Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
a snubny nosis kde?
Odpovedať
na lavej..a aj obrucku som skusala na lavu roku..mam ju tak robenu..len mojim problem je to,ze mam dost hruby ten klb,takze mi to vie lietat,len co kusok zhodim alebo mi opuchaju prsty..
Odpovedať
halooo co je s vami kocky? ]-(
Odpovedať
no ja som tu, ale ked leatea vedie diskusiu, tak nemam co pridat... :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte baby.. shaarka..no pochval sa ako idu pripravy a co bezne starosti :-) ;-) nech vieme aj my ostatne cosi o tebe,kedze moc nepises..
Odpovedať
Profilova fotka
awooojte x-) ja mám vela učenia...tak som sem dnes ani nekukla :-x
Odpovedať
no ja musim zacat pozerat svadobnu cestu a pracovne agentury =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
takže pojdete so toho Grécka, hm? už vieš, na aký ostrov? :-N nejak tu začalo hrmieť...ide búrka :-D ...sa bojim :-D
Odpovedať
no chcem korfu..este som tam nebola..takze usper prilezitost..aj ked je pravda,ze som este pri mori nebola..len na alaske a tam sa more vlievalo do oceanu.. :-D tu je konecne teplo a slnko svieti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
korfu je super 8-) ...my to chceme vybavovať hned po svadbe....taký ultra last minute :-D ...do týždna by som chcela ísť het....a možno sa zadarí aj Korfu...čo príde...to berieme :-D
Odpovedať
no ja zistim ponuky a uvidim..lebo mam moznost ist cez anglicku agenturu alebo priamo cez net booknut hotel..len tam je problem s all inclusive,kedze to domaci troska inac chapu..
Odpovedať
Profilova fotka
a ako to chápu? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ze tam mas len asi dva jedla..nase agentury zas ponukaju v tom celodenna strava a napoje..co je znacny rozdiel..
Odpovedať
Profilova fotka
aha ;-) ja som myslela, že sa to všade chápe rovnako.... :-S lea...tak pekný večer x-) ....idem sa ešte učiť..teraz to mám perne :-p ...a do augusta to bude stále len horšie...lebo v lete sa budem učiť na dvojo štátnic naraz :-p
Odpovedať
jasne..tak nech to ide rychlo..ja som prave prisla zo sprchy..a hned mi je o cosi lepsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte julovky :-) ja vam na rovinu poviem, ze nemam nic nove a a ani sa mi nechce nic hladat a riesit.. :-S mam predsvadobnu depku.. =-) ale hadam tento stvrtok pojdem po latku a vestu a ja si kupim na saty.. treba kupit mlademu koselu a topanky ale to nechavam na maj a tak...co pride ak pride.. :-| takze ja idem het z tadialto aby som vas nenakazila depkou 8-(
Odpovedať
caly..no ani mne sa nic nechce..ale budem musiet vecer napisat milemu,co vsetko musi stihnut.. ja ti hned dvihnem naladu tym,ze mam hrooozne malo oznameni =-) doteraz sme nezohnali stuzky,co potrebujeme.. a som tak znicena z prace,ze sa mi absolutne nic nechce..ani len rozmyslat..
Odpovedať
Dobre ranko :-) som tu na skok, idem sa ucit...ale som chora, tecie mi z oci, nosa :-( som zvedava, ako mi to pojde...
