sa to občas stáva. mna stále bolí tá uzlina...zas si namýšlam katastrofické scenáre :-| ]-( lea...my sme také dve zdochlinky :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky :-) ja som tiez chora ]-( ma boli hrdloooooo ]-( ]-( na porazenie a nedavno som pisala, ze budem stastna ked ma to obide... :-( ale kloktam solou takze dufam, ze to neprepukne... no ja mam tolko roboty, ze sa mi nechce ani pisat o tom...sa mi uz sniva o skrabaní stien a vode, elektrike...tak totiz to vyzera moj obchod zatial ]-( dufam, ze uz buduci tyzden malujeme.... ideme vo stvrtok do Polska a v piatok do BA a travim tam vikend :-) chcem ist mrknut na Floru-vystavu x-) lorinko-neprides???? ;-) v sobotu by som chcela ist :-) lea...napisem do IP a som radaaa, ze som ti pomohla ;-) tak sa majte zatial..dnes idem ku kadernicke trosku stmavit vlasky lebo sa idem fotit na oznamko a chem byt ,,kočkaaa,, :-D uckajte sa moje diplomky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...awooooj :-D zas ťa chytá hrdielko? á..svina jenda :-p ...tak si daj ten zázvorový čajík x-) a na akú farbu budete malovať tu stenu? dúfam, že niečo pjekné..marhulková a pod. :-D a kedy tu budeš..dúfam, že budúci týžden? =-) to by me mohli dať spicha :-D ...lebo tento piatok a sobotu idem do TO k babke a dedkovi :-) ja mám práve nervy..lebo som nervozna kvoli tým výsledkom štítnej žlazy..a bude to až v piatok ]-( ...tak čakám dalej.... a píšem píšem...mám z toho total guláš...neviem, ako to mám rozčleniť na kapitoly a podkapitoly... :-S 8-(
Odpovedať
ahojte babule..tak my makame ako fredky..a stale sme pozadu..som zvedava,kolko nam to bude trvat v piatok..vsetko to popripravovat =-) vidim,ze sa tu uz niekto dalsi hlasi so zdravotnymi tazkostami.. ja som dnes bola u doktora a ten puk ma cas az dalsi tyzden..takze musim cakamt do utorka,kym dostanem lieky..hadam sa to prilis nezhorsi..lebo uz teraz nevladzem ani kaslat ani smrkat..a netusim,ci mi cosi este v hrdle ostalo..tolko som sa nakaslala :-S aspon nemam teplotu..tak cosi pozitivne..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lea...že puk :-D :-D tak ja som na tom podobne...som sa odhodlala, že sa objednám k hematologičke...s tou uzlinou..lenže dnes tam nikto nebol...zajtra je sviatok...v piatok neordinuje....až v utorok...takže až vtedy sa môžem objednať...a to ešte neviem na kedy... :-| ]-(
Odpovedať
lori..no ja nemam rada,ked clovek fakt potrebuje surne doktora,tak moze ist akurat tak do nemocnice..a to vzacsa ani taky urgentny pripad nie je,takze si tam pobudne zopar hodin..toto tu je jednoducho otrasne vyriesene.. ten utorok je tak daleko,ze to mozem byt uz aj zdrava =-) a co mas s tou uzlinou?
Odpovedať
Profilova fotka
presne...tu je to tiež na prd :-p :-S ja práve neviem...ale hrozne sa bojím... 8-( ...vkuse ma bolí a trhá...svina jedna ]-( ....a ja som zanedbala tú hematologičku...lebo som tam mala ísť ešte v septembri na krv....ale som sa na to vytento...zas som mala iné problémy s tou sklerozou. mult. :-S ...takže som nemohla riešiť všetko naraz...ách jo... 8-( teraz toho mám vyše hlavy s učením...s dip...a ešte k tomu toto....ked sa pes vys....tak na jednu hromadu... 8-(
Odpovedať
lori..no je toho moc..este aj svadba k tomu.. vidim to sama na sebe..jednoducho tolko starosti,ze nestiham potom existovat..ja sa budem musiet v lete na nieco vybodnut..a budu to zrejme mandle..radsej sa zameriam na zlcnik..s tym su horsie problemy,kedze nejake normalne lieky na to nie su.. a ako diplomka? vsimla som si,ze mas problem delit na kapitoly a podkapitoly..
