Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
no co baby, ktora z vas ma starost o pocasie? ja sa tak hrozne bojim, ze bude prsat.. ze az. kto sa boji tiez? a kde su nejake dlhodobe predpovede? skoda, ze nikto nemoze zarucit, ze bude pekne... ci ano? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Shaarka, ja sa tiez bojim, ze bude prsat, ale moja mamka uz objednala na 5.7. pekne pocasie ;-) :-D :-D a kedze to mate v ten isty den, tak sa s vami o neho podelim 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
vaaaaaaaaaazne? tak to mi odlahlo... ))) co pije tvoja mamka? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vazne ;-) mamka asi nic, ale ja by som si dala fajne cervene vinko :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly....tie šatky budeš mať krááásne :-D pia...tak prijemnú oslavu...a z učenia si nič nerob...ja som dnes ani nemrkla.... :-p shaarka...ja sa hlásim :-D ...boji..boji...že bude skaredo...ja budem škaedá...a pod. strahy :-p :-D
Odpovedať
ahojte..tak uz som spat v londyne.. o pocasie sa zatial nebojte..tu je ovela horsie..a navyse vie slnko vyjst aspon na foteni..co som citala vo svadobnych albumoch :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...a nemala si ist v sobotu?? =-) ci som si to zmýlila??? baby ja idem zajtra na birmovku :-. sama sebe :-D tak idem rozýmať... dnes som bola na spovedi a to keby ste poculi ako ma farar vyvadil, ze smilním ked byvam so snubencom...a naopak mojho snubenca druhý pochvalil, ze nie je na krku rodicom ale, ze byva so snbenicou... ]-( no taka som rozladená z toho... ale tak prezijeme :-) ked uz tam musim ist... ja si myslim, ze pocasie bude kraasssneeee :-p si to jednoducho myslím a bude... ale kafa...dakujeme mamke :-D no nic idem ja do sprchy a prichystat si nieco na oblecenie.. :-)
Odpovedať
ahoj caly..nie..bol to piatok..len mi posunuli let a hrozne ma nastvali..budem musiet asi zmenit spolocnost.. no ja som sa tiez stretla s roznymi knazmi,kedze som chodievala casto na spoved..teraz akosi moc nechodim..ale po svadbe budem musiet poctivo zacat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...knazi su niektorí velmi ludsky a niektorí to prehanaju....ja som si naivne myslela, ked som vchadzala do miestnosti, ze pojdem k nasmu ale bol to nejaky cudzí...ale co uz... o.k. idem do sprchy a spinkat.. pa pekny vecer a myslite na mna zajtra ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my mame mat svadbu 26.7. 2008. PKO Nitra, salonik, a niekto ma mat v ten den svadbu dolu v sale? JE tu niekto taki?
Odpovedať
skusila si sa spytat v teme nitra?
Odpovedať
baby,tak som pridala este jedny saty..tie troje,co som predtym skusala v salone vanessa,som akosi neodfotila..ale pridam obrazky,ak sa mi bude chciet :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
brééé rááánko :-) ja som dnes mrtvou vodou obliata ]-( ..bo som v noci zas nemohla spať 8-( :-( .... caly..tak ako bolo? =-) :-N lea...tak idem pokukať, čo máš nové...a šaty nakoniec ktoré budú? =-) :-N
Odpovedať
ahoj lori..no ja som sa celkom dobre vyspala.. saty mam stale tie iste rezervovane..ale chcem ich zmenit..no moje konecne rozhodnutie uvidite vo svadobnom albume :-p :-p :-p
Odpovedať
caute kocky, uz som doma z Oravy ;-) bolo fajn, boli sme aj v polsku, kupila som si saticky po polnoci, po dlhom trapeni, take kratke, ale pacia sa mi ;-) mam aj kostym a lakofky :-D drahemu sme uz kupili lakofky k obleku ;-)
Odpovedať
a ako ste sa mavali vy? :-)
Odpovedať
ahoj pia..takze ste dobre nakupili :-)
Odpovedať
lea...ale hej, som spokojna, ;-) ty si uz v londyne ze? 8-) tak vitaj spät :-D
Odpovedať
hej..uz som spat..moc sa mi nechcelo..ale co uz..hlavne,ked je tu hnusne pocasie..
Odpovedať
jasne, verim ti, ze sa ti nechcelo ist od draheho :-| kedy ho zasa uvidis? az pred svadbou?
Odpovedať
zrejme az pred svadbou..mala by som prist asi tyzden pred..zatial presne neviem..dalsi vikend zacnem pozerat letenky..cakam totiz este na nejaky mail,ktory rozhodne,ci budem musiet ist v maji domov alebo nie..
Odpovedať
ahaa, tak mozno ho zasa skoro uvidis :-) moj drahy akurat cisti akvarium, som slubila, ze pomozem, ale len sa tu poflakujem :-N :-D ale , inak super ste vsetko povybavovali nie? ;-)
Odpovedať
to budem tiez niekedy mat,az bude vlastne byvanie a budem spat na svk..ale mozno si aj tu obstaram s milym cosi.. nevybavili sme vsetko :-( este odstalo niekolko dolezitych veci na milom..
Odpovedať
ale vsetko postihate co bojis ;-) nam uz len drobnosti, vlastne drahy nema este nic okrem lakoviek, ale to ma cas aj tesne pred svadbou :-D este potrebujem vyzdobu na auto, tu si urobim sama, pierka pre hosti a vyzdobu do kostola a to je asi vsetko ;-)
Odpovedať
ideme vonku sa prejst, tak pekny vecer ;-)
Odpovedať
no u nas drahemu chybaju len ponozky a je komplet..ja este toho dost nemam..vyzdobu na auto som nasla super v kvetinarstve,tak je uz rezervovana..este druzicky nemaju nic..a kostolnikovi treba zavolat,zajst este na faru..vody a vino este nie je kupene..a ja som dnes skusala krabicky pre hosti,tak to musim spravit..a co je najhorise,zatial nemame dostatok oznameni,takze sme ani vsetkych nepozvali..drahy mi musi poslat stuzky do uk a ja mu poslem oznamka..
Odpovedať
Dobre ranko kocky, kde ste?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
brééé ráno x-) pia...ja som prišla len na skok....lebo som s chlopom pohádaná totál...takže ma ani nebaví byť na MS ]-( ...ale aj tak ma kopec učenia :-p pridaj do albumu šatičky..nech rýchlo kuknem...a idem het...
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko :-) ahoj pia...tak ako citam si si to uzila ;-) prechadzka po Polsku :-D aspon, ze ste nakupili...mi pojdeme toho 1.maja dufam, ze sa bude nieco konat ked je sviatok prace... :-| lorinko...prezila som to bolo to veeelmi pekne a také duchovne...no ale uz je to za mnou...mozem byt krstna mama :-p idem opat po uradoch dnes a potom pomoct kamoske do kvetin... :-) takze dalsi narocny den...ale aj vikend bol taky...sme upratovali tie moje priestory a premyslali, premyslali =-) ako to bude... x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...nazdar segra moja :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?