Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
no ja musim davat velky pozor na to,co jem..nikdy neviem,co sa moze prihodit.. ono bude dobre..potrebujem relax..tot vse :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ach taaak,tak si davaj hlavne na seba pozor, lebo to nie je sranda. ja som sa 3/4 roka prepinala v robote takym sposobom, ze som skoro oslepla. Cez leto som dostala 3 x herpes na rohovku z oslabenej imunity a odvtedy vidim na jedno oko len na 60 %. odisla som z tej zabijackej roboty a teraz mi je ovela prijemnejsie. treba vediet telo regenerovat a uvolnovat, lebo nam da hned vsetko pocitit :-(
Odpovedať
ja robim v labaku..ale tam je uplna pohoda..len obcas cosi zapacha..ale to ja vacsinou necitim kvoli upchatemu nosu :-D zlcnik sa zlepsi az po operacii..to mi bolo povedane.. :-D ak uvidime,ako to dopadne..lebo zatial sa tym nerada zapodievam..radsej si sprijemnujem dni svadbou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a nechces si ho dat vybrat cim skor? budes mat svaty pokoj
Odpovedať
no niektori si myslia,ze mozem v poho cakat niekolko rokov :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som si bola vypocut a rovno zarezervovat Slacikove trio na obrad. mame mat svadbu vonku, tak to bude velmi pekne...dufam :-D kde budete mat vy obrad?
Odpovedať
Profilova fotka
Hm.....a neda sa ist k inemu lekarovi? ddnes to uz robia laparoskopicky a bola by si rychlo fit. je pravda, ze by si musela davat stale pozor co papas, ale asi to robis aj tak a este ta to aj boli :-(
Odpovedať
my budeme mat v najstarsom kostoliku v ziline :-) uz sa tesim..zatial som tam bola len raz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej....to bude urcite nadhera. my nemozme mat svadbu v kostole, lebo nemame absolbovane vsetky katolicke ceremonie a nemame cas ani chut to riesit. v kostole by som chcela mat svadbu kvoli tej uzasnej atmosfere, ale co uz, ta nasa bude tak trosku na americly sposob, ale ked bude pekne pocasie bude nadherna
Odpovedať
Profilova fotka
zacinaju sa mi oci zatvarat, tak pojdem pomaly do postele.....budes tu aj zajtra? a kedy?
Odpovedať
no my mame vsetko..a ja chodim poctivo do kostola..mily nema stale cas,no snazi sa.. urcite budete mat pekne pocasie..a dopadne to super ;-) som tu kazdy den..len v nedelu moc nie,kedze letim x-) ale budem sa snazit kazdy den zajst,aj ked budem na svk :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oukej,.....tak sa tu vidime. prajem ti nech ta ten zlcnik poslucha a nech sa ti dari vybavit vsetko na svadbu v pohode. sladke snicky.paaaaa :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bréé rááánko kočky x-) včera nám zamrzol pc, tak som sa sem nemohla dostať ]-( ..ale dlho sme robili tie grafy na dip., takže mu trošku zašibalo.... :-N caly...krásna látka aj gorálky... :-D ..niečo som si prečítala...čo ste tu napísali také litánie :-D ...budeš mať najkrajšiu výzdobu na MS 8-) 8-) :-D ...a som rada, že tie šaty skúšať pojdeš, inak by som musela prísť za tebou a dokopať ťa do salona... :-D :-D lea...príjemný pracovný den ti prajem x-) awoj itinka...aj ja som z Ba :-) ...a aký máš rozpočet na kyticu? =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
avojte avojte kamosky :-D lorinko...oooo tak najkrajsiu nieee =-) :-N ale dufam, ze bude bezproblemova ked viuem vsetko zohnat co potrebujem aspon si myslim...tu latku som kupovala v obchode z latkami...mali aj staroruzovu, ale chcela som aj nieco vyraznejsie...takze mam aj taku...v noci som v spanku vymyslala dalej :-D :-D :-p a inac keby si prisla za mnou bola by som stastna ako blcha, lebo by bol siel so mnou niekto kto ma vkus a rovnake zmyslanie ako ja 8-) :-D tak co ides?? ;-) inac baby bola som dnes na gastro a mam opat tie iste tabletky na dalsi mesiac aj dva ]-( slhodoba liecba, mi bolo povedane :-) ale pozitivum....som schudla dva kilo touto zdravou stravou x-) x-)
Odpovedať
caute kocky. ako sa mavate? :-D
Odpovedať
caute baby..aky bol den? ten moj konecne skoncil..ale celkom sa dalo..v praci to slo dobrym tempom a ani sme sa nejak nenudili :-D
Odpovedať
moj celkom v pohodke, rozhodne sme sa nenudili, ale bolo fajn ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
awoooojte... :-D caly...ty ani v spánku nedáš pokoj s výzdobou? :-D :-D ja som dnes sadilaaaaa...sem spocená jako vrata u chlíva... :-D ...ale balkonik...je teraz nááádhernýýý 8-) ...dúfam, že nebude už mrznúť v noci...lebo sa mi to nece sťahovať do bytu :-p pia...ja som dnes bola v škole a učila sa....takže nezáživná prácička :-p :-D ... lea....čo porábaš?
Odpovedať
ahoj lori..prisla som zo sprchy a idem kuknut nejaky film..potrebujem trocha oddychovat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lea..jasnačka..aj na teba ide jarná únava? =-) :-N a čo ideš kukať..horor? :-D :-p ja som dnes bola total ochrápaná...ale teraz mi je už do skoku :-D :-p
Odpovedať
mam tu zopar dvd..a netusim,co by som mohla kuknut :-D unava ani nie..ale uz je toho vela v praci..uz mi je dlho :-D uz chcem piatok..
Odpovedať
Profilova fotka
ty ideš v piatok domenko, čo? :-D to by som bola tiež štastím bez seba... :-D a na kolko ideš?
Odpovedať
Profilova fotka
lea..musím končiť..lebo chlop sa sem cpe... :-D ]-(
Odpovedať
letim v nedelu rano na tyden a pol :-) tak uz sa tesim..skontrolujem priatela a trocha ho pootravujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
júlovky...awoooojte :-D dnes je tu mrtvo...čo sa deje? =-) :-N
Odpovedať
ahojte baby..
Odpovedať
Profilova fotka
awooj lea...som sa začítala do fora KKK :-D lebo je tam jedna...ktorá ma poriadne vytáča ]-( a nie iba mna :-D ....ale zdržala som sa komentára.... :-N
Odpovedať
a na co naraza? =-) mna prave rozbolela hlava ]-( a dost hnusne ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ááále som si už minule všimla, že je to hádavý typ...v inom fore...ale v tomto...sa povyšuje nad ostatné povolania...že ona ( právnička ) je viac...ako učitelia...a pod...asi v tomto duchu... ]-( chúda...potri si čelo alpou...ja ju nosím vždy v kabelke ;-)
Odpovedať
no tu cosi take nemaju..ale uz to takmer preslo..mavam obcas take neznesitelne bolesti,ktore do piatich-desiatich minut prejdu..nastastie.. a aky ma nick,nech sa aj ja kuknem.. inac,nebyt ucitela,tak z nej v zivote nebude pravnik :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?