Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
a mas aspon vytipovany salon,ktory by splnal tvoje naroky? inac..upravuju ich ten tyzden pred svadbou,takze ak schudnes upravia..a mozno uz budu mat predkolekciu 09..ja sa spolieham na to,ze na zaciatku jula dostanu predkolekciu..a pripadne ich ten tyzden zmenim..aj ked uz mam zajednane..
Odpovedať
Profilova fotka
no idem ja odtialto :-) tak zajtra :-D ahoj..sladke spinkanie
Odpovedať
pekne sny..ja este pobudnem..kedze mam o hodinku menej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek babenky..normalne pozeram ako ste sa rozbehli v pisani :-} nestiham ani za vami citat...nechodim tu moc casto, lebo teraz som menila pracu a nestiham..no musim sa posnazit, lebo uz som mimo, kto je kto a tak dal... inak vitajte nove tvaricky :-} ahojcek aninka..ty si mi zo sniny, superko, aspon jednu babenku tu mam so sniny...tak co ako sa mi mas, co nove v sv, ako pripravy..idem sa pozriet ci mas fotonky na stranke nech ta spoznam kto si, ci sa pozname alebo nie...ja inak byvam na Table.. ahojcek janula..konecne babenka, ktora bude mat svadbicku ako ja..uz som si myslela, ze fakt vsetky nevesty sa vydavaju 12.7
Odpovedať
ahoj slavi..ako sa mas?aky bol tyzden a co plany na vikend.a samozrejme ako idu pripravy? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek leatea...prave som ti pisala do ip, normalne nenachadzam slova na tvoje fotonky..su krasnucke... ako dopadol tyzden? tak pracovne. vymenila som pracu, teraz robim 4 dni a 4 dni volna, je to lepsie ako to bolo, no uvidime..pripravy stoja, len sa inspirujem vasimi fotockami...uvidime..pripravy rozbehnem az v aprili, cez net sa mi to moc nedari..nasla som si jedne botycky cez ebay,ale neviem ako sa to objednava, tak musim asi poprosit o pomoc...a co ty, uz sa teskas do sv... este ti poslem cez ip svoju stranku tam mi posles tvojho svagra ci ho poznam...
Odpovedať
no ja som cez net dohodla zajednanie este maleho salonika,lebo sa mi zda sala mala na tolko veci.. a hladam topanky..no ked zmenim saty,tak mozem hladat znova :-D :-D inac..ja som prosila jerryjanku o pomoc s ebay..je celkom sikovna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem...no musim neako to poriesit, lebo ja neviem moc po anglicky a dik ta nechapacka ako by to dopadlo..a preco chces menit satocky, ved si v nich bola nadherna, len ktore vybrat co?
Odpovedať
skusala som aj kremove saty..nielen biele..ale biele sa mi hodia najviac.. ty kde mas fotky siat? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemam este urobeny album mojenko...musim sa polepsit, takze ich mam nafotene len pre seba..ale hruza des, ta kde na vychode take satocky ako mas ty...hahaha
Odpovedať
no ved mozes ist vyberat aj niekde inde..a kde si si nakoniec zajednala? uz ti idem poslat ich fotku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajednala som si v sv..no zajednala, objednala som si a oni mi daju take podla mna usit..takze som zvedava ako to dopadne.ak nebudu oky moky, tak to este len zacne..mna mrzi ta farba, lebo som si dala sampano, vsetci hovorili, ze take mi pristanu, ale ja som chcela biele...no velky rozdiel medzi nimi nie je, no uvidime...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ved uvidis..a na mnohych fotkach ani nie je vidiet,ze je to ina farba ako biela ;-)
Odpovedať
a kde je tvoja fotka na mojom maily? :-o :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, Slavka a v ktorom salone si si objednala saty?
Odpovedať
baby..kde ste..potrebujem poradit.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj slavulik.Aj ja mam svadbu 26.jula.08. My sme teraz v Decembry vybavili vela veci.Satky som si zjednala dvoje,ale este v Marci a v Maji im pridu dve kolekcie tak uvidim.Konecne mame uz aj fotografa aj kastiel na fotenie.Pozvanky uz mame tiez doma a obrucky budu zaciatkom februara.Zatial to ide super.V Marci budeme na svk tyzden a to nas caka este dost vela veci.
Odpovedať
ahoj birkata..no to ste riadne sikovni ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
awojte všetky.. ;-) ako pokračujú prípravy?
Odpovedať
ahoj..no celkom sa to da..za 3tyzdne budeme mat toho viac..co ty?
Odpovedať
Profilova fotka
prečo za tri týždne? no akurát máme objdenané obrúčky a to je asi všetko.. teším sa na tútú sobotu, čo príde, lebo ideme na ten veltrh. Chcem si kúpiť topánky, popozerať ceny kytíc a svadobných tort :-D
Odpovedať
lebo vtedy idem na svk..a chystame sa aj na ten veltrh do bb..kedze blavu nestiham.. uz som zvedava na tvoje zazitky a dojmy..a ci ste nieco nasli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aháá ;-) ja som zvedavá či tam budú nejaké pekné botičky... tie by som si fakt potrebovala kúpiť koľko stoja také svadobné torty? nemám ani tušáka.. :-|
Odpovedať
no ja ti mozem povedat tak ceny z anglicka..ale to by si padla na zadok..pripadne by si nespala..takze radsej nie.. ale viem,ze niekde to rataju na hmotnost..maju stanovenu cenu za kg a nasobia to celkovou vahou ;-) no najlepsie je si zistit..
Odpovedať
Profilova fotka
hmm... lebo torty bude zaobstarávať moja mamina a nexem, aby ju to vyšlo moc draho ;-) však zistím všetko na veltrhu a potom napíšem..
Odpovedať
no a mas uz vyhliadnutu cukrarku? my sme uz zakusky zajednali..len na torty sa musim popytat mojej tety..
Odpovedať
Profilova fotka
mamka niečo spomínala, že vie o jednej...tak to nechám na ňu. ty máš tetu cukrárku? :-)
Odpovedať
tak to mas dobre.. ano..jedna moja teta je cukrarka..a nastastie byva nedaleko mesta,kde bude svadba..lebo,ak by bola svadba na vychode,tak urcite by sme davali niekomu inemu piect.. mne sa draheho mama postara o zakusky..ale urcite chcem na ne cosi kupit..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky děvčátka jsem už půl roku registrovaná na českém beremese.cz budu mít svatbu v červnu tak jsem zavítala i mezi vás mrknout nebude vadit když občas zaskočím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky barca1..budeme radi ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?