Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
no zavisi od toho aku znacku kupis..ja mam teraz tesco a nie je to akosi dobre..musim cosi ine..asi mc cain,ci ako sa to vola..to je dobre.. no my matriku uz mame vybavenu :-) a bolo tam dobre..sme si dobre pokecali..ziadny strach :-D nauky su uz tiez za nami..mali sme jednu sukromnu..a mozno este jedna bude..ten tyzden pred svadbou..uvidime..
Odpovedať
Profilova fotka
som nesmierne zvedava, co mi povedia tu v BR ked im poviem, ze si chcem nechat aj svoje meno =-) ako nerada by som sa vzdala svojho mena len koli svadbe :-) aj ked je to pre mna velmi dolezite rozhodnutie ;-) ty si beries meno svojho snubenca? inac k tym hranolkam, ja kupujem ,,radomu,, su fajne mam rada aj rybky od nich aj ked hranolky papam malo :-D
Odpovedať
ta znacka je dobra..mam ju rada..aj zeleninku maju dobru x-) no ja budem mat bez ova..zatial to niektori ludia netusia,takze som veeelmi zvedava na reakcie :-D :-D :-D kludne mozes mat aj svoje,len sa budete musiet dohodnut,ktore budu mat deti..
Odpovedať
Profilova fotka
ja chcem dve teda snubenec je Poč takze kratke a ja Novakova takze budem Poč-Nováková a deturence budu len Poč... lebo moje meno detom nemozem dat...lebo tu na SVK sa vzdy deti volaju po otcovi. :-S by som chcela aby mali aj moje ale to nepojde =-)
Odpovedať
chod porodit do zahranicia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
stačí do Čiech?? :-D :-D :-D
Odpovedať
to asi nie..neviem ake tam maju zakony.. ja chcem bez ova,lebo niekolko rokov planujem byt v uk..aj s milym,takze ak porodim,tak automaticky ziska moje meno..a neviem si predstavit,ze by chlapec mal ova na konci :D
Odpovedať
Profilova fotka
dobreee ranko, babkam prajem pekny dnik pri učení :-) a lea...ty aby si nemala veeeeela roboty ;-) ja idem dnes k lekarovi a nieco doma poprat aj ručne stručne :-D
Odpovedať
ach jaj, chytam paniku... 67/7/18 dni, hodin a minut... moj odpocitavac je neuprosny... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-D shaarka... ja s teba odpadnem :-D ja si stae myslim, ze mam kopec casu ale ako vidim ani nie :-D
Odpovedať
ahojte..len vas pozdravim..cakame na zvoncek a potom hor sa do prace.. akosi sa mi nechce..ale aj ma hlava boli..
Odpovedať
Profilova fotka
sharka to uz len tak kratko....a je ze kolko mam este casu =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
muma a kdeze to bude ta tvoja svadba? nejako sa mi to nechce ukazat, alebo to pred nami tajis, aby sme ti nezavideli .))) no kolko casu... malo casu! snazim sa zrelaxovat, ale niekedy ma tak stisne, ze az. ako keby som sa mala ucit na skusku, a strasne malo toho viem a termin sa blizi... uz som o tom kdesi pisala. len tu browsujem hore dole ako splasena a citam citam citam, co nemam, co mi chyba, co vlastne nechcem a o com nie som 100% presvedcena.... a cakam, ze ma nieco osvieti a mne vsetko pojde od ruky, alebo to ktosi za mna zariadi... :-D :-D :-D no. ale ved to nie je ani trosku na smiech. hlavne baby - ked sa vam nieco nebude darit, spomente si na mna, ako sa snazim chudnut, ale bezvysledne, zatial mam len kilo a pol dole a do mojich siat sa nezmestim... a nechcem ich za nic na svete menit! kupila som cez ebay a povedala som si, ze do nich schudnem, aj keby neviem co. a prave to neviemco sa stalo... :-x
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam v banskej bystrici :-)
Odpovedať
v bombure? :-D :-D :-D (ci ako sa to vola) PS: v LM hori sportova hala (zatial skoda 30-40 mi. Sk) - pocuvam spravy.
Odpovedať
ako tak nad tym uvazujem, tak vlastne bombura je v brezne!!!... sa velmi ospravedlnujem. ale v bystrici nepoznam ziadny podnik. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat na sachtickach to je horsky hotel pri bb ;-)
Odpovedať
muma, a kde mas pripravny album? a uz som ticho. nerypem. :-x
Odpovedať
Profilova fotka
nemam :-N
Odpovedať
vidim! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nejak som to nestihla ja tu skor len kecam :-D
Odpovedať
ja sa tiez neaktualizujem, lebo nestiham. alebo som leniva? :-D dnes ideme do restiky merat stoly, fotit, a rozplanovat podrobnejsie, co a ako - s vyzdobou. ach jaj. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
shaarka...odkial ty poznas Bomburu v Brezne???????, =-) ja som z Brezna..
Odpovedať
no vidis. sme sa tam boli s kamoskou opit. :))))))) ona je tiez z brezna, spoluziacka z VS, vola sa siska :) mozno ju poznas :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no asi nepoznam..ja do bombury uz nechodim :-D to ked som mala 20 r.a brusila po podnikoch a v jednom pracovala ...tak vtedy snad...ale to uz je pomaly 10 rokov do zadu :-p
Odpovedať
ved u mna tiez... :)) ale rada spominam.
Odpovedať
Profilova fotka
teraz uz len tak light s kamoskami na kavicku :-D ale vikend sa pojdem odreagovat snad...kamoska ma narodky x-) to zas bude..
Odpovedať
ahojte baby...tak uz som doma..som sa nevedela dockat..makacka riadna..a to nas hned aj po ranu dalsia caka..no aspon to iden nehorazne rychlo..ten cas.. sharka..ja mam o 7dni viac ako ty a muma..
Odpovedať
Profilova fotka
haj leatea :-) takze to mame rovanko spočítane :-D ja som dnes bola zienka domaca, ani som nevyliezla z bytu..ale za to pozehlene,navarene, upratane a este som aj tu stihla byt... :-D
Odpovedať
no tu je hnusne pocasir,takze je lepsie byt doma..ale musela som do prace,aj keby som mala umierat..je tolko toho tam,ze by som nieco take nemohla urobit kolegyniam..ved by si to hodili.. si sikovna..apson si si oddychla..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?