Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
na to nemam..natastie..ved uz teraz mam dost problemov :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom to je ine...no niekomu to pomoze ked mandle vyberu a niekomu to uskodi, to je potom velka smola, lebo uz niet cesty spat...je to trosku loteria niekedy....
Odpovedať
Profilova fotka
tam ide len o to spravne rozhodnutie, zakroku sa neboj :-) to zvladnes!
Odpovedať
no ja neznasam,ked mi pchaju cosi do hrdla..stacilo raz gastro..
Odpovedať
Profilova fotka
myslis, tu hadicku, co Ti strcia az do zaludka? Mojej mamine to robili a ona je strasna panikarka a to nevydrzala a vytiahla si tu hadicu prec a lekar kuka, ze co to robi :-. a zas moj dedo bol na tom uz asi 8-9 krat a on si uz na to zvykol....ale musi to byt neprijemne :-S
Odpovedať
Profilova fotka
lea Ty budes mat zavoj ako ja. dokedy si ho nechas? myslim, ci az do polnoci kym nebude redovy alebo si ho das dole uz skor? a este mi napis o Tvojich druzickach - malych, budu mat aj kyticky? a co budu mat na starosti?
Odpovedať
no bolo to fakt neprijemne..ale akosi som to zvladla.. zavoj som si objednala novy..ale urcite si ho dam..budem ho mat tak dlho,ako vydrzi..hadam nespadne skor.. budem ho mat len do redoveho max. ak cosi,dam skor dole.. malym konecne dosli satky..dostanu kosicky s lupienkami a budu ich rozhadzovat v kostole.. velke budu pomahat,ak cosi..a tie dostanu kyticky..budu pomahat pri usadzani ludi v kostole..chcem moju rodinu na jednej strane a jeho na druhej strane..plus s prezlecenim mi hadam pomozu..budu drzat kvety,co dostanem..a ked bude cosi treba..ako pripinat pierka..tak to budu ony robit..a este mozno v sale cosi..musim rychlo premyslat..co treba..ale este take,ze vyzdoba aut..to oni budu pomahat..a aj domu nevesty..
Odpovedať
ahojte baby..vidim,ze riadne vikendujete.. ja som v posteli a davam sa dokopy :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
brééé ráánečko x-) my sme boli včera u chlopovho fotra....takže učeniu som moc nedala...teraz mám výčitky...tak to idem dobehnúť x-) caly...ta de si segra? :-D pia...ako ide učenie? a kedy to presne máš? nám ešte nedali presne zoznam, kto kedy ide.... :-| lea...a čo si zas chorá? =-) ...ja čakám na výsledky z krvi tento týžden...dúfam, že to bude ok :-) a všetky zdravím...a aj novú júlovku x-) ...máte to v ten istý den ako my :-D
Odpovedať
avojte kocky... :-) lori..cauky :-) no ucenie celkom ide, tiez este neviem kedy to mam, zoznam daju tyzden pred statnicami :-| ako si ty na tom? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...tak sme sa tu akurát vystihli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja si ti čítam ...čítam...niečo mi ide lepšie...a niečo úplne na prd :-S ...a medzitým musím zhánať literatúru na dip...takže zajtra idem do petržalky do pedag. knižnice...to budem blúdiť jak blúdny holandan :-D ....a budem tam trapošiť...lebo nieviem ako to tam funguje :-| ...bola som v univerzitnej knižnici...ale tam bieda z knihami :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
presne...ja som sa akurat naranajkovala....klasika moj ritual :-) ranajky, potom pozriem sup rychlo na net a idem sa ucit ;-) juuj, tu leje, to ma bude akurat brat hajat, a nie sa ucit :-|
Odpovedať
ahaa...no ja mam niekedy pocit, ze to citam aj prvy krat :-| a kedy mas odovzdat diplomovku? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiež som sa sem vytrepala teraz...že vám napíšem...a šup hlavu zanoriť do kníh :-D :-p ....chlop ešte chrní x-)