Odpovedať
caute kocky, citam , ze vsetky ste chore :-| to ma mrzi... :-| ja akurat pozeram panelak a chatujem vo velko, ;-) , drahy zalezeny v posteli :-D
Odpovedať
ahoj pia..no tak aspon ktosi zdravy :-D ja som si chcela sit saty a ani som sa k tomu nedostala..
Odpovedať
Profilova fotka
presne...ja teraz svadbu vobec neriešim..i ked by som rada....ale ak má človek zdr. ťažkosti..tak nemyslí na nič iné...len aby ich nemal a bol zdravý....ale ja musím mysleť aj na školu... aj ja by som to tak spravila na tvojom mieste...tie mandle si v hrdle ešte počkajú :-N lea...hej...mám v tom guláš....lebo teraz len píšem text...aby som vela zapísala...a kapitoly si dávam len tak pre orientáciu....a teraz tam mám milion kapitol a neviem ako to zlúčiť dokopy aby to dávala zmysel :-| ale nejak to vyšpekulujem....
Odpovedať
lea...no som zdrava, to je pravda :-) krk ma uz neboli , som si vcera cely vecer po krku trela Alpu :-D lori..no avoj :-) nezufaj, vsetko zmaknes, si sikovna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...kujém za povzbudenie x-) ako učenie?
Odpovedať
ale ved mozes mat aj viac kapitol..viem,ze ja som pisala osnovy a tam som mala kazdy jeden rocnik sa mi zda..a to som mala z dvoch krajin..no nie som si tym uplne ista.. musim napisat kamosovi,ze co s rigoroznou..lebo v bb by som mohla mat super temu..no este som sa k tomu nedostala..to je uz totiz privela aj na kona.. neboj..budes coskoro ako rybka.. ja som dnes povedala,ze aby som svadobnu cetu nemala v nemocnici..ked je toho tolko..a po svadbe to bude total vycerpanie..hruuuza
Odpovedať
lori...ale ja som tomu dnes teda vela nedala.myslela som, ze ked pridem k drahemu, ze to bude v pohode, lebo aj sa ma ucit, ale vidim, ze to nebol dobry napad :-| mala som asi ostat doma a sediet na ritke :-N ale aj zajtra je den, vstanem skor a budem sa ucit :-) ty co ako?? co noveeho?
Odpovedať
Profilova fotka
lea...my to zmákneme..obe x-) ....do roka sme ako rybičky...packu na to! :-D pia...no..ja som na tom dnes tiež biedne :-p ....len som si prečítala 5 otázok...ale nezopakovala..a niečo počmárala do dip... :-S lea...viem...že možem mať viac kapitol...aj budem...ale zas tak vela ko mám ja nie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kočky...ja sa odpájam...idem sa naliať polievkou...a možno si niečo mrknúť so telky x-) papík...a držte sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caves babky :-) ja som sa teraz zastavila :-| zajtra ideme do Polska na trhy a musim este urobit nejaku svacinku :-p a sup do postele...lebo to hrdloo ]-( aj sopliky už tečú! lorinko..jaj jaajj nebojaj sa vsetko bude ok aj zdravotne aj s diplomovkou vsak pia...?? ;-) zvladnete baby x-) lea...mas presne pravdu asi nas po svadbe povystiera..lebo zrazu nebude stres a vsetko naraz :-D nechapem ako sme sa tu stretli vsetky s tolkymi povinnostami na tento rok :-D ;-) ale nam to vsetkym ide od ruky x-)
Odpovedať
caly...ahoj ;-) prijemne nakupy zajtra, co planujes kupit? :-D
Odpovedať
caly..no ja planujem po svadbe zacat s rigo..takze dalsia diplomka a ucenie na statnice..aby som nahodou nemala privela volna :-D co dobreho idete kupit? pia..neboj..to zmaknes.. lori..no verim,ze dalsi rok bude zdravsi ako tento :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia...tak chcela by som pozriet nejake topanky pre draheho..a svokrovci idu s nami takze viacmenej koli nim...a kvietky si chcem na vonku kupit este nejake... dnes sme boli za fotografom koli oznamku...zajtra sa pojdeme niekde do prírody tvárit :-D no tesim sa x-)
Odpovedať
jeej..ze fotit sa..hned by som sla..aspon by to bolo nejake odreagovanie :-) tie nakupy so svokrovcami dobre poznam :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?