Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
no pracujem v labaku na strednej skole..pripravujeme praktika na hodiny..takze vsetky pokusy a ukazky chystame.. ;-) no ja sa mozem tak venovat strecingu..mam aj dvd kupene na cvicenie..ale ked si poviem,ze mozem cvicit,tak mi do toho pridu problemy.. a ze je piatok..no vsetci sa nesmierne tesime..ani vidiet to nie je..lebo obcas mame horsi piatok ako iny den v tyzdni.. ak si chcem oddychnut a vypnut,tak sa vyberiem na nakupy..aj ked vacsinou nic nekupy..ale aspon nachytam inspiracie :-D ja som vzdy schudla aj bez cvicenia..
Odpovedať
Profilova fotka
zaujímavé...a co konkrétne aké pokusy?? som zvedavá ja viem ale ma to zaujíma také čosi... ooo nákupy to ja mozem tiez...a co sa týka toho chudnutia..ked som mala menej rokov :-( to slo samo..ale teraz sa musím posnazit..no a je pravda, ze s drahým nic nerobíme..max plávanie a sauna...ale to nestačíí :-D aj stravu som upravila, varím tak zdravsie a vyhovuje to aj jemu co ma tesí ;-)
Odpovedať
no vselijake..co ma celkom zaujalo bolo dna z kivi..a dnes robili fotosyntezu z rastlinky.. :-) ja mam povinne upravenu stravu uz 8,5 roka..a len obcas priberiem..zvlast,ked som v zahranici.. ]-( ale zas do prace chodim peso a aj v praci sa nachodim..a ked mam dobre obdobie,tak v pohode schudnem..
Odpovedať
Profilova fotka
kam si chodila na VS?
Odpovedať
v ziline :-) kde bude aj svadba ;-) ale nestudovala som tam chemiu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uhmm..preto sa pýtam, ze moja sesterka studovala v NR na hnojarine..a presne taketo pokusy a neviem co robili aj tam...ty si koncila v roku 2007? ona tiez a pokracuje na doktoranskom...ale viac menej sa zaoberali zvieratami :-)
Odpovedať
no ja som mala chemicku priemyslovku..a tu teraz pracujem v labaku..ale robime aj bilogicke praktika.. z chemie to bola napr titracia,papierova chromatografia..plamenove testy,ph a tak podobne.. a vs mam zas matiku s informatikou vystudovanu 8-) ale mozno by som sa dala este aspon na bc. na chemiu..
Odpovedať
Profilova fotka
to teda klobuk dolu..matika, chemia :-. si dobra skutocne :-) moja stredna skola: strojnícka priemyslovka...ale som zamestnaním uplne mimo od studia...ja som taký tvorivý typ..proste sa realizujem pri kvetoch,malovaní...a pod. :-)
Odpovedať
no ja sa chcem venovat tomu,co som vystudovala..a ta chemia bola povodne len kvoli vyske,aby som sa lahsie dostala..no teraz sa mi znova zapacila..a este v anglictine..len skoda,ze niektore nazvy v slovencine uz neviem :-D co konkretne robis?
Odpovedať
Profilova fotka
v kvetinárstve :-) uz desat rokov sa raelizujem a momentalne otvaram svoje..maximálne ma to naplna..je to uplne perfektne ked mozu ludia robit co ich baví :-) vyrábam si vsetko od aranzmanov a výzdob interiérov..no proste vsetko :-D ked sa vydáš budete bývat na Slovensku? Co budes robiť tu ak ano?? Učiť?
Odpovedať
tak to je super..ked ta to bavi..tak budem drzat palce,aby sa ti len a len darilo ;-) nezabudni potom pridavat fotky vytvorov ;-) po svadbe budeme este niekolko rokov v uk..aby sme cosi usporili a hlavne rychlejsie ako na svk..a ked sa vratim,tak chcem urcite ucit..sa mi to paci a aj bavi.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :-) aj tebe prajem nech to vydá vsetko ako planujete :-) nejake svoje prace pridam, ale vela fotiek mi poostavalo v albumoch v kvetinárstvach kde som predtým robila...vytvárali sme ich tam koli inspirácii pre zákazníkov a nevesticky :-D ale budem vsetko archivovať ;-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
super..a robila si aj s modrymi ruzami? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj.. aj ked modre ruze casom pustia farbu do vody vo vaze pretoze su to v skutocnosti biele nafarbené ruze...sú ovela citlivejsie ako iné..ale tebe to na tvoj den D vydrží :-) ako som videla chces mat mierne predĺženú kytičku a ked tie ružicky budú tak nahusto pekne vydržia...chces tam aj nejaké iné modré kvietky alebo inú farebnú kombináciuu?
