Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to si veru poriadne premysli...lebo ak mas toho beta-hem...streptokoka ci ako tak ten je zakerny poriadne...mozu by z toho horsie komplikacie...to povedala krcna mojmu milenu a moja teta pri nej robi sestricku..jemu koli tomu odporucili vybrat mandle :-| no nech ti veru len pomoze.. =-)
Odpovedať
pockaj..to znamena,ze ked mam streptokoka,tak je lepsie odstranit mandle???
Odpovedať
Profilova fotka
ano urcite...lebo oni ti ho vyliecia trebar mas mesiac pokoj a potom sa ti tam opat usadi :-| a ten konkretne sposobuje napr. reumaticku horucku, celkovu slabost a anginu pectoris..no proste same zakerne veci.. a nebezpcne..takze je lepsie si tie mandle dat vybrat ale pozor..na atikoncepciu,nesmies ju uzivat ak pojdes na operaciu a vlastne akukolvel operaciu...zomrela mi tak kamaratka blizka..mala 21rokov a dostala emboliu plucnu |-| zatajila, ze berie antikonc...
Odpovedať
Profilova fotka
napr. moj drahy je teraz v stadiu po liecbe antibiotikami a o dva tyzdne ma ist na kontrolny vyter ci sa znova neobjavil a ak ano idu von mandle...pretoze ako som ja s nim bola som za rok aj 5 krat chora co je vela a predtym kym nebol moj tak max 2 krat a to na jar a jesen...takze aj toto je dovod :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby...mna poriadne rozbolelo hrdlo :-( lebo dnes som vypila takú ladovú minerálku ]-( ...mna porazííííí ]-( ja na dnes končím...idem sa vyvaliť pred tv x-) papík ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...a ved topky som v albume nevidela...ale to srdiečko je kráááásne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...dam zajtra lebo drahy este cosi robi na notese ]-( dobru nocku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrééé ranko vsetkým... dnes to vyzera na pekný den vonku slniecko x-) jeejjjj ja dnes idem do BB na nakupy- pohladat nejaku latku na vestu pre mileho a navstivit salon Valery :-p beriem aj fotak takzee...mozno z toho nieco bude ale zajtra je ten den, ked si skusim najaku la sposu :-D topanocky som uz pridala, ale este ich doladim len nech kupim kvietky :-p
Odpovedať
Profilova fotka
awoooj caly :-) jééj..botky súú krááásnučkééé :-D ...suuupeeerrrr :-D tak držím palce, nech ťa niečo osloví x-) ja som zas nemohla celú noc spať...a to hrdlo ma bolíííííí 8-( ..ani do školy nejdem...ved som do druhej buntošila...takže už nestíham..a radšej sa pojdem učiť 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...moja zase ta morduje hrdlo?? no tak ten zazvor zazracný..to byta hned preslo :-( no topanky su velmi pohodlne makučke a ne bosu nohu fajneee x-) nahovorili ma na tkauto neutralnu farbu ale ja to este vymakam, lebo chcem vyrazne doplnky takze pretoo...bola som vcera v jednom kvetinarstve kde som si dala objednat take kvietky vola sa to cocsmos a su presne takej farby ako chcem...no samozrejme umele ale take umele ako zive...a tie aplikujem mozno na botky...aleaj podla siat :-D tak si oddychuj dnes a poliec to hrdlo moja... :-( veeeela pi a daj paralen a zinok...to aj mojho dvojmetraka doma ostaví na nohy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty si riadne kreatívna :-D ...zo všetkého obyčajného urobíš neobyčajné :-D ... ja som zas dostala dobrý nápad na oznamká....takže ak ich spravíme..ukážem...mali by byť dosť vtipné... :-D idem si dať zinok...to doma máme x-) ...a cumlať tie strepsils :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to si len myslím, že to tak urobím :-| .... ale ja urobím hej hej :-D x-) sati ani učiť nebude chcieť, keď si nevyspatá a chorá =-) co??
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no a som zvedava na tie oznamka :-) mne sa snivalo, že sme sa fotili na peróne 8-) akoze uz mi riadne svinga z toho :-D
Odpovedať
ahojte baby..len na chvilku..utekam pomaly totiz do mesta..
Odpovedať
Profilova fotka
lea...ahoj tak vybav x-) aj ja dnes idem po nakupoch :-p
Odpovedať
caute baby, no ja som tu uz poriadne dlho nebola. Nemam ani sancu to vsetko docitat :-( Skoro som si zlomila nohu. Ale uz je to dobre, uz viem aj chodit. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
awooojte :-D som bola dnes predsa len v meste..a mám kráááásne náušky..idem pridať do alba :-D caly...som si dnes chcela kúpiť ten zázvorový čajík ( aspon vidíš, že tvoje rady beriem velmi vážne :-D )..ale nemali ho v lekárni ]-( :-( ...zajtra mrknem do inej...a chutí dobre? =-) :-N a napíš ako si pochodila...som zvedavec :-D lea..ako doma? chlop poslúcha? :-D janja...a čo si preboha robila? =-)
Odpovedať
avojte kocky, uz som doma a som znicena :-| lori. ukaz tie nausky, sme zvedaveee :-D janja....co sa stalo??hm? caly..pekne pokup, a povedz potom ;-) lea...co nove,, ako drahy? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
awoj pia...no ako...čo decká? horor? :-D
Odpovedať
lori...nieco hrozne, dnes boli dve nove deti, ktore pol dna preplakali :-| ake nausnice mas? ;-)
Odpovedať
jeeej krasne su ;-) aj ja by som si vedela take predstavit x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...tak to ti teda nezávidím :-| ...to máš určite hlavu jak melon...z toho revu ]-( mna zas desne bolí hrdlo ]-( :-( ..práve som dokloktala šalviu :-p :-D už sú v albume :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia..no..ja si dám len náušky...a náhrdelník nebudem mať....nech vyniknú náušky..a krátky účes ;-)
Odpovedať
tak pekne kloktaj ;-) fakt su pekne, u nas som take nikde podobne nevidela...hm |-|
Odpovedať
Profilova fotka
však ja som včera pobehala celé mesto...a nič...teda jedny sa mi fakt páčili...a potom som zistila že stoja 7tisíc ]-( ]-( a takto som si ich predstavovala...a stáli iba 350 x-) x-) a čo máš ináč nové? =-)
Odpovedať
lori...ved jasne, ja tiez uvazujem, ze neberiem nahrdelnik, lebo mam aj nausnice, korunku...a stras, ktory mam je dost vyrazny, nechcem, aby toho bolo vela... kamoska mi kupila tricko Hello Kitty, tak sa vytesujem, aspon zapadnem medzi deti :-D :-D :-D
Odpovedať
lori..to super cena ;-) no nove nemam nic take, len to, ze mi hori pod pätami s ucenim...do konca tyzdna pochodim do tych jasli a potom sa uz musim ucit.. |-| a ty co okrem nausnic? :-D muz poslucha? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jééj...ukáž...ja milujem všetko od hello kitty :-D :-D aj brošnu mám takú...gaťky...a ponožky :-D ...tepláky...tričko...no som maniak :-D
Odpovedať
jeeej...no ja som mala kabelku Hello Kitty, ale som ju dala neterke, drahy mi vravel, ze vyzeram jak decko =-) pockaj ofotim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
supeeer...sa tešííím...takže máme rovnakú uchylku :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?