Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
no vyzdoba stoji nejakych 2000 sk, bez navlekov...ale taka vyzdoba , ze nam usta padli :-N navleky si doobjedname. aha, tak to ma mrzi =-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...si sa teda učila, čo? :-D :-p ....ste tui vypisovali jak žeravé :-D
Odpovedať
avoj lori...aj teraz tu furt cumakujem, ale papiere mam pred sebou :-D snazila som sa ucit, ale nooo... :-N aky si mala den?
Odpovedať
Profilova fotka
caf baby... ja prave roztlacam svadobne botky :-D moja mama ma perfektny trik...ze mokru ponozku obut do topanok a nechat hodku na nohach...kebyste vedeli aka mi je zima na nohy teraz :-D :-p :-D .... lorinko..ako bolo s maminou? pia...uz nechodis k detickam?? =-)
Odpovedať
caly..ahoj, hej pocula som o tom :-D nie ze prechladnes ;-) nie, bola som len na 2 tyzdne, aby sa mohla sesterka ucit na statnice :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia....a nechybaju ti?? :-D ja som sa dnes vozila s drahym po meste...bola som na prokurature koli vypisu z registra trestov..super v BB to vybavia na pockanie a tu v BR musi clovek cakat tyzden =-) na porazenie... takze sa ucite ucite a ucite :-) ?? a co svadobne pripravy??
Odpovedať
caly...vies co , uz ani nie :-D minuly tyzden to bolo strasne, asi by som to nemohla dlhsie robit =-) :-N no moje pripravy asi tak, ze dnes som si kupila nausnice a spodne pradlo ]-( ty co ako?
Odpovedať
Profilova fotka
nooo pjekneee vecicky aj botky su kraasnee =-) a tie nausky no parada :-) ja mam tiez nausky aj v albume ale na krk si nedam nic....no alebo uvidim podla ucesu...pojdem sa niekedy v maji pdebatit s kadernickou co na to povie ona... ja cakam na mail ohladom obrucok uz sa maju vyjadrit ci ich vedia vyrobit....sme im nakresili podrobny nakres ako si to predstavujeme takze dufam, ze pride kladna odpoved....a tak...este toho starejsieho zhanam... :-|
Odpovedať
ahaa, hej pekne su ;-) ja tiez nechcem na krk nic, lebo mam kupeny strasovy komplet, ale nejak sa mi to nehodi k satam..a saty budes mat tie na poslednej fotke? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
awoooj caly :-D to je dobrý trik :-D to musím vyskúšať na tie moje...ale pomáha to asi iba na koženné, či nie? =-) :-N pia..kráásne náušky a aj prádielko :-D 8-) ja som dnes ani mrk do učenia...mamču som už odprvadila ;-) ..bolo oki ;-) práve som si zajednala vizážistku za 1000 plus 150 jedna umelá riasa ( teda trs ) tak to beriem, však sa vydávam len raz ( teda dúfam :-D ) a dalej mám objednané od catyky také sponečky do vlasov...pre istou dve :-D ..a jednu z nich vyberiem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano tie uz som to prehodnotila... velmi sa mi pacili ked som ich obliekla a citila som sa v nich ako v teplacikoch :-p pacia sa ti? tie puzdrove boli tiez krasne ale tazko by som sa v nich hybala...a trochen by som musela do nich schudnut :-D =-) satky som si nevsimla tvoje =-) idem mrknut album este raz...mas ich tam??
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko....hej hej na kozene asi len =-) ta catyka je sikulka uz som vela citala o nej tu...ja som v tom salone nasla kadeco co poziciavaju k satkam...mali vraj veeeelmi peknu celenku co sa hodi k tym kremovým satam..ale ja necem ]-( aspon si myslim..a nukali mi aj take ruzicky s goralkami do vlasov ale mne sa to voooobec nepaci..dam si zive kvety a basta :-D noo tak vizazistka si dost pýta :-| u nas to nastastie nie je take drahe a mam kamosku ktora líči ma obchod z dekorativkou takze uz je tiez oboznamena x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
caly...pekne su , ale tie puzdrove ;-) v tych si bola riadna kocica, ale ked vravis, ze tieto su pohodlne, tak nie je co riesit :-) ja mam saty , ale nie s v albume , zla fotka :-| lori...to je dobra cena, budes mat zvodny pohlad 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby...u nás susedia...stále robia...( viete čo....) a strááášne nahlas .... :-p ...to je sila...ale každý den...že ich to baví.... :-D
Odpovedať
lori...mali by ste sa inspirovat :-D :-D :-D isto to nie je velmi prijemne =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...tedaaa a to aj teraz??? no fakt, ze ich to baví :-D :-D viete co mi povedala kamoska na tie puzdrove... :-| za mam zadok ako kufor v nich... ze su velmi obtiahnutee =-) no tedaa...chapete a mne sa pacili ..
Odpovedať
Profilova fotka
caly...to je ešte dobrá cena...lebo tí známi vizážisti...tam je to od 3 vyššie :-p ...ale ja v tom mám aj skúšku zdarma ;-) a s tými umelými ružičkami máš pravdu ;-) ...niet nad živé kvety...ja umelé ee :-p pia...chlopovi som práve vravela, že si dám umelé riasy...a on, že to néé...že to budem vyzerať....ale on sa v tom nevyzná...však len také jemné...nie jak transka :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly...tá kamoška asi potrebuje dioptrie :-D ...podla mna a čo som videla na fotkách si v nich jednoznačne číslo 1. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...ja viem viem...ze je to dobra cena tam u vas.. :-) ja to len porovnavam s nasimi sluzbami a cenami....
Odpovedať
Profilova fotka
caly...oni vkuse...dokonca jedna naša suseda im už chcela niečo povedať :-D ...lebo nemohla zaspať noc čo noc :-D ]-(
Odpovedať
lori...aj ja som vravela, ze si chcem dat umele mihalnice mojmu a mi povedal, ze to bude vyzerat otras..zrazu aky odbornik :-D ja tiez si chcem dat tie trsy aspon ;-) caly...aj u nas tak stoji licenie, taku tisicku... mna bude licit byvala spoluzicka, za symbolicku cena, teda aspon dufam =-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...hlavne, že na tých modelkách sa im to páči :-D ...ale nám to nedoprajú ]-(
Odpovedať
lori...presne, ked je to pekne jemne urobene, tak nevravim, ze chcem , aby mi oci viali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jejj ved o je pekne a ja som sa uz tiez na to pytala...a ak sa rozhodnem aj ja tak budeme ako motíliky :-p hej kamoska nosi bríle :-D np co uz budem klasicka nevesta :-| ale si to uzijem pri tancovacke x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...tri grácie s umelými riasami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
motýliky malo byt ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lori.. :-N
Odpovedať
zeny, som nejaka sklesla...ked vidim kopu papierov pri sebe :-S
Odpovedať
Profilova fotka
pia...spáliť :-D ( papíre )
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?