Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
tak to by som sa ani ja nevedela sustrediť u chlopa :-D lenže ja som doma sama a aj tak mi to nejde do tej dutej hlavy...akurát ma stále boli..tak mám previazanú šatku s mokrým kapesníko...vyzerám jak pirát..no fuuuj. :-p :-D
Odpovedať
si isto kocica :-D posli fotku :-D :-D :-D no mne tecie z nosa riadne teda :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak sme dve krásavice :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj...a aké popo si si kupila? som zvedavec... =-) :-D
Odpovedať
take jednoduche cervene s ciernou cipkou, pridam fotku, ked budem doma , lebo teraz na to nemam podmienky =-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...už sa teším :-)
Odpovedať
:-D uz som bola zufala, myslela som, ze saty nekupim a nakoniec mi tieto padli, tak som ich zobrala... ;-) idem si lahnut, lebo mi pukne hlava. tak pekny dnik zatial ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...ja tiež pojdem...awoooj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
shaarka....predsvadobna depka..ja som s tym zacala, ale je to tak, proste to pride...znenazdajky a je tu pochybnost..ale co vyriesi?? je jasne ako facka, ze po svete mozno chodi este niekto lepsi, dokonalejsi,ktorí nam bude vo vsetkom rozumiet a mi jemu ale co budeme do nekonecna hladat a potom sa zbadame ako stare babky, ktore sa budu stale rúžovať červeným rúžom a nenávidieť deti a vsetky dookola vadiť a hresit...budeme byvat v jednoizbakoch a nosit velky cierny klobuk...tak skoncime???? ja si myslim, ze ked uz sme s tými našími hlapmi nejaky ten rocik, uz to o niecom znaci a vsetko sa dá zvladnut..a ked ta taka pochybnost napadne skus si predstavit ako by ti bolo bez neho...keby uz nikdy neprisiel, neobjal ta, nepritulil a uz nikdy by si neriesila nejaku zvadu a podobne...no nebolo by ti luto?? nechybal by ti?? mne velmi :-D aj ked nie je dokonaly ale nie ja ani ako iní...je moj a cely zivot mame cas sa formovat a naučit sa spolu zit.. lorinko....toto som si povedala po vikende... :-D vlastne vcera vecer a uz sa rozpravame :-p a dnes sme spolu veeeela vecí vyriesili aj okolo obchodíku x-) baby hore hlavu... ;-)
Odpovedať
ahojte baby..tak som online..ale po sprche a dlhom kecani :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leatea..tak naozaj dlhom..ved zvyknes chodit okolo 18h :-)
Odpovedať
shaarka..no myslim,ze vsetky sme tym presli..ja som v zahranici a neviem si predstavit byt bez neho..ale ked som bola doma,tak ma hrozne vytocil tym,ze mi nepomohol a rovno sadol za pc..ja som mala tolko toho este spravit a to bolo jedenast hodin vecer..den pred odletom..nepobalena,nupratane v izbe..rano som potrebovala utekat do mesta..a on si len sedi za pc..ale viem,ze to,ze budeme byvat sami,to urobi svoje..on byva stale s rodicmi..mama mu navari,uprata,operie,ozehli a tak podobne..stale som sa pytala,ci takeho chlapa chcem,co nema nejake ciele..ale viem,ze ich bude mat..lebo ho k tomu dokopem..nemenila by som nikdy..mozno budem na vazkach v kostole..ale viem,ze si beriem cloveka,s ktorym sa citim skvelo,aj ked som nedostala nic po prilete a to som mala 25.. bola som zasnubena a ako to dopadlo..liezol mi na nervy..neskutocne..nic som nemohla robit bez jeho vedomia..vsade musel byt,vzdy ma musel kontrolovat..hovorila som to,co chcel pocut..ak zazivas toto,tak to nie je ten pravy..ale ak s nim zazivas aj krasne chvilky..vidis ho smiat sa na tom istom ako ty,tak netreba cuvat ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Shaaarka....no ja som dost prekvapena, co pises. Ved ked si niekoho beries, musis si byt predsa ista, ze to chces a ze prave s nim chces byt. Mne taketo veci nechodia po rozume ani vo sne. Brat sa treba vtedy, ak je vas vztah fajn, nie preto, aby sa nieco menilo. Tak hadam si to usporiadas v hlave :-) drzim palce
Odpovedať
katka..bola som zasnubena a som rada,ze som si toho cloveka nevzala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
katka..sorac ale dnes si nemozes byt ista nicim ;-) a to su len take pochybnosti myslim...uplne shaarku chapem ale uplne.. to ze niekoho milujes to citis ale tu sa nebavime momentalne o tom..proste je to pocit, ze co teraz, je to on ci nie...to len taky maly skriatok pochybnosti viees :-p ...ale to prejde rychlo...