Odpovedať
no chcela by som kombinaciu biele a modre ruze..modre sa mi nesmierne pacia..
Odpovedať
Profilova fotka
ked sm robila kyticku z modrých ruzí davala som tam aj nezábudky a presne v kombinácii s bielou ale to bola taká miesanica...aj ruze aj alstromerie-biele aj bovardia-biela,lalia... tie nezabudky-pretoze su to originál modré kvietky :-) a tak..koniec koncov pekný výsledok..aj ked ja som nie na modrú a zvlást ked je to umelo vyrobené :-( ale...sto ludí sto chutí :-D
Odpovedať
no my budeme mat morsku vyzdobu..takze modra je farba mora..a navyse,vzdy ked je modra obloha mam super vyhlad na lietadla,takze mam hned pocit,ze som blizsie k milemu :-) a ake kvety mas rada ty?
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa stale nieco ine paci :-D proste vsetky ale mam rada lalia ale tie orientalne...zo zahrad gladioly a tulipany...ja mam rada vsetky...okrem karafiatov a chryzantem :-( prave preto neviem co si vyberiem :-| nieco som pridala do albumu...moju pracu..
Odpovedať
no tak si sprav nejaky mix :-D inac..krasne kyticky..take zive.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ;-) no mam este nejake ale v notese mojho milého, ktorý este mimochodom nie je doma :-D noo budem musiet popozerat a konecne sa rozhodnut :-) ale este mame cas.. ;-)
Odpovedať
ved ked si budes robit sama kyticku,tak to sa mozems rozhodnut aj dva tyzdne pred svadbou ;-) alebo ti mozem poradit..nech vyberie polovicka kvety :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sama si robit nebudem...nechcem ju vidiet pred svadbou :-D v nasom okoli co si jedna kvetinárka robila sama kytku do roka sa rozviedla...no je mne toto treba :-D ?? necham to na kolegyne..tu zltu som robila pre svoju byvalu kolegynu :-) moj milý ee on síce domov vzdy prinesie krásne kvietky ale to aj koli tomu, ze chodí tam kde ma poznajú :-D ale nakoniec to bude určite to najmenej..ako to mali tieto moje kamosky ,,kvetinky,,
Odpovedať
tak povedz kolegyniam,nech ti same vyberu kyticu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi tak..ty uz si sa dohodla s nejakou kvetinarkou?
Odpovedať
no uvidim v aprili,co mi povedia v jednom kvetinarstve..zatial to vyzera oka,aj ked predtym som pocula,ze to nie je mozne.. a co som nasla potom ako nahradu tohto,tak na druhej navsteve tam(cosi som zhanala a len tak som sa na ne opytala)..ma ta predavacka odradzala.. ale ja sa nedam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no asi preto, ze su citlive a bude leto teplo...ale je to tvoj sen takze... ;-) inac ta kyticka co mas v albume je z um.kvetov...a živé su tmavsie...ako more vo vacsej hlbke... :-D
Odpovedať
no v kvetinarstve,ktore by som chcela..mi povedali,ze mozu objednat uz modre ruze..ale mozu pustat..alebo oni ich budu striekat..a nebudu ani take tmave a ani problem s nim nebude..inac..rozmyslam,ze este mozno v kombinacii s kalami by mohli byt zaujimave..alebo tem okraj nastriekat strebrom :-) to by sa mi velmi pacilo..a nejaky ten motylik by sa hodil do kyticky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to je jasne, ze uz rovno pridu modre ruze, oni tam mozu dat do vody nejaky stabilizator aby nepustali farbu..ked kaly tak holandske tie su sice drahsie ale maju tenke stonky a ked ti budu robit do svad.dziaka bude sa to lepsie pichat...ale skus sa opytat aj na ine modre kvietky napr.agapanthus.. srieborných doplnkov je velmi vela urcite si vyberies :-)
Odpovedať
pozri si svadobny album baby murinko..ma kyticu s toho kvetinarstva..taku by som brala len v modrom prevedeni..este skusim pohladat taky typ kytice ale s kalami.. a co saty..uz mas? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea, toto bude problém...totiz kedze som si dala zavazok schudnut... :-( :-p ale nieco take ako mam v albume..uvidim co priviezla baba ktora ma ubezpecovala, ze budu nove krasne satocky...len to musim ist pozriet do BB...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?