Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
patazena, ja neviem, ci netrpim dyslexiou, ci niecim podobnym, ale tvoje meno stale precitam najprv ako pritazena (priťažená) a az potom sa zaseknem, ze to je piatazena :))))))))))))))) tak prepac :-D a zavidim vam ucenie, ja som uz davno po skole a kazdy den chodit do prace je to najnudnejsie, co mozte zazit. neverila som, chcela som byt uz po skole, ale je tro fakt hruza... stereotyp jak svina. ci je pekne, ci je skaredo, ci vas nieco boli, alebo mate chut upratovat... byt sukromnikom ma vela vyhod... asi si dam zavazok - povrat sa raz tym smerom... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
nazdarooovie :-D idem odfotiť tie srdéčka a pridať do albumíku x-)
Odpovedať
ahojte baby..tak ja by som do dvoch tyzdnov mala dostat saty pre moje male druzicky :-) a idem pokukat ebay..dosla vyplata,tak potrebujem este nejake doplnky x-) lori..no som zvedava =-)
Odpovedať
Profilova fotka
helouu :-) no kde su tie faaaaajneeeee srdiecka??? :-p :-D tak ja pridavam tu latku uz aj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...tak ju chod rýchlo oplieskať :-D
Odpovedať
caly..krasna je ta latka x-) x-) lori..nemozem,ved bude treba zaplatit aj hostinu..takze musim tam opatrne =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
caly...nááádherná lááátka :-D nemám slov :-x ja už som srdiečka tiež priadla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea :-D ja som dnes chcela čosi oplieskať :-N ale nič ma neohurilo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja som mala dnes nutkanie oplieskať na taky zostihlujuci krem...že nový od vichy :-| ale co ja viem.,...už som skusila kadeco a zazraky nic....len cviciť mi treba a bude... však krasna aj ja vravím.. :-D lorinko...ale aj tie srdiečka..ja ich poznam a su fajnééé..take presne som najprv uvažovala...ak zozeniem budú x-)
Odpovedať
lori..ty si sa mi zda,ze bola v grecku..uz sa blizime k tomu,ze vyberieme konkretny hotel.. ale chcela by som vediet,kolko penazi treba vziat,ak planujeme vylety a hotel bude s all inclusive..len nie kazdy ponuka lehatka na plazi zdarma a tak podobne.. ja idem zajtra nakupovat..ak bude schopne pocaise..
Odpovedať
lori..no cakala som take srdiecka :-p tu sa daju zohnat v tych svadobnych obchodoch,ale vychadzaju dost,ak nekupujes na akciu..alebo nejaku divoku farbu..
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola vcera v chorvatsku a nasla som presne nas apartmanový dom kde sme boli..no a zistila som, ze zatial ziadne rezervacie :-D nemaju....mi chceme ist 30.maja a vratit sa 9.juna....dúúúúfam, že nevyblednem do svadby ]-( budem na zahrade pri kvetinarstve ležať od rana do vecera :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caly...to akože si bola v chorvátsku včera? =-) ale len prstom na mape :-D lea...hej..my už mse boli v grécku 3 krát 8-)
Odpovedať
http://www.confetti.co.uk/product/fin... mozete porovnat cenu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea..nejde mi to otvoriť :-S
Odpovedať
http://www.confetti.co.uk/category/vi...
Odpovedať
skopirujte si cely odkaz..lebo vidim,ze ten koniec aj tak odstrihlo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lea...už to mám :-D u nás boli ovela lacnejšie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
e-kočky :-D prajem krásny večer..idem žehliť a robiť si večeru...a zajtra se učiti a možno na opekačku :-D dnes tu bola burka...takže poriadne lialo...tak nevieme či sa bude dať založiť ohník :-D
Odpovedať
tak pekny vecer..ja tu este co-to pobudnem..
Odpovedať
Profilova fotka
baby aj ja idem...este do mojho buduceho obchodiku :-D popisat co treba zajtra k elektrike kupit... tak sa majte papik lorinko...nech vam vyjde počko lea..posielam v pondelok paa
Odpovedať
tak pekny vecer aj tebe ;-) ja idem hladat na nete,co potrebujem.. a este raz dakujem ;-)
Odpovedať
caute kocice , ako sa mavate? ja mam zopar noviniek, tak mozte kuk do albumu :-) caly...inak, super latka na satky, budes uuuuchvatna ;-)
Odpovedať
pia..ahoj..no o chvilu sa kuknem..ze co mas :-)
Odpovedať
avooj :-)
Odpovedať
no tie flasky mas uplne suprove..kde si cosi take zohnala? a tie kosicky su tiez skvele..z malych druziciek budu riadne damy :-)
Odpovedať
tie flasky mi doniesla teta, kupila ich niekde v trafike..a videla som take aj v Metre, ks za 40 sk
Odpovedať
a co v nich je?
Odpovedať
hruska a v tom druhom neviem :-D :-N
Odpovedať
skusala si? :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?