Odpovedať
Profilova fotka
caly...no ja ju nechapem vobec. proste ked som sa rozhodla vydat, nemozem mat pochyby, inak by som so svadbou nikdy nesuhlasila.
Odpovedať
kati..no aby si nezacala vahat v kostole :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea neboj :-D po 9 rokoch, co sme spolu, urco nie :-D
Odpovedať
no pekne..my sme asi rok a pol..a je nam spolu faaajn x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
faaajn, tak to ma byt :-) no veru, veela sme zazili aj precestovali 8-) ;-) som zvedava kde skoncime na svadobnej ceste, moznosti je tak vela :-D
Odpovedať
no ja som vcera pisala maily..a zatial sa mi stale pozdava korfu..a asi s aeolusom..este chcem precitat recenzie na hotely..inac,uvazujem aj nad last minutom..tak uvidim.. davam si cas tak do juna :-D :-D :-D ved hadam cosi potom najdem..
Odpovedať
Profilova fotka
my to este neriesime, lebo ideme az v oktobri... ked tu v UK bude prsat a my budeme v teple 8-)
Odpovedať
no to mate super vymyslene..ja by som chcele este v juli stihnut..do konca mesiaca najlepsie..ale zatial to vyzera tak,ze v auguste budeme este na svadobke,kedze vela cestoviek ponuka len 11dnove pobyty,co je prilis na mna..
Odpovedať
Profilova fotka
my pojdeme urcite odtialto z UK, tu mas vacsi vyber ako u nas na SVK myslim cestovky aj vyssia uroven....tu si vyberes hocikolko dni na kolko chces ist...
Odpovedať
Profilova fotka
dobru nocku, moj drahy tu pri mne spi uz vyse hodiny, idem sa k nemu pridat ;-)
Odpovedať
no pozeram akurat priamo stranky,kde objednas hotel..este tak zistit cely leteniek a mozno pojdeme tak.. aj ja idem..lebo sa mi zas nebude chciet vstavat..a kopec povinnosti caka zajtra.. pekne sny ;-)
Odpovedať
jooojo, baby. tak dik za podporu, aj za negativny nazor (katka0209)... pochybnosti mam, mozno skor obavy. lebo nesiem zodpovednost nielen za svoj zivot, ale aj za jeho - nechcem mu ho predsa pobabrat... :) a mozno len potrebujem z jeho strany viac podpory. kto vie? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
shaarka...drž sa x-) caly...huráá..už ste aj vy udobrení :-D bedeme si tu všetci spolu štastne žiť :-D
Odpovedať
caute kocky... uz som doma, pred chvilkou som dosla zo ziliny, chora jak pes, a duta hlava :-D idem do pelisku sa liecit a zajtra sup do bojovej ulohy v uceni :-p pekny slnecny dnik prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee... pia... :-( moja tak sa lieec, boooze to je na nervy co?? mna to dufam uz bude obchadzat najblizsie...ale aj ja sa stale dopujem tymi liekmi na reflux....uz treti mesiac a ked zabudnem zobrat tak mi je veselo... =-) lorinko...no uz sme, dnes sme boli dat koooonečne urobiť tie obrucky..a kupila som latku na saty sebe a aj pre mladeho na vestu takze to pojdem zaniest ale az buduci tyzden.. :-p ale sa tesiiim velmi..budeme staroruzoví... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?