Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
taka jednoducha, sa mi zapacila, aj celkom dobra cena ;-) nemal ma kto odfotit, drahy je nervny, lebo pozera hokej ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
kočky...ja sa odporúčam...idem čítať toho Komenského... a potom...dalších... :-p ...ale s najvačšou pravdepodobnostou sem ešte zamierim :-D
Odpovedať
nie porucas, ale odporucas :-D zlataa :-) ;-)
Odpovedať
lori..tak peknu zabavu :-D :-D :-D pia..hned by som brala :-)
Odpovedať
lea..v ziline som ju pred hodkou kupila ;-)
Odpovedať
a kde? v uzkej ulicke?
Odpovedať
hej vola sa to Lily , alebo tak nejak... ;-) za 5OO sk , no nekup to ;-)
Odpovedať
tak nejako ma vysla ta moja..to je dobra cena.. len ja som potrebovala s perlickami..no mozno kupim este strasovu..kedze etusim,ake saty vezmem :-D :-D mas aj nahrdelnik uz kupeny?
Odpovedať
aha, tak s tebou je to tazke :-D no mam nahrdelnik, ale chcem ro predat, uz sa mi nepaci nejak :-N chcem nieco jemnejsie
Odpovedať
ale nemas ho v albume..skoda.. ja mam zavoj a idem ho rpedat..potrebujem iny..teda som sa rozhodla pre iny..
Odpovedať
mala som v albume, ale vcera som to dala prec....skusila som to so satami, a sa mi to nejak nepozdava :-N
Odpovedať
aha..no pekne.. ja by som mala vziat svoju bizu na svk a skusit so satami :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
jasne, treba skusit ;-) problem je v tom, ze som si kupila dvoje sady a ani jedna sa mi nepozdava...drahy zuri :-N
Odpovedať
Profilova fotka
som tu...na chvíločku ;-)
Odpovedať
som tu zas..som si musela trocha pospat..
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj...ty si si stihla pospať? to kolko pol hodku? to ti závidím...že možeš takto v poho zaspať kedykolvek chceš...štastné to žieňa :-D :-D ja si varím brokolocu...teda práve ju zapekám so syrom x-)
Odpovedať
no necelu hodinku som si poslala..unava na mna dosla ako fras..sla som spat o pol druhej rano :-D ja som nemala problem zaspat aj cez den.. tu by som si hned dala..musim milemu nakazat.. ja akurat rozmyslam,ze kde v blave sa stavim na obed :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea..chod do slovak pubu...prijatelné ceny a super jedlo..milá obsluha ;-) ja tam chodím veeelmi často x-)
Odpovedať
no vies..ja prave hladam polus..tam sa mam stretnut s kamosom..takze musim najst cestu z letiska.. btw..v blave sa nevyznam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahá..tak v poluse sa našmakuješ..i ked...mne tam moc nechutia tie rýchle občerstvenia....my ideme zajtra do auparku... ;-)
Odpovedať
no ved uvidim..prva zastavka je v ikei :-D ako daleko je polus od letiska..nevies nahodou?
Odpovedať
Profilova fotka
lea...hej...prvá zastávka je tam..a prejdeš okolo avionu :-D ...to je asi tak pol hodku booože..otravuje ma malý bratranec cez icq...uff 8-(
Odpovedať
no nasla som to uz konecne na mape :-D no mame co robit..ale malo by sa to dat lahko dostat.. a co mu chyba ku stastiu o tomto case?
Odpovedať
Profilova fotka
nebój..ak sa vyznáš v londýne...tak Ba..je taký malý oriešok :-D ále..že nech s ním rozprávam..a nech mu stále niečo píšem...a pýtam sa ho...uff...deti... :-p
Odpovedať
kolko rokov ma?
Odpovedať
Profilova fotka
9 rokov 8-(
Odpovedať
tak to mas potom o zabavu postarane..to uz vie citat a pisat..a teraz potrebuje pozornost :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne..a tie múdrosti..čo mi popíše...že v škole je nuda...a že nikoho to tam nebaví..a ja sa mu snažím vysvatliť..ako busúca uč...že tam by malo byť každému fajn...no híhi..je to sranda :-D :-p
Odpovedať
no musis napisat,ze nejaky predmet musi byt aspon trocha zaujimavy ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
boože..to ako zas píšem...malo tam byť..že budúca :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?