Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
jéminé...že fak :-D ...fakt... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
nbo tie prve boli presne podla mojich predstav...aleee kamoska mi povedala, ze mam v nich zadok ako kufor ]-( ale tej pani sa pacili :-D aj dlzka mi sadla celkom len este centimetrik dva ich skratit :-D musim makat a trochen este schudnut ale nic ma netlacilo..zapla som ich bez podprdy... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
zatial som nic nerezervovala, lebo zajtra este pojdem skusit la sposu a pronovias do Zvolena do Nicol...takze uvidim... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zadok ako kufor? =-) a kde?... :-N ..práveže ti super sadnú.... x-) už som postavila polievku...a idem sa niečo poučiť....lebo dnes som to riadne odflákla...ale ešte spravím mrk :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja nechcem tiez take ktore urobia so mna babiku na tortu ]-( idem este makat na bike aby som mala dobry pocit, ze som nieco urobila pre seba a tie satky :-D :-D pacia sa mi veeelmi :-) tak navar fajnotku :-p mnamky dala by som si veru ;-) a prid esteee :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..a citam, ze si kloktala salviu....dobre je zaliat salviu horucim mliekom, dat med a maslo...fajne velmi a pomaha tiez a ked to mas doma skus aj to a potom ten zazvor...to je zazrak.. mali by mat v tesco ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...už som spať... :-D to bola rýchlofka :-D som si len prečítala jednu tému...a zajtra sa tomu budem venovař naplno... 8-) ...ak ma nezláka MS :-N to by som mala túto kombinejšn piť? :-o ...to by som asi hodila šablu :-D :-p ...ja si zajtra pekne naklusám radšej kúpiť ten zázvor :-D ale ešte večer mienim raz kloktať tú šalviu :-) v tom nicole budú mať isto krásne šaty ;-) ozaj a čo stoja tie prvé? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...takze tie prve stoja 12500sk a mas k tomu vsetky doplnky...bizu, závoj ak chces a je tam aj take bolerko vysivane ;-) nahodou ta salvia je velmi fajn v tom mlieku.. =-) mne to chutí :-D polievocka navarena?? ja somsi zohriala grilovanu zeleninku...hm.. :-. zdravee
Odpovedať
Profilova fotka
caly...dosť =-) ..ale zas máš v tom už všetko :-) ja už spajzujem druhý tanier :-D ...mnamky grilovaná zeleninka...ako to griluješ? =-) ja som dnes zožrala kofilu, kinder country a brumíkov jahodové lodičky :-S :-p ....som mala nejaý absťák... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo dost...a tie druhe 8tis. tvoje kolko stoja?? :-. urobila som spizy..baklazan, cukinu, papriku cervenu, sampiony a pomedzi to trochu kurcinky :-p posypala som to korenim na gril.zeleninu a poliala olivovým olejom....no a mam titanovú panvicu takze na tom som to opekala bez tuku...teda len na tom olivovom oleji...a fajne x-) inac moj mily nevidel tie saty ale on je uneseny z vypasovaných bokov...jemu sa to velmi paci.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly...moje stoja 11500 :-| tak to je kaft mnamka...musím sa od teba niečo priučiť ;-) caly..my nieže sme dvojčatá..ale ešte aj naši chlopi majú rovnaký vkus :-D :-D moj miluje širšie boky a vypasované...a potom stále čumí na shakiru na youtube ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co k tomu este je? ci cisto len satky? a je to aka znacka? ja som zabudlaaaa :-( :-D tí nasi chlapci :-p to vies take materske postavy aspon ta moja ja som knedlicka :-D ale zato ty si stihluckaa ako lan ;-) ja sa musim prinutit k nejakym brusakom aspon...a ked mi vyberu stehy z ruky pojdem uz zase plavat :-D lebo ma picne...a zaciatkom juna pojdeme do Chorvatska takze tam budem pláááávat o dusu spasenú :-D :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lorinko.....ten ,,cmuk,, je veeelmi pekná fotečka x-) uz si si nejaku vybrala??? ja som rozhodla, ze pockame kym tu aspon nieco rozkvitne lebo tu este nie je vobec nic ani zlaty d. ani nic ani jeden stromcek... :-( takze pockame...
