Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
piatok vecer..no co cakas :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
asi tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
už mi ide chlop..z akcie...tak budem končiť...stavím sa, že prvé čo urobí ked príde..bude ..že fúúúj..tu smrdí...lebo som varila brokolicu :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D dobre..tak pekny vecer..idem kuknut,co treba zbalit
Odpovedať
caute baby..tak ako? ucite sa,ci upratujete? ja idem poupratovat,nech to mam cim skor za sebou :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lea..awoooj...kedy odchádzaš na letisko? =-) ...tak príjemnú cestu...poriadne si uživáj dovolenku :-D ;-)
Odpovedať
ahoj lori..o jednej v noci zacinam cestovat..teda par minut pred jednou,kedze po jednej mi ide bus
Odpovedať
Profilova fotka
takže už kufre nachystané v predsieni, čo? máš aj cestovnú horúčku? =-)
Odpovedať
avojte ;-) uz som domka, bola som s drahym v Maxe...kupil mi kabelku krasnu, x-)
Odpovedať
Profilova fotka
awojj pia ;-) ..takže tiež nákupný den? aj ja :-D a ešte sme sa boli fotiť na oznamká...a dostala som bomba nápad...oznamká budú fakt dosť dobré..teda dúfam, ak sa to podarí zrelaizovať..potom ukážem..ak to bude hotove :-D 8-)
Odpovedať
avojky, no som zvedava, ako ste to vymysleli ;-) a ako hadzali ste super pozy?? :-D :-D :-D
Odpovedať
ejha..tak niekto nakupuje a niekto maka doma =-) som sa narobila ako kon..ale uz som si aj dve hodky pospala..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ved pár fotiek som pridala...ale nič moc... :-| ...mohli by byť aj lepsie...no ale hodíme do do sepia verzie...takže to bude trochen lepšie x-) ofoť kabelku x-) my ideme pracovať na tých oznamkách 8-)
Odpovedať
lori..pekne foto :-)
Odpovedať
no noo, sme upratali vcera, tak mame volno ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea..dakujééém :-) my sme zas upratovali teraz x-) už je všade čisto..len idem ešte záves žahliť 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
žehliť...
Odpovedať
lori..teraz som vsimla fotky, pekne pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...kujééém pridaj foto kabelky ;-) ..ideme robiť tie oznamká...ešte sa ozvem lea..ideš si ešte pospať..alebo budeš buntošiť? =-) :-N
Odpovedať
este si musim pospat..a dobalit posledne veci potom..ale to staci okolo polnoci az.. len stale neviem,ci staci tenka bunda alebo radsej zimnu :-|
Odpovedať
lea...pocasie je tu vselijake...zober si radsej hrubsiu, vzdy ju mozes zhodit, akokeby ti mala byt zima 8-)
Odpovedať
no v ziline mam kabat..a rozmyslam,ze ten mozem nosit..ked budem behat peso..lebo vacsinou budeme chodit autom..
Odpovedať
no vidis ;-)
Odpovedať
viem,co spravim..5min pred odchodom si dam na seba tu tenku a vyjdem von..ked mi bude kosa,tak si vezmem zimnu :-D len musim povedat milemu,nech mi vezme kabat..
Odpovedať
no uvidis ;-) idem do vane, tak prijemnu cestu prajeem ;-)
Odpovedať
ja si spravim francuzsku manikuru a pojdem si lahnut..
Odpovedať
tak sa zatial majte baby..idem sa dobalit,obliect a mozem vyrazit.. hadam sa mi podari zajtra vecer napisat,ze ako som dosla :-N :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...už si asi na pode svojho rodného kraja :-D ...tááák supiš strávenú dovolenku :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee kocky moje :-D ja som tu dlhoooon nebola, ale pracovny vikend bol:-p a stale je dnes varim na etepy...som si rozmyslela, ze si spravym zeleninove spizy :-p no ja o svadbe nic nove, ale ohladom stahovania....nebudeme sa nakoniec...rozhodli sme sa po piatkajsej schodzy tu v bytovke, ze ostaneme a skusim tento maly byt vymenit....da sa to a potom budeme mat moznost ho predat...ak boh daaaa :-p idu nam vymienat na vsetkych bytoch okna daju celkom do poriadku fasadu a tak....takze tu bude pjekneee a nedame za to ani korunu, lebo je to majetok mesta a oni to zacvakaju x-) lorinko......veeelmi ste pekny na tej poslednej fotke taky zamilovaníííí :-D pia...korunka je peknuckaa taka jemna naozaj pekna ;-) lea...tak uz si doma, to musi byt radooostiiiii..nech vsetko ide po masle ..
Odpovedať
Profilova fotka
awoooj caly :-) mi neuveríš, ale práve som na teba myslela, že si tu už dlho nebola x-) takže ste to nakoniec takto vyriešili s tým bytom? to je dobré...plastvoé okná zadara...to bude hned inak vyzerať ten byt :-D urobíš si tam nejakú novú dekorejšn a ani nebudeš vedieťm, že si v starom :-D jééj...kujéém...som rada, že sa ti páčime :-D ..dáme to ale do čierno bielej verzie..to vyzerá krajšie 8-) ...a mám bomba nápad na oznamká....ale som ticho :-x :-D ...ukážem, ked už bude hotové ;-) my sme sa vrátili zo špacírungu v meste...a idem sa učiť...lebo už mi prihára...mám to za mesiac :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?