Odpovedať
Profilova fotka
posledný termín je 28 júna :-| ...ato ešte teoriu skoro nemám...len časť výskumnej časti :-p ...ale to chcem dne dorobiť....a zajtra po tie knihy...tak dúfam, že mi to pojde rýchlejšie... x-)
Odpovedať
:-D a ja by som este hajala...ale tak som si zvykla, ze o osmej sa zacinam ucit, doobeda mi to dobre pali :-N este mam 3 minuty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no...to som prehnala.... :-x ..výskumnú časť mám skoro celú..iba časť mi chýba.. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sme na tom rovnako :-N mne to tiež najlepšie páli doobeda x-) ...pripraviť sa o tri štart... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia...tak hor sa do učenia :-D pápá x-)
Odpovedať
nizky start :-D ok, tak ja uz pomaly idem, tak pekny den prajeeem :-D
Odpovedať
ahojte baby..no ja zas budem vacsinu dna lezat v posteli..hrdlo a priedusky nepocuvaju.. baby ucte sa..aby ste neboli hlupe :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...a pojdeš teda na tie mandle, alebo nie?...ja už mám vonku oboje :-p
Odpovedať
no asi nie tento rok..chcem si oddychnut a radsej by som najprv podstupila to so zlcnikom..
Odpovedať
Profilova fotka
lea...máš pravdu...to asi nie je zas také akútne...mna zas furt pobolieva v lavej uzline ]-( ...už asi dva mesiace...a pred rokom mi to robilo tiež :-S ...ale minulý rok mi pobrali tolko krvi...že som bola ja vysušená slivka :-p :-N ...a nič také závažné nezistili...teda až na relatívnu lymfocytozu.... :-p inak..prišla mi sponečka od catyky...mám aj v albume x-)
Odpovedať
no mna zas stale boli za lavym uchom..doteraz bez uspechu.. pekna sponka..hadam sa dopracujes k lepsiemu fotaku :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ranko julovky... lorinko..tak si sa uz konecne ukazala aj tuu :-) ..no konecne ;-) ... ja som cely vikend makala na obchode a aj s mojim milym..on len tak pomalicky, bol dost unaveny do celom tyzdni a skoro cely piatok prespal, sa zobudil boli tri hodiny poobede..chudatko moje, ale uz je ok. :-) lea...tak sa lieckaj, boooze teraz by som nezvladla chorobu..by ma riadne napaprcila, keby prisla ]-( pia..tak vela stastia pri ucení nech vam to pali aj poobede :-D katka..dakujem za prianie zdravia pra mojho mileho :-) aj VÁM vetkym babky moje x-) firky...vitaj medzi nami :-) a píííš co a ako prípravy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
brééé ráááno x-) caly...awooj..takže už finišujete na obchodíku? :-N to musí byť super pocit robiť na niečom svojm x-) ja sa idem zas učiť...a potom makám do dvoch knižníc...a ani v jednej sa neviem zorientovať...to sa budem vypytovať každého jak tela, že kde to je 8-( :-D lea...takže máme podobný problém :-| mna to tiež stále pobolieva ]-( pia...na 8smu som to už nestihla :-p ale idem do toho... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...kto sa pyta vela sa dozvie :-D :-D tak si to uzi dnes a najdi vsetko co potrebujes ;-) ja idem dnes doma trochen poupratovat :-S a nieco uvarit lebo sme vsetko zbodli vcera... :-) a bolo by nam ist uz aj na matriku a tak..lebo uz sa to bllizi.. ozaj lorinko...uz mas oznamka???? ja uz chytam paniku :-( mi nemame ani len namet!!! =-)
Odpovedať
lori...nevadi, tak si zacala o 8.30 ;-) ja som dnes cestovala, tak som sa nejak nepretrhla, ale hlavne, ze som uz so svojim drahym :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?