Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
tak to jsem moc ráda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek birkata, konecne niekto, na koho mozem mysliet 26.7...ze sa tiez vydava...no ty si sa normalne rozbehla, ty mas uz vsetko vybavene..klobuk dole mojenko
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek mirik....vies, co som si prave teraz vsimla, ze aj snincanky existuju..no toto... satocky som si objednala v prominente alebo tak neako sa ten salon vola v sv...nie je to hulik...dala som si ich usit, ale ktovie ako dopadnu..ci sa mi budu pacit alebo to bude katastrofa..vraj budu uz v aprili usite, no ja prijdem v maji, tak som zvedava...inak ako sa mi mas...bytik uz je vyhladnuty...ci je to stale horsie a horsie...
Odpovedať
ahojte baby..aky bol vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek leatea..asi tu nikto nie je, vsetky nase nevesticky uz spinkaju..ta ktovie, ako zurovali cez vikend...ja som uz dnes mala pracovny dnik..takze tak, a ako sa mas ty hm...
Odpovedať
no ja som dnes bola na vylete.. dost som premrzla..takze sa snazim zahriat..no akosi to nejde..a uz som vypila takmer liter caju..asi si spravim kavu..
Odpovedať
Profilova fotka
ja ti dam kavu na vecer..to kedy chces ist spinkat..rano nejdes do prace..a kde si bola na vylete
Odpovedať
idem do prace..a kava mi nic nerobi..ked som sa ucila na skusky a statnice,tak v pohode som vypila tri..a posledna bola okolo polnoci..v pohode som potom zaspala.. spat chodievam tak okolo pol jednej az jednej..lebo vstavam po pol osmej..takze sa aj vyspim..
Odpovedať
Profilova fotka
joooooooooooj, to ti zavidim..a ja vstavam o 6 hod...to uz najvyssi cas ist spinkat...
Odpovedať
no ja sa nestazujem..celkom dobra praca to je.. utekaj teda spat..aby si sa vyspala.. ;-) pekne sny ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby..takze ja som dnes zaistila salu :-) len sa mi termín posunul o týždeň na 19.7. ale to prežijem ;-) teším sa aj koli tomu, že mi príde kámoška z Londýna na svadbu a bez tej by to nebolo ono :-D
Odpovedať
ahoj.tak to je super,ze salu uz mate..a ten tyzden sa da este stale zvladnut ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no v pohode...potesili ma..tato moja kamoska, má hotelku a pozn v okolí kazdeho mozneho hoteliera a prevadzkara takze si mozem vymysliet ckolvek a vsetko mi zozenie...vemi mi pomohla aj s oslavou mojho ocina...tesí sa aj ona a potom to dobre skončí..uz som s nou spolupracovala na viacerých akciách :-)
Odpovedať
tak to je super..som zvedava,co si vymyslis :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
poviem ti ze aj ja...som zvedavá...uz som riesila priestor a výzdobu nad stol kde budeme sedkat s milým...ale este si musím ujasnit tu farebost... ideme tam v piatok na ples tak si pozriem do detailu :-)
Odpovedať
no my budeme mat za hlavnym stolom plazmu ]-( ale baba,co bude robit vyzdobu,mi to spravi..
Odpovedať
Profilova fotka
tam je veeelllkkaa stena :-( takze tam budem musiet vymysliet nieco vacsie....urcite nieco napadité..a vsetko co budem potrebovat si uz dúfam zoberiem zo svojho obchodu... ináč riesim tu farebnú kombinaciu a sú tam vlastne marhulkové steny...no co k tomu ;-) ...
Odpovedať
no my mame taku jemnu farbu tam..az na tu hlavnu stenu..ta je vyrazne oranzova :-D ale dohodli sme sa s dekoraterkou,ze budeme mat zo 2-3kytice v kombinacii modro-oranzova :-) este jej musim povedat,nech urobi kombinaciu svetlo a tmavo modrej..lebo nechcem len tmavu modru..
Odpovedať
Profilova fotka
najradsej by som si to vyzdobila sama a dúfam, ze si to aj budem moct...den pred tým to budem musiet nejako poriesit aj ked urcite budem mat kopec inej roboty...a návstev...ja si vsetko najradsej robím sama co sa týka estetiky...okrem svadobnej :-D ozaj ako to idete poriesit s darmi? Ja by som bola najradsej kedy nám dali peniazky...urcite sa nam viac zidu ako 20 zehliciek :-D :-(
Odpovedať
no ja si tiez radsej robim vetko sama..ale z casoveho hladiska je to nemozne..zvlast,ked bude treba v sobotu rano ponosit zakusky a torty do saly ]-( co s darmi?netusim..a neriesim..ratam,ze daju peniazky..a zehlicky ani nespominaj..uz teraz mame dve..rok pred svadbou doniesol drahy jednu a asi dva mesiace dozadu dalsiu.. :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky...no zehlicka nie je zla..hahaha, ale nie robim si srandu. s tymi peniazkami mate pravdu, radcsej povedat hostom ked sa budu pytat co chcete ako potom si byt hlavu, na co nam budu 5 zehliciek, 2 pribory a tak dal..
Odpovedať
ahojky..no ja to neriesim..necham sa prekvapit..ale zatial som pocula vyjadrenie,ze to budu skor peniazky.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mna sa este nikto nic nepytal, este je to dost skoro..to bude az neskor, ked zacneme pozyvat na svadbicku a vtedy sa to pytaju...ale ako hovoris, nechame sa prekvapit..nam je to jedno, lebo este ani vobec nevieme, kde sa uchytime, takze ci peniazky, vecicky, zo vsetkeho budeme mat radost..hlavne nech sa superko na svadbicke bavime
Odpovedať
no mna sa tiez nik nepytal..a ani neocakavam,ze sa budu..moja rodina vie,ako sme na tom..kedze vedia,ze som v zahranici..tak im automaticky dojde,ze sa peniazky viac hodia.. ale povedala som,ze tam chcem ludi,ktori stoja za to..a nie takych,ktori mi vratia investovane peniaze..
Odpovedať
Profilova fotka
a kolky budu z vychodu hm....
Odpovedať
15asi zo sniny..2 z popradu..2 z he.. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no dost vela na sninu hahaha...ale nie robim si srandu
Odpovedať
no ja za to nemozem,ze cast rodiny je tam :-p :-D 8-)
Odpovedať
ahojte..tak ako pripravy..a ake mate plany na vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my budeme mať svadbu 12. júla 2008
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?