Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
pia...tak teda..ty ja som mala dnes opacny den ako ty.. kupili sme obleky dva teraz sa mi predvadzal :-D nedaj sa odradit...nech ti tie pivonky objedna a basta...ved do certa maju vtedy obdobie kvitnutia... a hned to idem pozriet presne....
Odpovedať
caly....hej citala som, vy ste mali dobry dnik ;-) mna vsetci certia, neviem co je na tych pivoniach take , ze ich nevie objednat kurnik ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
moja mamina ma take na tvari ale sa bojí..je vypukle ale ani ju nebolí ani nic...ju donutim :-.
Odpovedať
caly..nech s tym kazdopadne ide, vypukle znamienka su velmi haklive :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no takze v juni by mali byt najlacnejsi a 5.jul je uplne v pohode este...normalne nech to objedna...ved ked sa daju tulipany v lete nemoze byt problem s pivoniou ktora vtedy kvitne... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby...ja mám skoro samé vypukle :-o :-S ...ale chlopov otec je kožný....a minule ma bolelo to na noce..tak sa na to pozrel...a že laserom von..lenže ak sa niečo robí laserom..tak je to v pohode...lebo znamienka, kde sa niečo zlé črtá sa nemôžu dávať laserom von....no..ale ešte som nebola...už ma to nebolí... :-p x-) idem robiť dip. sa mááájte...papííík :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nejako mi vypadavaju pismenka :-N som ti napisala pia..ze ,,mal,, namiesto ,,mala,, aj teraz ze ,,najlacnejsi.,, :-p
Odpovedať
Profilova fotka
avoj lorinko..tak nech sa darí..paa
Odpovedať
caly...v pohodke :-D :-D :-D idem ja tiez off, musim troska porelaxovat, lebo mi pukne hlava =-) pekny vecer..a dakujem, za INFO, zajtra tam nabehnem, ked budem mat cas, a poviem jej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jooj aj ja idem som tiez skapata |-| tak dobru nocku vsetkym pappaa pia..nedaj sa nech sa posnazí kvetinarka :-D
Odpovedať
ahoj pia..no tak to je dobre,ze si to takto stihla.. tiez by som mala ist..mam tri na divokych miestach,ktore by mali ist von.. a ktoru tortu ti nedokaze spravit??? inac,aj mne povedala cukrarka,ze mi tie torty nespravi..ze jednu len dvojposchodovu,lebo to je tazke a ked bude nizsie kazde poschodie,tak bude vyzerat otrasne,no nie je to pravda..a dalsiu,ze si zdobim sama =-) :-N lori..mozno aj ja budem pisat pracu..rozmyslam nad rigoroznou :-D
Odpovedať
lea....daj si to isto vybrat! vsimla som si, ze mas taku istu tortu ako ja v albume, tak prave tuto som chcela...len cukrarka, ze to vyjde cez 4000 sk, a to nie som ochotna dat za tortu... ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
ale co je na tom take drahe??? ved nech ti spravi tie poschodia a ty si tam das umele kvety..to nebude ircite tolko stat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babky :-) ako sa mate?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lea....brusko poslucha?
Odpovedať
ahoj..no ja celkom dobre..zajtra len pol dna v praci..a mame dva tyzdne volno :-p :-p :-p a coskoro by mi mali prist moje sandalky,tak sa tesim.. co ty? ako pripravy?
Odpovedať
Profilova fotka
Juuuj to volno by som hned brala. Dnes mam prave den blbec, ked sa vsetko kazi :-( este k tomu vsetkemu mi poslali kalkulaciu, co ma asi cca vyjde hostina bez tvrdeho alkoholu a skoro ma vykoprclo. myslim, ze je dost velke sialenstvo si za obycajnu coca colu vypytat si 100 Sk za liter ]-(
Odpovedať
ahoj iti..no ani moc nie..ale snazim sa davat pozor..najnovsie je mi takmer zo vsetkeho blbo,ale to bude tym,ze v nedelu letim..aspon si to myslim.. neboj..ja som skoro vytopila dolny preproom..som zabudla vypnut destilovanu vodu..som normalne cely vecer a noc nebola kludna a uz si rpedstavovala ako to bude kolegyna upratovat..nastie to druha kolegyna vypla a nic mi nepovedala.. prosim ta,to co je za restiku..alebo skor hotel :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
je to penzion, ostatne ceny maju tiez dost navysene, ale alko a nealko je brutal drahe. Brali sme ich preto, ze tam mame mat vonku obrad, potom hostinu a este aj ubytko.Len ked si naratavam vsetky faciny bez ktorych by nebola svadba svadbou, tak prichadzam na nenormalnu sumu. Asi aj ja z toho dostanem nejaky zlcnikovy zachvat
Odpovedať
a kolko ludi mate?
Odpovedať
Profilova fotka
okolo 46 na veceru a potom + cca80 ludi. Vy budete mat ako velku svadbu?
Odpovedať
my do 80 ludi..najradsej by som mala 70-75 aj so sluzbami..lebo sa mi zda mala sala :-N :-S
Odpovedať
Profilova fotka
lea, sandalky ktore mas v albume?
Odpovedať
kati..ani tie..cakam na ne uz dobre tri tyzdne :-N ale konecne pridu..nedosiel mi sek od nich..a potom mi bolo povedane,ze sa da stopnut..tak kym sme to stopli,tak to trvalo dalsi tyzden :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak ich teda budes mat hej?
Odpovedať
hej..len neviem,ci pridu v sobotu alebo az v pondelok..bola by som rada,ak by to bolo v sobotu,lebo potom som mimo..a to budem teda dlho cakat..
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz sa tesis domov :-D kedy letis naspat?
Odpovedať
v piatok o dva tyzdne idem naspat..takze tyzden a pol pobudnem tam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak super, co idete vsetko vybavovat?
Odpovedať
matriku..menu..kvety..torty..oblek..kapela..druzicky..pozvanky.. a tak podobne..nejake drobnosti k tomu..ale mali by sme mat asi 80-90% hotove potom..uz sa len tesne pred svadbou vse potvrdi..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?