Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
no ak by si mala vlastne auto,tak by si asi sla,ze.. a odkedy je v nemocnici? uz sa mu to niekedy stalo?
Odpovedať
Profilova fotka
nie nestalo... a v nemocnici je od 18h o pol sme spolu telefonovali ale, ze mi nechcel hovorit, ze mu je zle.. ak ho pustia tak mi ho dovezie krstny za tri hodiny je doma...ale pochybujem tlak mal 190/100 a klesol na 160/100 za pol hodinu..
Odpovedať
no tak dufam,ze bude rychlo v poriadku..a vedia aspon z coho mu to prislo..ci maval vzdy vysoky tlak?
Odpovedať
Profilova fotka
no s tlakom ani problem velmi nemal, vzdy ked mal vyssi sa mu pustila krv z nosa co je dobre...a pil magnezium...ale teraz cely den robil von na tom upeku a vypil len 2l tekutiny a samozrejme sa nestihal najest.. ]-( on totiz to robi okolo geologie a dnes boli vrtat takze sa natahoval so snekmi a pod. ma toho strasne vela a ja si mylsim, ze je to aj unava a je prepracovany...potrebuje oddych...
Odpovedať
Profilova fotka
som taka nervozna, ze normalne neviem co so sebou
Odpovedať
no tak to uz asi zacal vikend dnes..a asi bude povinne doma..
Odpovedať
Profilova fotka
veru bude...uz je dobre..uz ho pustili, ale este zatial nevolal ]-( lebo siel rovno do sprchy je u mojej rodinky..chapem je od hliny...ale uz ho chcem mat doma :-(
Odpovedať
no tak mu cosi dobre nachystaj na veceru..nech aspon cosi zje..a hlavne nezabudni na ranajky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz je napapany...pride len okolo pol jednej v noci...takze papat tazko uz bude chciet :-) uz sa tesim na neho a zajtra si dame pohodu klud bez roboty a stresu...pojdeme na Chopok, jemu robi dobre taky tlak.. fuuuuu som si vydychla lea...
Odpovedať
Profilova fotka
bré ránko x-) som vás prišla mrk a pozdraviť po dlhšej dobe x-) učenia mám stále vyše hlavy...dnes idem do univerzitnej knižnice prvý krrát :-p :-D potrebujem hromadu kníh :-N caly...chlop bude určite v pohode ;-) ja som mala podobne vysoký tlak..akurát ten spodný ešte vyšší ]-( a užívam lieky na tlak od 20 roku veku ]-( lea...ako? nemám čas ani čítať, čo ste tu zašrajbali :-D katka a shaarka...awooojte...a vlastne všetci, čo sem chodíte... :-D
Odpovedať
ahojte kocky, ako sa mavate? co noveho?? caly...dufam, ze drahy je uz v poriadku ;-) a mozes si ho na plno vychutnat, ked dojde domkov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caly...vela zdravicka pre Tvojho draheho, neboj, bude v pohode ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte nevestičky! Aj ja s k Vám pridávam,my máme svadbu 19.7.08 a chcem sa spýtať, či už niekto z vás bol alebo mal svadbu na Ranči vo Velopolí:) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky nevestičky.My máme svadbu 19.7 a chcem sa spýtať, či niekto z Vás už bol alebo bude mať svadbu naRanči vo Velopolí:)Ďakujem!
Odpovedať
ahojte baby..konecne piatok...a v pondelok volno..super :-) caly,no vcera som padla mrtva o osmej,takze som si ani neprecitala,ze kedy pride..ale hadam,dnes uz relaxoval..spolu s tebou firky..vitaj..a napis,ze ako idu pripravy ;-) :-) myslim,ze asi ziadna z nas tam nebola..
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem a nevadí...Prípravy sú v pohode, už máme hudbu,kameru a zároveň fotografa,obrúčky, zákusky(zatiaľ bez torty), kaderníčku a kozmetiku.Chýbajú nám ešte pozvánky, poháre a čas sobáša,ale to sú detaily.Už som si rezervovala aj šaty,ale rozhodla som sa ,že si asi kúpim vlastné:)
Odpovedať
a co restika? a kolko ludi budete mat? ake saty a kde si chces kupit? vela sa pytam,ze..ale som zvedava :-N :-D
Odpovedať
ahojte :-) ako travite piatkovy vecer? ja pozeram panelak a chatujem ;-) firky..vitaj :-)
Odpovedať
ahoj pia..no ja som si vzala cukrik na hrdlo..ma riadne skriabe..a cukriky som minule vylozila.. rozmyslam,ci bude dobre riesenie dat vonku mandle..alergolog povedal,ze je na mne,ci ich dam prec..ze jemu to nerobi nejaky problem.. jeej panelak..ten si kuknem trocha neskor..
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby Firky vitaj! Vytvor si album a mrkneme sa na Teba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lea...tak si vychutname tie 3 dni volna ;-)
Odpovedať
kati..urcite budem..ak nahodou neskoncim v posteli :-| ma hrozne hrdlo stve.. co planujes?
Odpovedať
Profilova fotka
hrdlo? este stale? ci zase? chceli by sme ist na vylet do Chestra, kazdy mi hovori, ze je tam krasne a chceli by sme aj grilovat na zahrade, ak to vsak pocasie umozni. dufam hej, posledne dni bolo pekne. Ty mas co v plane?
Odpovedať
zacalo teraz..asi uz prostestuje..kedze sa dozvedelo,ze mozem si dat odstranit tie mandle.. ja by som chcela sit..zajtra by som chcela kuknut latku na saty a potom sit..a relaxovat..
Odpovedať
lea...tak ja mandle nemam od 6 rokov ;-) potom si pozri panelak, ked si fanynka ako ja :-D
Odpovedať
este napis ako prebieha zakrok :-D pozeram kazdu cast..aj ked niekedy nevyda ten den..ale vzdy si pozriem..
Odpovedať
no ako prebieha, ja som "pri zmysloch" :-D , matne si pamätam, ze som stale chcela im vybrat tie instrumenty z mojej pusy, ale inak pohoda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...Tebe dala alergolicka povolenie na vybratie mandli? Mne to hned zamietla! Treba to velmi zvazit, ked si alergik.
Odpovedať
no alergolog napisal vyjadrenie,ze jemu to nic neovplyvni..mam chladovu alergiu..a mozno to pomoze..ktovie.. aspon umrtvili hrdlo?
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom nemas alergiu na pel, prach a podobne...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?