Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
rychlo kuk lori ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...jéééj to je rozkošnéééé...aj ja céééém takéééé :-D :-D
Odpovedať
ti poslem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
supéééér :-D a kde ho kamošky zohnala?..u nás predávajú tieto veci v H&M...ale skor tričká a tepláky na doma..a spodné prádlo...a pre deti..tam je hotový raj hello kitty....už sa teším jak budem do toho navliekať moje decko :-D :-D
Odpovedať
u nas v ke, to niekde kupila, ani nefiem... :-N ved to, aj ja sa tesim, mne sa tiez strasne paci Pucca , ta je uzasna ]-( :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pucca? =-) čo je to..to som ete nepočula....niečo podobné jak kitty?
Odpovedať
hej hej nieco podobne ;-) dam obrazok do albumu, je zlatunkaaaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oki :-D
Odpovedať
uz je tam... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...tiež velmi milené....ale kitty...je kitty :-D :-D ..to možu vymyslieť len japonci :-D :-D aj ja dumám, že ti nafotím moju zbierku x-)
Odpovedať
no , su podarene fakt ;-) jasne, budem rada, ked sa podelis o svoju zbierku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
idem to na sekundu pridať ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
supeeeeeeeeeer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
už to tam je ;-) ale len trochen z mojej zbierky :-)
Odpovedať
tie gaturky si perfektne :-D aj ta brosna je podarena, pekne pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D
Odpovedať
ze je to zlatunke? :-D :-D take stare kozy a paci sa im Hello Kitty :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaké staré? to o kom hovoríš? =-) :-D :-D :-p
Odpovedať
:-D :-D :-D nic nic
Odpovedať
Profilova fotka
ved preto :-D :-D
Odpovedať
inak, som si kupila cervene topky, taky styl aky si mala v albume, tak na opätku, tiez su lakovane...este chcem take cierne :-N drahy ma sejme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
supeeeer...šak si treba robiť radosť..to je moje krédo :-D ...inak ja som akurát dnes rozmýšlala, že aj čierne lakované by sa mi zišli :-D ...ale už som minula svoj mesačný badžet :-| :-p ]-( o chvilu idem robiť zeleninovú polievku...lebo ma tak reže to hrdlo, jek fras...dúfam, že mi to trochen pomože :-)...a moc som dnes učeniu nedala...ete si chcem prečítať niečo... ty si na tom ako s učením? =-)
Odpovedať
no jasne, radost si treba urobit, najmä ked sa ucim, tak si to potom poviem, ze si zasluzim :-D s ucenim som na tom biedne, dali sme dnes deti na obed spat, a presla som si jednu otazku, dalo by sa aj viac, ale tak mi klipkali oci :-( v sobotu uz chcem poriadne makat, tak dufam, ze to vyjde... tebe to ako ide? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som na tom podobne ako ty...ked somdoma...tak sa dokážem sustrediť max 20minút...aj to pri najvacšej snahe :-| :-D ....a zo všetkého najradšej vysedávam a kukám MS :-D po ceste busom do mesta mi to ide najlepšie... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
noooo uz som tu :-p lorinko...krasneeee náušky x-) noo... .kup si original cerstvy zazvor a nastruhaj si taku jednu hluzku do cajnika trebars pol litra nechaj vyluhovat a potom pridaj medik a citron...ma to taku zvlastnu chut stipe ale budes citit ako ti vypaluje hrdielko...je taky vyrazný ale veeeelmi dobrý na taketo cosi..skutocne.. pia...mooja, tak vlastne deti tak skoro nie coo?? :-p =-) dobrý tréning :-D ja som si dnes kupila rifliky, opasok, samodrzky pancuchy.....a skusila som par satociek, ktore idem prááve pridať :-p takze baby pripravte saaa :-D x-) :-.
Odpovedať
no ved jasne, ja som sa troska poucila aspon vcera cestou vlakom , ked som sla zo ziliny.. ;-) lori idem prec, prisla neter, tak sa jej idem troska povenovat... vecer mozno este kuknem ;-) papik
Odpovedať
Profilova fotka
pia..papá caly...jéj takže si mala úspešný dník :-D gratulujééém a čo šatky...aj ta niečo moooc oslovilo? =-) tak zajtra idem kupiť zázvor...dúfam, že zoženiem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...šak ništ nevidím... =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
momentoooš už to bude
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj caly....tie prvé sú krááásne. :-D ...( lebo podobné mám aj ja :-D )...tie ti fakt seknú...tie druhé...nie sú až také úžasne...a tie tretie a štvrté ti velmi pekne sadnú a aj sú velmi peknééééé :-D ....však super výber tam mali...aj si si niečo rezervla? tie prvééé..sú fak wuááw 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?