Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
nakoniec som si spravila cestoviny s morcadelou...nič moc...ale už som umierala hlodom :-D a ty? niečo ste si s ocinom ukuchtili? :-N
Odpovedať
juuj, cestoviny s morcadelou zboznujeeem :-D rychle a dobre jedlo ]-( ale nie, boli tam halusky s kapustou zo vcera, tak bolo toto :-D a oco si zalial wifon :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
že aké rýchle občerstvenie :-D :-D dokelu...ja mám dosť...zas mám taký divný pocit v hrdle... ]-( ]-( ]-( ved som doteraz bola chorá...snád nie znova =-) ]-(
Odpovedať
je umenie rychlo a dobre navarit :-D :-D :-D snad nebudes chora hmmm... mna tiez od rana pobolievaju uzliny, a aj uz nevladzem rozpravat, z toho ucenia, kedze mi vkuse usta chodia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty sa učiš nahlas? =-) :-N ...ja potichu :-x
Odpovedať
ja musim nahlas, inak by som sa nenaucila ]-( a najlepsie, ked nie je nikto doma, chodim po dome s papiermi v ruke, a trpim samomluvou :-D
Odpovedať
lori..idem kuknut ten odlozeny pripad, este pidem :-) tak zatim
Odpovedať
Profilova fotka
pia..páps...ja tu ešte chvíli pobudnem...a potom idem za chlopom...a nakupovať...ale večer sa dovalím :-D
Odpovedať
ok, ;-) sice ja vecer idem na toho Pljuscenka... :-) tak zajtra, papap :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia...si tu? :-D ...večer ti prajem príjemné vyžitie :-D
Odpovedať
jo jo som tu ;-) sijem si akurat gombik na kabatiku :-D chcem vecer zobrat ;-) ty sa kedy chystas za muzom? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne ide o 15. aj niečo bus.... ;-) takže večer bude z teba parádnica :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
jaaaj, tak tiez pokupte same mňamky :-D no paradnica, vsetkym padnu sanky, ked ma uvidia :-D :-D :-D zajtra uz uvidim oznamenia, tak sa tesim, viac ako na draheho :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
pia...možno sa do teba buchne sám pán ladu :-D :-D
Odpovedať
jo jooo :-D takeho rusa mat co? :-D ale ma chybu, vraj mu velmi chuti alkohol :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to vážne? to som nevedela :-| ( s tým alkoholom... )...lebo mne pripadá dosť sexi :-D ...i ked je zvláštne škaredý pre niekoho... :-D
Odpovedať
hej to je o nom zname, ze riadne chlasce |-| nie je to zrovna krasavec, ale ma nieco "do seba" :-D hmmm... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
pia... :-D ...mne vypadol celý pc...som mala nervy ]-(
Odpovedať
lori...v pohodke, :-) akurat este nieco opakujem, lebo ma prist neter, a idem s nou este do mesta, velmi sa mi do tej kosy nece :-| havko pri lezka v novom koterceku, uz v nom chce byt :-D
Odpovedať
Profilova fotka
takže si zvykol? =-) :-N ..alebo si ho donútila... :-D
Odpovedať
uz si zvykla ;-) ale prv som ju tam stale strkala :-N ..ved musi si nejak zvyknut nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no babyyy :-p ze aky sexi chlop.. :-D tak paradne vyzitie dnes pia... ti zavidim =-) lorinko...ides si kupit nieco krasnee?? ja som sa dnes zaregistrovala na zivnostenskom urade...takze uz mozem nakupovat tovar a farby na malovanie a vsetkoooooo :-D tak tak.. este ideme koli stavebnemu volaco na obec na dom ktory mam na podnikanie k dispozicii :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som tiež chcela takého hava.... :-D ...ale teraz nehrozí...kolko stojí taký psík? =-)
Odpovedať
lori- no moj stal bez papierov 3000 sk ...ale s papiermi aj 6 litrov 8-( caly- no ty si sikovnica, ze vsetko takto vybavujes :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...takže tebe sa ten biznis super rozbieha :-D gratulujéééém...nech ti to všetko dobre dopadne :-D my si robíme zálusk na iných chlopov...ale našim to nepocedz :-D :-D ideme len škrečkovať potraniny....lebo máme prievan v chladničke :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
stále mi vypadáva pc....už mu fakt šibe ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
pia...ti poviem vobec ma to nebavý...tato birokracia ]-( tam sto korunovy kolok tam dvesto...no picne ta...a s tymto domom to len bude sranda...mi musi projektant nakreslit cely objekt ten musi schvali stavebna komisia na obci ci to mozem vyuzivat na podnikatel.ucely a debiliny...potom este hygiena a pod. som si nahlasila, ze chcem otvorit 1.juna prevadzku (na moje meniny :-D ) tak dufam, ze to stihnem =-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...uff...je to dosť...ale ja som si myslela, že aj cez 10 :-p ...takže to nie je až také zlé...ale zas ževraj sú tieto malé plemená náchylné na choroby...a stále treba chodiť po veterinároch.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
caly...aspon sa otukáš...a bude z teba jedna schopná žena :-D 8-) ..mne by bolo treba niečo takéto...ja stále neviem, čo po škole....už mám z toho depku :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja dnes musim urobit stehna lebo uz ich mam od vcera v chladnicke :-S a moj chlop mi viete co na to povedal..?? ,, ze on dnes musi urobit to medzi stehnami....,, :-D :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?