Odpovedať
Profilova fotka
pia...awoooj... :-) takže sme si to vymenili...tu chorobu :-S ja idem písať dip....a potom sa učiť...už mám pocit, že sa to nestihnem naučiť...takže tu moc nevysedávam :-p
Odpovedať
lori...to zmaknes, som si ista :-) idem dalej drvit, tak pekny dnik pri papieroch :-| :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoje baby :-) chcem vás len pozdravit a pálim...dnes mám toho veeeeela na robote...úrady. :-| tak pekný deň vám papik
Odpovedať
Profilova fotka
caly...tak pevne nervy x-)
Odpovedať
baby, tak sa pridam aj ja... ja mam tiez predsvadobnu depku, a to dost poriadnu, ani sa mi nechce nic na svadbu riesit... som na tom tak nejako zle, ze sa mi vydavat ani nechce... takze my sme velmi nepokrocili. kupila som sice (s mamkinou financnou pomocou) v ginke nejake veci, cervene a cierne (vlizelin, umele travy, stuhu a este nejake somariny), v tescu sme zohnali krasne misko- tacocky stvorcove cierne, mame sviecky a dokonce zenichovi aj koselu. vzhladom na to, ze sako mat nebude, tak mame 1/3 jeho oblecenia za sebou. a ma aj koselu na prezlecenie. ja to mam tak chaoticky, ze mam svad. saty, ale este sa do nich nevojdem (krajcirka bude mat co robit tyzden pred svadbou, nejako ich bude musiet rozsirit), a este mam topanky na prezutie. uz som sa tu v nejakej teme vyjadrovala, ze budeme mat svadbu trosku dost inu, ako vacsina, takze ani viac nemam co pisat. totizto pojmy ako starejsi, auto, vyzdoba auta manikura, vizazistka, kameraman, torta, pierka - su pre nas uplne zbytocne, lebo toto neriesime. mna skor trapi to, ze sa neviem (a nechcem) dokopat k dokonceniu oznameni a netusim, kde a ako zacat hladat obrucky. a potom si zas poviem, ze naozaj? a co ked svadbu zrusim? ach jaj...
Odpovedať
sharka, neboj vsetko ok dopadne, a preco by si mala svadbu rusit,? hm? =-)
Odpovedať
ja mam uzasneho chlapa... ale neviem, ci som fakt s nim stastna. ci nechcem nieco ine, nieco viac, alebo zas menej... neviem, ci mu mozem slubit, ze s nim ostanem navzdy. neviem, ci to mam slubit, ked aj teraz mam obcas stavy, ked mi neskutocne lezie na nervy, nechape, co mu hovorim, alebo je malo starostlivy... potom si zas poviem, ze no a co, ved to je normalne, snazim sa pozerat na jeho klady, a potom zas naopak - pride mi smutno, ze vlastne nepocuje moje tuzby... ja neviem. mam v sebe strasny chaos a neviem, ako to vyriesit. co ked je to vazne? alebo co ked je to len predsvadobna depka? ako to mam rozlisit???
Odpovedať
uz mame strasne malo casu. nic nie je nachystane, vymyslene, kupene... a myslim si, ze je to tak preto, lebo nie som hnacim motorom... :(
Odpovedať
Profilova fotka
shaaarka....podobné pocity mám aj ja...si myslím, že každý niečo podobné rieši....a hlavne, ak sa s chlopom pohádaš....my sme boli pohádaní pred dvoma dnami a presne to isté mi preblesklo hlavou.... nikto nie je dokonalý..každý má svoje chyby...aj ja by som chcela, aby bol moj chop ku mne pozornejší a viac komunikatívneší...a pod....ale nie je taký...a zas on chce, aby som bola aj ja v niečom lepšia...ale nie som....tak sa vždy pozriem na tie kladné stránky jeho osobnosti a zistím, že sa vie postarať o rodinu, ked som chora, tak sa o mna postará.... x-) takže hlavu hore dievča a zlom vaz :-D
Odpovedať
kocky, my mame na to recept s mojim drahym, citame knihu Mars a Venusa, mozem to vrele odporucit, odkedy to mame precitane, pociarknute v knihach, nas vztah je o 180 stupnov iny :-) lori..ako ucenie? mne ide puknut hlava, naucila som sa "az" dve otazky doteraz ...nie som schopna do toho pozerat :-S
Odpovedať
Profilova fotka
pia...mna už týžden bolí hlava...a všetko, čo si čítam mi hned vyfučí...a pristihnem sa na dalšej strane, že ani netuším, čo som čítala.... :-p
Odpovedať
lori...som na tom nejak podobne, neviem sa sustredit na ucenie , a okrem toho som este u mojho...ale zajtra kazdopadne idem domov, a budem sa poriadne ucit..zistila som, ze doma sa mi uci najlepsie..a musim byt sama :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?