Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
pivo pijem, ked tak od smädu , v lete najlepsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja radšej broskynový džús...pivo len ked musím...a ked musím..tak nie je čo riešiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak...mám z teba depku 8-( ...že 5 otázok...tak ja sa musím zajtra naučiť 10 :-D
Odpovedať
juuj z dzusov mam najradsej jahodovy, ale jedine cappy, ostatne su ako zriedena voda =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja milujem pago džús...ten je najsamlepší :-D
Odpovedať
to som este nepocula...ako pripravy pokracuju? :-D nam dosli oznamenia, ale ja som ich este nevidela 8-( sa nemozem dockat, su v ziline a ja tam idem az v stvrtok... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
pia...tak to by som nedočkavostou asi neprežila :-D ...to máš u chlopa, čo? =-) no...u nás nič...teda okrem toho včerjašku, čo som si zajednala tú vizáž a tú sponu do vlasov :-N
Odpovedať
lori...uz ma ide rozdrapit od nedockavosti :-D jo, davali sme to robit v ziline, u jedneho znameho, ta cena ma troska zaskocila :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a kolko vyšli? =-)
Odpovedať
dali sme robit 100 ks, a stali presne 4000 sk... :-N ale my sme to neplatili, ale svokor, takze pohoda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia...to je dosť...ale ked to zacvaká svokor...tak klído pído :-D
Odpovedať
povedal, ze si mame vybrat ake chceme , tak sme si vybrali :-D ale kebyze to mam platit ja, tak isto tolko nedam...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a aké sú? :-N
Odpovedať
cez vikend ich pridam do albumu, uvidis :-D jeeej, cez vikend idem do polska, to budu nákupy :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a čo máš v pláne nakúpiť? moja teta tam bola tútú sobotu :-D
Odpovedať
chcem pozriet saty spolocenske, vraj je tam velky vyber, tak uvidime, chcela by som si kupit lakovky, k tej mojej new kabelke a nejaky kostym na statnice, tak som zvedava :-D ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ooo....máš novú kabelku? ukáááž :-D ja už na štátnice mám sako...ešte nejaké triko a gate musím dokúpiť....
Odpovedať
ok, sekunda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čakám :-D
Odpovedať
uz :-N
Odpovedať
Profilova fotka
parááádna...lakovaná je in :-D 8-)
Odpovedať
to mi drahy kupil ;-) este potrebujem k tomu nejaky topky pjekne ;-) u nas je take otras pocasie, prsi :-|
Odpovedať
Profilova fotka
pia...to budeš aká hvíízda :-D u nás bolo dnes ráno hnusne tiež...skoro ma odfúklo...a dáždnik tiež...a kosa...brr.... ]-( ...ale poobede sa vyčasilo...a zajtra má byť otrasne tiež :-S budem už končiť...idem sa našpajzovať :-D
Odpovedať
jasne, maj sa pekne ;-) ps: co je špajzovat? :-N
Odpovedať
papat? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...áno...jesť..chalovať :-D ...tlačiť do hlavy... :-D
Odpovedať
dakujem za podrobne vysvetlenie :-D papapa
Odpovedať
ahojte baby.. apson na chvilku..uz mame zajednane takmer vsetko..este musim skocit kadernicke povedat,ze pridu dalsie dve na cesanie..dokonca sme kupili uz aj servitky s morskou tematikou po 20Sk/25ks...co je super cena..torty budu take ake chcem,a mozno este krajsie a lepsie.. aj hosti mame uz dost pozvanych..len viem,ze babka nepride a o tete sa rozhodne az neskor.. zajtra nas caka matrika a fara este..plus kostol by bolo dobre este obvolat..kvoli organistovi.. uz mam nakupenu komplet vyzdobu na domy.. a dalsie veci ma uz ani nenapadaju :-N :-D
Odpovedať
lea...ty si teda sikovnica :-) uz aby bola svadba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea...uff....už mi ani nehovor...lebo ma trepne pepka z teba :-D :-D ...my šecko na poslednú chvílu :-p pia...ako učenie? ja len jednu otázku zatí...ale o chvílu pádim na dalšiu :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?