Odpovedať
Profilova fotka
je k tomu zadara bižu...ale ja v podstate nič od nich brať nebudem...lebo tie náušky už som si kúpila dnes...a náhrdelník mať nebudem..aby toho nebolo veľa ;-) ja som dnes dala pár brušákov..ale skrz to hrdlo...som moc necvičila ]-( ... jéj pojdete do chorvátska? =-) ešte pred svadbou? :-N aj ja by som išla..ale prd makový...lebo budem akurát finišovať na dip. :-p máme zatím vybratú tú prvú fotku..ale ešte uvidíme...ale gro bude niečo iné.... :-D šak potom ukážem...ked to bude hotofka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly...na dnes končím..idem kloktať :-p ...a chlop prišiel z gymnastiky..tak ma ide zas kačičkovať ( s tou masážnou kačkou s ozubenými kolieskami :-D ) ja som tomu dala tento terminus technikus :-D zajtra držím palce...so šatami... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko..maj sa pekne a liec sa :-| a preco ta kačičkuje? =-) dakujem pekne...dufam, ze sa nesklamem ;-)
Odpovedať
ahojte baby..zas som sa tu dostala az o tomto case.. som dnes bola u doktorky a povedala,ze mam chronicke mandle..takze najlepsia by bola operacia..no rozhodnutie je na alergologovi..ci to povoli :-S moja hodnota bakterie sa totiz za tie tyzdne znizila len o styri..tak mi ani atb znova nepisala..ze mi to nepomoze,kedze to nepomohlo doteraz..
Odpovedať
Profilova fotka
ahooj lea... no tak vidis, to presne ako mojmu drahemu povedala doktorka...ale on este len zisti ci ma tie mandle chronicky chore...po dalsom vytere...takze to bude naozaj njlepsie riesenie moja, vybrat to :-| drzim palceky pri dalsich navstevach Dr. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bré ránko :-) ja som spala len 6 hodín 8-( 8-( ma skrabalo tak v krku..že som kašlala jak divá ]-( 8-( takže som úplne mimo...a ani nevládzem čumeť do pc :-p lea...ja mám mandle aj krčné aj nosné vonku už od 6 rokov ( a krčné mi vybreli dvakrát, lebo mi dorástli :-p )...i ked jasné, že majú nejakú funkciu v organizme,...mne sa potom tie choroby zlepšili...lebo ja som bola ako decko sústavne chorá ]-( caly...držím palce, nech si vyberieš krásne šaty i ked tie zo včera sú tiež krááásne :-D ...dnes by som si chcela kúpiť ten zázvor, ale neviem, či budem schopná... idem ja het od pc...bo mi to dnes nerobí dobre 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...dobré ranko :-) no chuda moje, ti musi byt poriadne na figu :-( tak sa lieckaj a sups do postele s cajikom ;-) paa
Odpovedať
ahojte babky, staci trosku zle stupit zo schodov a noha vam hyri vsetkymi farbami. :-D lori, ved vies ze najlepsie je vypotit sa na zdravom tele. :-p caly, celkom fajn satky......len skusaj dalej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janja...ty mas nejaky uraz?? =-) dobre to chapem? ty ako pokracujes s pripravami?? :-)
Odpovedať
ano caly.....skoro som si zlomila nohu. Iba som ju vyvrtla, ale riadne to bolelo. Bola som na marodke a skakala som na 1 nohe. Takze s pripravami som vobec nepokrocila. Chcela som si kupit konecne topanky, ale teraz ani to nemozem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moooja tak to muselo byt hrooozneee :-( bolelooo? ja som tiez pozasivana :-D mi vyberali znamienko ale akurat dnes mi idu vyberat stehy :-p tak este mas kedy kupovat topanocky, ja som bola v pondelok kupit a vcera som skusala uz aj saty v nich...
Odpovedať
ano bolelo.....ale uz nie tak velmi....uz som v praci. to si dobre urobila.....najlepsie je rovno skusat saty s topankami. Ja teraz ani nemam chut nieco okolo svadby riesit. Najprv odpuchne noha a potom hor sa na nakupy. :-D dnes ides skusat saty?
Odpovedať
Profilova fotka
ano idem este skusit la sposu a pronovias...no som zvedava velmi na tie satky...skusala som vcera v shalii sposa...tie prve sa mi veeelmi pacili uz minule ked som tam bola len tak omrknut...no ale mi povedala ta pani zlata tam, ze oni sa nedaju uz skratit lebo su cele cipkovane a uz ich o 10 cm skracovali...no bola som zvedava, ako ich obleciem s topkami...no a super len nejaky centimetrik dva treba skracovat a to sa vraj este da....len maju vlacku ktora sa neda vypnut... :-S
Odpovedať
no tie sa pacia aj mne...... len skoda tej vlecky, lebo to by ti pri tancovani vadilo. Mozno by si sa do nej zaplietla. Ono je dobre, ked si skusas saty, tak si skus v nich aj zatancovat, ci sa ti nezapletu do topanok
Odpovedať
Profilova fotka
no tieto mali ten kruh aj...aby sa nevesta nepodkýnala...najprv som ich skusila bez ale musel tam byt :-) este vravela, ze ked sa skratia, tak sa ta vlecka naberie na ten kruh a pri tancovani sa nezaplieta ale nikto ti nesmie stupit zo zadu....ja myslim, ze by sme to nejako vyriesili trebrs ju nejako pripli so spodu..no nebolo by to az take pekne ale prakticke :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a tie posledne..to bol korzet so suknou a ten perfektne vytvaroval postavu...drzal super... len ta sukna dost rozsirovala myslim hore...
Odpovedať
ano aj tie su pekne, ale viac sa mi pacia tie prve ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?